Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
والا تا اونجایی که من میدونم و خوندم! چون این کهکشانی که بازی درش اتفاق می افته دور افتاده و ناشناس هست! ارتباطه اون گروه هایی که تو سیاره هستن با بیرون قطعه و خبر ندارند متحد شدن! یه سری هاشون هم شورشی هستند!
brute ها هم خوب نیستن دیگه! دلیل نمیخواد!
دیداکت هم من خودم درست نفهمیدم هدفش چیه دقیقآ ولی تنفر نداره؟ داره؟
شاید بخواد قدرت اول باشه ولی تنفر؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
والا تا اونجایی که من میدونم و خوندم! چون این کهکشانی که بازی درش اتفاق می افته دور افتاده و ناشناس هست! ارتباطه اون گروه هایی که تو سیاره هستن با بیرون قطعه و خبر ندارند متحد شدن! یه سری هاشون هم شورشی هستند!
brute ها هم خوب نیستن دیگه! دلیل نمیخواد!
دیداکت هم من خودم درست نفهمیدم هدفش چیه دقیقآ ولی تنفر نداره؟ داره؟
شاید بخواد قدرت اول باشه ولی تنفر؟

چرا تنفر داره توی قدیما انسانا زدن دایدک زیردستاشو پکوندن حالا میخواد انتقام بگیره:)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اول دم مایکروسافت گرم که این بازی رو ساخت خیلی خوب روش کار کرده بود
من اصلا" حتی 5 دقیقه از سری قبلی ها رو بازی نکردم این سری4 هم گفتم کمی بازی کنیم شاید به دلمون نشست
انصافا" خیلی بازیش گیراست:d
از همون اول بازی رو رو اخرین درجه گذاشتم . اولای بازی کمی به دلم ننشست ولی رفته رفته خوب و بهتر شد
گرافیکش خوب بود ولی صدا گذاریش خیلی عالی بود اون مرحله صحرا بالای کوه هست که اسنایپر داره وقتی تیر میزدم صدای پوکهاش خیلی عالی بود :d خلاصه به همه چیز خوب رسیدن
بازیش کلا" خوب بود از همه لحاظ تنوع مراحلش خوب بود
از 10 نمره 9.4 میدم :d
از شخصیت مستر هم خوشمون اومد
موفق باشید

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان من حالت داستانی رو یه مقداری روی Norma رفتم اما نظرم عوض شده و میخوام از اول روی Legendry برم . منتها هرکاری میکنم از اون حالت اول شروع نمیشه
یعنی فقط باید هر مرحله رو بزارم روی Legendry و دوباره برم ؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان من حالت داستانی رو یه مقداری روی Norma رفتم اما نظرم عوض شده و میخوام از اول روی Legendry برم . منتها هرکاری میکنم از اون حالت اول شروع نمیشه
یعنی فقط باید هر مرحله رو بزارم روی Legendry و دوباره برم ؟
اقا یه کاری کن.اول یه بار رو نرمال برو تا مپ ها رو بشناسی و امادگی پیدا کنی.بعد لجندری رو شروع کن.که حد اقل 2 بار بازی رو تموم کرده باشی.
البته جسارت نباشه

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اقا یه کاری کن.اول یه بار رو نرمال برو تا مپ ها رو بشناسی و امادگی پیدا کنی.بعد لجندری رو شروع کن.که حد اقل 2 بار بازی رو تموم کرده باشی.
البته جسارت نباشه

شما درست میگی اما مسئله اینجاست که یه سری اچیو توی مراحل داره که ئفعه اول نمیتونم بگیرم چون هنوز مراحل رو ندیدم . دفعه دوم هم که روی Legendry نمیشه گرفتشون . یعنی باید برای دفعه سوم برم
برای همین میخوام عوضش کنم.
حالا راه حل چیه ؟ برای اینکه اچیو Sol Legendry رو از دست ندم چجوری باید بازی رو شروع کنم ؟
فکر نکنم اگه هر مرحله رو انتخاب کنم و بزارم روی Legendry , فایده ای داشته باشه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
شما درست میگی اما مسئله اینجاست که یه سری اچیو توی مراحل داره که ئفعه اول نمیتونم بگیرم چون هنوز مراحل رو ندیدم . دفعه دوم هم که روی Legendry نمیشه گرفتشون . یعنی باید برای دفعه سوم برم
برای همین میخوام عوضش کنم.
حالا راه حل چیه ؟ برای اینکه اچیو Sol Legendry رو از دست ندم چجوری باید بازی رو شروع کنم ؟
فکر نکنم اگه هر مرحله رو انتخاب کنم و بزارم روی Legendry , فایده ای داشته باشه
فکر کنم نیاز نباشه همه ی مراحل رو تنظیم کنی.فقط مرحله اول رو بزار رو لجندری ، از دوم به بعد باید رو لجندری بیاره.
حالا باز صبر کن ببین بچه های متخصص چی میگن.شاید راه دیگه ای باشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اصلآ این دایدکت کی بود چی بود؟ از نژاده فوررانرها بود؟

اره از نژاد فوررانرها بود چون خود فوررانرها هم میدونستن میخواد چکار کنه زندانیش کردن و دایدک هم با فرستادن سیگنالهای فیک چیف رو گول زد و خودشو ازاد کرد.دایدک مال زمان جنگای قدیم بود فکر کنم رهبر یه گروه بود (این چندوقته اینقدربازی اومده که داستاناشون یادم میره بعد تو تابستون هم بیکار:(:()

تنها چیزه بازی که خیلی تو ذوق میزد انفجارهاش بود مخصوصا انفجار مرحله ی اخر صحرا که با اون ماشین گنده میریم:(

mostafa_cr7

کاربر سایت
Nov 16, 2012
32
سلام.من کلا نمی تونم مراحل رو شروع کنم وقتی روی start campain میزنم یه دمو میاد وقتی هم دمو تمام میشه برمیگرده توی منو باید چی کار کنم؟؟:((

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
خب اون مشکل حل شد و از بازی که اومدم بیرون و دوباره داخل شدم استارت نیو اومده بود .
فقطدو تا سوال دارم .
روی Legendry , وقتی میمیری از اول مرحله میاد ؟ :-o
اگه دفعه اول روی Heroice برم , برای دفعه دوم اسلحه یا چیزی باز میشه یا کلا همه چی ریست میشه ؟

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
خب اون مشکل حل شد و از بازی که اومدم بیرون و دوباره داخل شدم استارت نیو اومده بود .
فقطدو تا سوال دارم .
روی Legendry , وقتی میمیری از اول مرحله میاد ؟ :-o
اگه دفعه اول روی Heroice برم , برای دفعه دوم اسلحه یا چیزی باز میشه یا کلا همه چی ریست میشه ؟
نخیر شما اگه روی لجندری بمیرین از چکپوینت قبلی میاین.
در مورد سوال دوم هم مطمئن نیستم ولی فکر نکنم سلاحی باز شه براتون به احتمال 90 درصد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر