Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان دقت کردین هدشات کردن این موجود سگی ها(:D) با Light Rifle از هدشات کردن گرانت ها بیشتر حال می‌ده؟!:D
من تو کل بازی دنبال LR و همین موجودات می‌گردم:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لانچ تریلر بازی پخش شد !
OMG!! اوج هایپ !
Halo 4 Launch Trailer Released | N4G
کلا به نظرم این تریلر بیشتر مربوط به فیلم بازیه تا خود بازی یعنی یه پیشزمینه هست ! یعنی اینا دیوانن از این بازی فیلم نمیسازن شرط میبندم بعد یه مدت کوتاه خبر در حال ساخت بودن فیلمش شنیده بشه اگه بخوان یه همچین چیزی بسازن اونم با سطح داستانیه هیلو رسما فروشش سر به فلک میکشه . خود مایکرو هم قبلا تو فکر ساخت فیلم بوده و مطمئنا به این زودی اتفاق می افته اون چیزی که مایکرو زوم کنه اونم هیلو دیگه چه شود !پول در پول برای مایکروسافت :D >:d< ببینید من کی گفتم اگه همین کارگردان دیوید فینچر را هم کارگردان فیلمش نکردند !

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یه چیز عجیب فوق العاده بود :D منی که بازی نکردم اشتیاقم چند برابر شد برم سراغش :D
کلا بعید نیست بزودی فیلمش تایید بشه احتمال اینکه فینچر هم باشه زیاده :D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
IGN اومده تو یه ویدیو 11 دقیقه ای مپ Haven رو معرفی میکنه که به نظر میاد یکی از بهترین مپ های بازی بشه. جالب اینه که از لحاظ گرافیکی هم فوق العادست و حتی میتونم بگم از بیشتر مراحل Campaign هم زیباتره:D حتما ببینید.
Exclusive Halo 4 "Haven" Multiplayer Map Walkthrough with 343i - YouTube
صحبت‌هایی که رد و بدل می‍شد تو ویدئو رو گوش می‌کردم بعضی وقتا یادم می‌رفت کدومشون طراح مپ 343 هستش کدومشون ادیتور IGN :D کلیت صحبت‌ها اینجوری بود که:
IGN: خوشبختانه ما تو این مپ بازی کردیم و کلا خیلی شاخه.
343: آره خیلی شاخه :D

پ . ن : یه جورایی یادآور مپ Narrows هیلو3 هستش. مخصوصا این دو طبقه بودنشون و وجود یه فضای باز مرکزی تو بالاترین سطحش. طراحیش هم که واقعا از بعضی مراحل کمپین بهتره حتی.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
فیلم هیلو منتشر شده وقراره که 5 قسمت باشه!!قسمت اولش هم خیلی زیبا بود
اینم اسم کامل قسمت اول:Halo 4- Forward Unto Dawn
پیشنهاد میکنم همگی ببینید این فیلم رو!!

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
2 مرحله رفته بودم ولی بازی را گذاشتم رو حالت سخت دوباره از اول رفتم سر مرحله 3 دقیقا 3ساعت بیچاره شدم تا ردش کردم :|رسما صاف شدم !
عجب سلاح های داره بازی خیلی هاشون جدید هستندو البته عالی اون شاتگانه دقیقا فیل کشی هست:gunner: درمود موزیک و صدا گذاری بازی هم تا اینجا که رفتیم جلو هیچ ایرادی ندیدیم بسیار هم زیبا کار شده :guitar:
رسیدم اول مرحله 4 اینطوری شدم فقط همین:o:o:o:o
فقط درباره مرحله 4 همینو بگم هفته پیش رفته بدیم سینما 3 بعدی ی فیلم 3 بعدی دیدیم الان اینی که ما دیدیم 10 برابر اون بود محیط .درختان . نورپردازی و .....................:praying:^#(^^#(^^#(^

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب منم دیشب بازی رو تموم کردم .
دیگه برم تو کار لجندری :D

ولی خداییش هیچی مارتی نمیشه ، ساند ترکایی که اون می سازه برای هیلو یه چیزه دیگس :((

کورتانا هم که رفت ، تو سری های دیگه نباشه من سکته می زنم :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
سلاح های بازی عجب تنوعی دارن کلا شلیک کردن باهاشون حس خوبی میده از موسیقی بازی خوشم نیومد ولی صداگذاری عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر