Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من دو تا سوال دارم.

من اگه چند وقت دیگه یعنی بعد از عرضه رسمی بازی برم و دستگاهم رو هک کنم و بازی رو بگیرم، اگه به اینترنت وصل بشم دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ همون بن شدن و این چیزها. چون تا الان که دستگاهم هک نشده بود و وصل می شدم.

سوال دومم هم اینه که چه جوری دیسک اول بازی که حجمش 10 گیگه رو روی یه دی وی دی 9 رایت می کنن ؟ آخه DVD9 که 8 و نیم گیگ فضا داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
چند ساعت نبودیم تاپیک رو نابود کردید! از این به بعد با پست های اسپم و بی ربط، خیلی جدی برخورد میشه.
لایت گان خوبه ولی بنظره من بهترین اسلحش Assult rifleهستش!!! اگر توجه کرده باشید به مراتب زود تر از بقیه rifleها دشمنو از پا در میاره!!!حتی برای کشتن هانتر ها که واقعا سرطان هستن!!!
بقیه راکت لانچر ا هم که جایه خود دارن!!!
راستی از sniper rifle دیفالت هم نباید گذشت!!زوم 2xداره و بایک تیر دشمنو از پا در میاره!!ولی حیف که اسله های دیفالت کم خشاب گیر میاد براشون:-b
گفتم بین اسلحه های جدید:D اینایی که گفتی از هیلو 1 وجود داشتن!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کم کم دارم 360 فن میشم :D ( شوخی ! واسه 360 فن شدنم باید 7 تا فرانچایز تو این سطح داشته باشه 360)

2.5 mission رفتم جلو . خیلی عالیه . داستان هم خیلی خوب داره روایت میشه از طریق مکالمات چیف و کورتانا . گرافیک جنگل هم عالی بود البته بیشتر دورنما فوق العاده هست .

گرفتاری شدیم از دست این فن بویهای سونی. اقا شما خوب کرایسیس خوب DX11 عالی. برو اقا بزار تو حال خودمون باشیم. مجبور میکنید کامنت بزاریم.

دقیقا این پست رو من تو تاپیک graound zeroes به تو گفتم . حالا دیدی کرم ریختن به بازی مورد علاقه ی آدم چه حسی داره ? ( حالا خودمو نمیگم چون من هیلو رو خیلی دوس دام )

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
منم هیلو رو خیلی دوست دارم، اون پست قبلم برای یادآوری جایگاه واقعی بازی بود وگرنه من هم از این بازی بدم نمیاد، حتی شاید بعداً فنش هم شدم ولی خب اول باید رفت سراغ بهترینها.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
منم هیلو رو خیلی دوست دارم، اون پست قبلم برای یادآوری جایگاه واقعی بازی بود وگرنه من هم از این بازی بدم نمیاد، حتی شاید بعداً فنش هم شدم ولی خب اول باید رفت سراغ بهترینها.
مطمئن باش فنش میشی( :d)
--------------------------

تو بین اسلحه های جدید یکی با Rail gun خیلی حال کردم یکی هم Saw که نسبت به AR قدرت تخریب پذیری بیشتری داره .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بزارید بازی را تموم کنم میام همه چی را تعریف میکنم :D
در حقیقت تا اینجای کار هرکی نظر داده بیخود بوده:D فقط منتظر نقد من باشید :D

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
دوستان من دو تا سوال دارم.

من اگه چند وقت دیگه یعنی بعد از عرضه رسمی بازی برم و دستگاهم رو هک کنم و بازی رو بگیرم، اگه به اینترنت وصل بشم دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ همون بن شدن و این چیزها. چون تا الان که دستگاهم هک نشده بود و وصل می شدم.

سوال دومم هم اینه که چه جوری دیسک اول بازی که حجمش 10 گیگه رو روی یه دی وی دی 9 رایت می کنن ؟ آخه DVD9 که 8 و نیم گیگ فضا داره.

دوست عزیز دی وی دی 9 حجمش 7.96 و بازی های جدید حجمشون 8.13 برای رایتشون باید رایتر مخصوص داشت الان من دارم هر دی وی دی واسه خودم 700 در میاد که اونم پول دی وی دی خامه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اولین نکته ای که بعد از شروع بازی توجهم رو به خودش جلب کرد این بود که 343 اصلا سعی نکرده بازی رو ساده کنه تا گیمرهای جدید رو به خودش جذب کنه، در عوض بازی سخت هست، یعنی نمیشه همینجور کله رو انداخت پایین و رفت وسط ملت :D باید با برنامه بازی کرد، واقعا این کارشون جای تحسین داره. گرافیکش هم که خب عالیه، یعنی اولش باور نمی کردم این بازی داره رو 360 اجرا میشه، ولی خب مجبورم باور کنم، شاید هم توهم زدم اصلا :-/ :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
خوب من میخوام بازی رو شروع کنم یه نسخه برنرمکس دارم.

تنها کار لازم اینه که یه پروفایل دوم بسازم با اون برم ؟ بازی رو نصب هم بکنم رو هارد یا نه ؟ بعد از تموم شدن بازی سیوهاشو پاک کنم ؟

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
خوب من میخوام بازی رو شروع کنم یه نسخه برنرمکس دارم.

تنها کار لازم اینه که یه پروفایل دوم بسازم با اون برم ؟ بازی رو نصب هم بکنم رو هارد یا نه ؟ بعد از تموم شدن بازی سیوهاشو پاک کنم ؟

احتمالا احتیاج نیست فقط تا عرضه رسمیه بازی انلان نشو

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سوال در مورد داستان بازی همون اولش:D
کورتنا برای چی مستر چیف رو بیدار کرد؟!:D
اگر معلوم شده و من نفهمیدم بگید اگر هم تو مراحل بعد مشخص می‌شه بگید که که در مراحل بعد مشخص می‌شه:D

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من میخواهم برم بازی رو بگیرم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1ایا حتما باید 100درصد رایت بشه؟
2دیسک 2 مولتی افلاین هم داره؟

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
منم چند ساعت پیش بازی رو حالت Legendary تموم کردم.
تنها چیزی که میتونم بگم و واقعا تنها چیزیه که میتونم بگم.اینه که تو کل عمرم تنها بازی شوتری هست (بجز Gears of war) که باهاش حال کردم.از همه نظر.
نمرش در بدترین حالت نباید زیر 9.5 بشه.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من میخواهم برم بازی رو بگیرم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1ایا حتما باید 100درصد رایت بشه؟
2دیسک 2 مولتی افلاین هم داره؟
خیر احتیاج به 100% رایت نداره.
دیسک 1 کاملا آفلاین و دیسک 2 بخش اسپارتان و مولتی پلیر هست. اگه آفلاین بخوای بازی کنی دیسک 1 کفایت می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر