Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام من از کجا بفهمم که بازیم nuke هست؟؟ بعد می تونم این حالتشو از بین ببرم؟؟بازیو برنرمکس با دیسک 2 خریدم اگه بعدا نتونم باهاش لایو برم واقعا ضربه ی مالی روحی می خورم:-s

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گرفتاری شدیم از دست این فن بویهای سونی. اقا شما خوب کرایسیس خوب DX11 عالی. برو اقا بزار تو حال خودمون باشیم. مجبور میکنید کامنت بزاریم.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
گرفتاری شدیم از دست این فن بویهای سونی. اقا شما خوب کرایسیس خوب DX11 عالی. برو اقا بزار تو حال خودمون باشیم. مجبور میکنید کامنت بزاریم.

چرا باید اینطور باشه؟!!!
خداییش چرا؟!!
میدونی بیشتر بخاطر جو سازی هستش!اکثرا دیگه دوتا کنسول رو دارن!ولی نمیدونم چرا باید..................../:)

---------- نوشته در 05:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:19 PM ارسال شده بود ----------

سلام من از کجا بفهمم که بازیم nuke هست؟؟ بعد می تونم این حالتشو از بین ببرم؟؟بازیو برنرمکس با دیسک 2 خریدم اگه بعدا نتونم باهاش لایو برم واقعا ضربه ی مالی روحی می خورم:-s

به احتمال 99درصد این نسخه همون نسخه ایی هستش که زمان عرضه با بازار میاد!!!

اون 1درصد رو بذار برای اینکه نسخه اصلی و عرضه شده با این فرق داشته باشه;;)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اگر این تاپیک یک تاپیک معمول در BC بود، میگفتم عینک بد بینی رو از چشماتون برداید، ولی اینجا و با توجه به توصیفات دوستان باید بگم عینک خوش بینی رو از چشماتون بردارید. کاری نکنید که همین یدونه انحصاری مایکروسافت هم که سرش به تنش میارزه از چشم منتقدین بیافته و دیگه براش تره هم خرد نکنن. حالا ما یک کلام میگیم بازی خوبیه و بد نیست شماها دور بر ندارید برای GoTY و بهترین گرافیک سال و نسل و بین کنسولی و ... رعایت کنید، جنبه تعریف کردن ما رو داشته باشید.
خیلی کامنت بامزه ای بود، شما ول کن نیستی؟!
باشه آقا HALO 4 بد! به شما چی می‌رسه؟! بذار این همه آدم که شما نادون و جو زده فرضشون می‌کنی تو جو بمونن! ما دوست نداریم چشممون رو روی حقیقت(LOL) باز کنیم!!!
دوستانی که در مورد دیسک سوال دارن:
http://forum.bazicenter.com/thread61529/page57/

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
من این قضیه بن رو نفهمیدم

الان من دیسک 1 و 2 رو خریدم .

اگه بازی رو اجرا کنم و تا عرضه رسمی به لایو متصل نشم ، مشکلی پیش نمیاد دیگه ، درسته ؟

بعد از عرضه رسمی با همین دیسک 2 ــیی که الان دارم میشه برم لایو بازی کنم ؟

شما الان با دیسک یک کمپین بازی رو براحتی برید!!!!
برای بازی در محیط لایو و مطمئن باید نسخه برنرمکس تهیه کنید!!!
که 8گیگ فضا هم برای نصب برروی حافظه فلش یا هارد دستگاه نیاز داره!
بعد از عرضه هم به گفته مایکروسافت امکانات جدیدی رو میتونید از طریق دانلود استفاده کنید

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir

---------- نوشته در 05:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:19 PM ارسال شده بود ----------

به احتمال 99درصد این نسخه همون نسخه ایی هستش که زمان عرضه با بازار میاد!!!

اون 1درصد رو بذار برای اینکه نسخه اصلی و عرضه شده با این فرق داشته باشه;;)[/QUOTE]
اخه می گفتن این نسخه nuke هست و از این حرفا باس همین نمیشه تو لایو استفاده کرد کلا:-/ حالا راهی نیست خودم بفهمم؟؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نخیر

اتفاقا در بین تمام پلتفرم ها بالاست ... نه به عنوان یه بازی کنسولی و از حرفهای عجیب و غریب !!!!
کرایسیس DX11 رو له میکنه ....
دیگه زیادی دارید قضیه رو رمانتیک میکنید:|...اصلا شما کرایسیس 2 را روی فول اچ دی با پچ dx11 بازی کرددی؟؟؟
تمام تکسچرها برجسته هستن8-|..به نظر من که یک عمر با pc زندگی کردم و 60 تا سیستم عوض کردم باید بگم halo4 توی بازیهای کنسول عالیه..نورپردازی خوبی داره..منتها تکسچرهاش قوی نیست...حالا نیایید بریزید سر من...من نظر شخصیمو گفتم..خواستید با عکس ثابت میکنم:)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
WHY !!!?!!!

سلام دوستان :ببخشید مزاحم بحستون میشم ولی یک کامنت دیدم خیلی ناراحت شدم {بهم فشار اومد} {{اسپم قلمدادش نکنید}} :

داداش من شما رو نمیشناسم ولی خدایی این حرفتون بده خوب چرا به همه توهین میکنید منم طرفدار خفن سونی هستم و میمونم ولی هیچوقت یک بازی خوب از آّ در بیاد کسی نمیتوته چیزی بگه همونطور که به

گیرز 3 احترام گذاشتم و بازی کردم و به هیلو 4 هم همینطور میشود همه ی فن ها اینطوری نیستن من قصد توهین به هیچ شخصی ندارم ولی طرف مقابل من کسانی هستند که باعث شدن دوستمون این حرف رو بزنه

و خود دوستمون این حرف رو زده خدایی زشته سر هر بازی همین کار رو میکنید و خواهید کرد مثلا : فورزا 4 اومد مقایسه با جی تی 5 و گیرز 3 آنچارتد و ....... : هر بازی خوبی حتما خوب

هست و نمیشه خوردش کرد به هبچ وجه و التماس میکنم تاپیک این بازی رو مثل قبلی ها به .... نکشید دیگه !!!

ولی امیدوارم دیگه اینطوری نشود {ممنون اجازه دادین وسط بحستون بپرم}

ولی آخرش باید یک چیزی بگم ::

HTML:
viva la SONY

:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوست عزیز شما این جور پست ها رو ببینی چی میگی ؟
اگر این تاپیک یک تاپیک معمول در BC بود، میگفتم عینک بد بینی رو از چشماتون برداید، ولی اینجا و با توجه به توصیفات دوستان باید بگم عینک خوش بینی رو از چشماتون بردارید. کاری نکنید که همین یدونه انحصاری مایکروسافت هم که سرش به تنش میارزه از چشم منتقدین بیافته و دیگه براش تره هم خرد نکنن. حالا ما یک کلام میگیم بازی خوبیه و بد نیست شماها دور بر ندارید برای GoTY و بهترین گرافیک سال و نسل و بین کنسولی و ... رعایت کنید، جنبه تعریف کردن ما رو داشته باشید.
معلومه این فرد قصدش از زدن پست چیه !
هستند تعدادی از این چور ترولر ها که آبروی فن های سونی رو هم بردن ! ... والا کسی اصلا نمیخواد به کسی توهین بشه !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بعد پست من پستی در مقایسه هیلو با بازی ها دیگه یا هر چیزی که ربطی به این تاپیک نداره زده بشه شدیدا برخورد میشه ! اخطار اول و اخر...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
نورپردازی خوبی داره..منتها تکسچرهاش قوی نیست

3e3561ca_z10750647QI_don_t_want_to_live_on_this_planet_anymore_Lose_a_Little_Faith_in_Humanity-s500x282-302274-580.jpeg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من رفتم چند صفحه آخر رو بخونم دیدم ملت چرندیات گرافیکی میگن (شرمنده ها ولی از نشانه های جنون یکسری هاست)

یکی به من بگه گیم پلیش چی میگه!؟:-/
(یکی که همه ی هیلو های بانجی تو این نسل رو بازی کرده باشه!)
پیشاپیش ممنون

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,762
نام
وحید
هر چی میرم جلو زیباتر میشه نبرد ها با وسایل نقلیه خیلی باحالتر شده بدون شک بهترین شوتر امسال هست و یکی از رقبای اصلی گوتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر