Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این دیسکه دورو من هرچی میگردم گیر نمیارم از کجا بگیرم سمت شمال یا غربه تهران
دیسکه اصلیم برنر هست دیسک دو هم باید برنر باشه یا 97%

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این دیسکه دورو من هرچی میگردم گیر نمیارم از کجا بگیرم سمت شمال یا غربه تهران
دیسکه اصلیم برنر هست دیسک دو هم باید برنر باشه یا 97%

دیسک2 رو میتونین از خود لایو دانلود کنید.فقط مولتی بازی در دیسک2 هست اگه مولتی نمیزنین احتیاجی بهش نیست

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
دوستان شما میتونید تو کمپین با جمع کردن ترمینال ها از بخش waypoint به ویدیو هایی دسترسی داشته باشید که مربوط به گذشته Forruner ها و Didact هستند . البته میتونید اونارو تو اینترنت هم پیدا کنید .

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
بر اساس آمار منتشر شده، مشخص شده که در مدت 5 روز اول از زمان عرضه بازی Halo 4 میزان 1.116.882 بازیکن این بازی را به پایان رسانده اند. در این میان تنها 6درصد توانسته اند این بازی را روی درجه سختی Legendary به پایان برسانند. در این 5 روز بازیکنان این بازی را به مدت 31.4 میلیون ساعت بازی کرده اند که 16 میلیون ساعت آن مربوط به قسمت چندنفره بازی شده است. در این مدت 4.590.416.285 کشته به ثبت رسیده، 13.5 میلیون ساعت نیز بازیکنان مشغول بخش تک نفره بوده اند و 1.9 میلیون ساعت نیز قسمت Spartan Ops را بازی کرده اند. همچنین تا کنون 43.355.060 Achievement از این بازی بدست آمده است.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بر اساس آمار منتشر شده، مشخص شده که در مدت 5 روز اول از زمان عرضه بازی Halo 4 میزان 1.116.882 بازیکن این بازی را به پایان رسانده اند. در این میان تنها 6درصد توانسته اند این بازی را روی درجه سختی Legendary به پایان برسانند. در این 5 روز بازیکنان این بازی را به مدت 31.4 میلیون ساعت بازی کرده اند که 16 میلیون ساعت آن مربوط به قسمت چندنفره بازی شده است. در این مدت 4.590.416.285 کشته به ثبت رسیده، 13.5 میلیون ساعت نیز بازیکنان مشغول بخش تک نفره بوده اند و 1.9 میلیون ساعت نیز قسمت Spartan Ops را بازی کرده اند. همچنین تا کنون 43.355.060 Achievement از این بازی بدست آمده است.
متنبه شدی؟ پی به قدرته هیلو بردی اومدی آمار میدی؟
احسنت احسنت..

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
باسه بخشه انلاین قسمته nat ماله یکی از دوستام رو moderate قرار داره.چطوری میشه رو حالت open اوردش؟مشکل از کجاسٱ؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دیسک2 رو میتونین از خود لایو دانلود کنید.فقط مولتی بازی در دیسک2 هست اگه مولتی نمیزنین احتیاجی بهش نیست
من اتفاقا مولتی رو میخوام از سینگل بیشتر ولی مشکلی که با لایو دارم اینه که سرعته دانلودم توش خیلی کمه مثلا 100مگ رو با کامپیوتر تو 5 دقیقه کمتر دانلود میکنم ولی تولایو حدوده 1 ساعت طول میکشه کسی نمیدونه چه میشه کرد؟؟

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
من دیسک 2 رو میخوام دانلود کنم.میخواستم بدونم دیسک 2 رو میشه گذاشت رو دستگاه و آنلاین بازی کرد یا باید بریزی رو هاردت ،بعد از دیسک 1 استفاده کنی.
یعنی من دیسک 2 رو فقط داشته باشم حله؟ (چون من دیسک 1 رو 97 درصد دارم)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من دیسک 2 رو میخوام دانلود کنم.میخواستم بدونم دیسک 2 رو میشه گذاشت رو دستگاه و آنلاین بازی کرد یا باید بریزی رو هاردت ،بعد از دیسک 1 استفاده کنی.
یعنی من دیسک 2 رو فقط داشته باشم حله؟ (چون من دیسک 1 رو 97 درصد دارم)

دیسک 2 تنها وایه نصب مولتی پلیر هست شما واسه بازی در این حالت تنها به همون دیسک 1 نیاز داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر