Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
میگم بازی میکنیم اطلاعات اولین تاریخ بازی کردنمون هم ثبت نشه یه وقت ؟؟؟!؟!؟

اونوقت اگه بعد از عرضه هم وصل شیم لایو بازم بن میشیم که !

به نظر من بهترین راه ساخت همین پروفایل دوم افلاین هست. بعدش هم پاک کردنش.

من که خوده بازی رو هم رو هارد نصب نکردم. بعد از تموم شدن که 4 مرحله مونده برم کل سیوها رو با پروفایل پاک میکنم.
وقتی هم ریلیز رسمی شد نسخه های دیگه رو میگیرم ممکنه اسپارتان اپس ش هم دیگه نگه برید لایو اول کار.
به هر حال h4 بازی نیست که کسی بخواد یه بار تمومش کنه بزاره کنار (یعنی اصلا کسی دلش میاد این جیگرو یه بار تموم کنه :D )

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ای بابا بی خیال 500G اچیومنت بشید یه پروفایل دویوم آفلاین بسازید دیگه:-b

بعد اگر خیلی اچیومنت دوس دارید بشینید بعد از اینکه تو جهان عرضه شد بازیش کنید (ارزش چندبار تمام کردن هم که داره!!!!!:dمن هنوز موفق نشدم بازیش کنم اما اینطور که میگن عالیه عالیه>:d)

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

اگه بازی رو شروع کردی خیالی نیس چون هر وقت کنسول رو از برق بکشی تاریخ برمیگرده به 2005
اگه شروع هم نکردی رو پروفایل دوم بازیش کن تا بتونی با پروفایل اولت لایو بری

بچه ها مال شمام اینطوریه که اسماش نصفه میاد؟یعنی مثلا pistol رو مینویسه is ol ?! زیرنویس رو هم که روشن میکنم اصلا نشون نمیده یه حرفای مبهمی میاد

نه مال من درسته احتمالا نسخه ای که داری بازی میکنی همون سری اوله که مشکل داشت

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دیشب بازی رسید دستم .تا امروز ساعت 6 صب داشتم بازی می کردم. در کل می تونم بگم فوق العاده بود. گرافیک مخصوصا نورپردازی عالی بود.
توی محیط های شلوغ هم که هیچ افت فریمی نداشت ,گیم پلی بازی هم که خیلی روون بود .با اسلحه های بازی هم
خیلی حال کردم.چپتر 5 هم که غوغا می کنه.در کل افرین به 343

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید

کنسول ایکس باکس باتری داخای نداره بخاطره همین بعد از هر بار قطع کردن برق تاریخ کنسول ریست می شه و اگه اینطوری همه تا الان بن بودیم
وقتی که انلاین می شه پروفایلت رویه شبکه live اپدیت می شه یعنی سیو ها اچیومنت ها و........... که افلاین گرفتی رو شبکه ثبت می شه اینطوری الان که halo 4 هنوز ریلیز نشده شما سیو و ........ رو داری وقتی online بشی شبکه می فهمه و بن می شی راه دیگه ای نداره .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
واقعا دلتون میاد این بازی رو شب بگیرید و تا صبح تمومش کنید ؟؟؟
این بازی های خاص رو ادم باید روی سخت ترین درجه بره و تا میتونه کنکاش کنه و همه چیز رو کشف کنه !

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
رفقا عجیبه من هرچی میگردم زیرنویس این بازی رو نمیتونم فعال کنم !
چجوری میشه فعالش کرد ؟

میری تو settings بازی رو قسمت audio نوشته subtitles که رو اوتوماتیک هستش باید On اش کنی که هر بار بازی رو لانچ میکنی باید دوباره همین کارو بکنی تا On شه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میری تو settings بازی رو قسمت audio نوشته subtitles که رو اوتوماتیک هستش باید On اش کنی که هر بار بازی رو لانچ میکنی باید دوباره همین کارو بکنی تا On شه
البته می‌تونید SAVE کنید تا مشکلی پیش نیاد!
من یه بار روشنش کردم و دستی Save کردم دیگه موند!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
موسیقی بازی بهتر میشه، اصلن در حد نسخه های پیشین نیست، خیلی ضعیفه :|.
ولی عجب چیزی ساختن، اصلن فکر نمیکردم بعد از Reach بتونند اینقدر یک بازی بالانس بسازند :D.
یه چندتا عکس از محیطا گرفتم، حالا آپلود میکنم. بازی از لحاظ گرافیک بصری راحت با بازی هائی مثل Crysis 2 روی PC برابری میکنه :D. برای همین ملت جو زده شدن :D.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منتظر ترولهای بسیار عزیزم کاربر بالا میثم باشید :d>:d< هرکی از چیزی کف کنه میثم دقیقا برعکسش هست !
ترولهای گرافیکی را مشاهده فرمایید بازی تکنیک نداره فقط بصری داره به همین خاطر مردم جوزده شدند !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منتظر ترولهای بسیار عزیزم کاربر بالا میثم باشید :d>:d< هرکی از چیزی کف کنه میثم دقیقا برعکسش هست !
ترولهای گرافیکی را مشاهده فرمایید بازی تکنیک نداره فقط بصری داره به همین خاطر مردم جوزده شدند !
تو چی میگی این وسط؟ :|؟
گفتم از لحاظ بصری اینقدر گرافیکش خوبه آدم حس میکنه داره Crysis 2 رو روی PC با بالاترین تنظیمات بازی میکنه.
الان کجای این حرفم اشتباهه؟ البته از تو بعید نیست بیای بگی Halo 4 الان در حد Crysis 2 DX11 هست :|.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر