Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

yuri

کاربر سایت
Nov 10, 2011
71
دوستان اين نسخه اي که داريد بازي مي کنيد نسخه اصليه؟ مثل کرايسيس2 نشده که يه سريش باگاي عجيب داشت؟ مگه قرار نبود بازي يه ماه ديگه بياد مي خواستم برم ايکس کام بگيرم مثل اينکه بايد بي خيالشم شم

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دوستان اين نسخه اي که داريد بازي مي کنيد نسخه اصليه؟ مثل کرايسيس2 نشده که يه سريش باگاي عجيب داشت؟ مگه قرار نبود بازي يه ماه ديگه بياد مي خواستم برم ايکس کام بگيرم مثل اينکه بايد بي خيالشم شم

نه دوست عزیز این نسخه اصلی هستش که لیک شده و رویه نت پخش شده و ماها داریم بازی میکنیم!پیشنهاد میکنم اول بازی رو بگیر بعد 360!!:d
به اونحایی که همه میخکوب میشیم رسیدم!!!
همونجایی که یکی از دوستان ن
گفت منم نمیگم!!
دیگه حرفی نمیزنم!!
نمیتونم چیزی بگم!!!

:-o:-$

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
ماکروسافت گفته
باید بدانند که اجرای بازی‌های منتشر شده در اینترنت تا قبل از تاریخ عرضه آن‌ها ممکن است باعث شود اکانت ایکس‌باکس شما برای همیشه از سرویس ایکس‌باکس لایو اخراج شود.
حالا کسی لایو بازی کرده halo4 رو یا نه ؟ :d​

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
با کمال تاسف متوجه شدیم یکی از دوستان عزیزمون بن شده به خاطر بازی کردن این بازی در پروفایل اصلی و و صل شدن به لایو
باشد که خدا بهش صبر بدهد :d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
الان تا اول مرحله سه رفتم خدا جون چی بود!!!!!!!! وقتی از پای کنسول پا شدم احساس کردم مرده بودمو یه بار دیگه زنده شدم .
فقط ایکاش یه مرحله رو واسه PC رو DX 11 درست میکردن اونم با MSSA دیگه دهن هر چی سازنده پررو بسته میشد میدونم الان بیل گیتس هم نتونسته جلو خودشو بگیره و بازیو تموم کرده :d
موسیقی که چی بگم در حد کارای Howard shore و Hans zimmer و Michael Giacchino , .... دیگه زبونم بند اومد یه لحظه حس گلادیاتور چیف رو واسم تداعی کرد این بد مصب هیچی حماسیه کیفیتی بسی گران بها نیز دارد

دیگه فقط باید از لحظه عرضه به بعد شاهد امار مرگ و میر زیادی در سراسر دنیا گیمرا باشیم

از همون ویدئو اول در مورد اعضای کلیدی تیم معلوم این بود این همه دکتر و مهندس دارن چیکار میکنن

نمرات بازی کی سرازیر میشه ؟!

احتمالا یه هفته قبل از عرضه بازی

باشد که خدا بهش صبر بدهد

ناراحت نشو ما کنارتیم مرگ حقه :d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
با کمال تاسف متوجه شدیم یکی از دوستان عزیزمون بن شده به خاطر بازی کردن این بازی در پروفایل اصلی و و صل شدن به لایو
باشد که خدا بهش صبر بدهد :d
نوید جان چجوری باید بازی کنیم؟ راهی هست؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
بعضی از دوستان دیگه شدیدا و به شکل عجیب و غریبی دارن اغراق می کنن. این فضای روانی خوبی که بود تا قبل از لیک شدن بازی رو خراب می کنه. ( برای همین دلم نمی خواست

حتی 1 روز زودتر توی نت پخش بشه بازی :| قابل پیش بینی بود که مطالب اغراق امیز ببینیم با این فاصله زیاد بین لیک شدن بازی و اومدن بررسی های بازی.البته من در اردوگاه سونی هم

کم نمی بینم که یه چیزی رو بیش از حد تعدادیشون البته به عرش اعلا می برن و برام تازگی نداره.)

باید برم یکی بزنم پس گردن اون Microsoft که تو می دونستی یه عده زوم کردن و کارشون فقط برنامه ریزی برای لیک کردن بازی و گند زدن به شرایط انتظار مثبتی که برای بازی بود هست

اونوقت بازم عین ماست نگاه کردی. نتیجش می شه اغراق و رویاپردازی در مورد 10 و نزدیک به 10 اونم الان که سایتا دیگه چرک به مرده شور نمی دن چه برسه به نمره.

ببینید کی دارم می گم اغراق نتیجش فقط بالا رفتن بیش از حد نرمال انتظارات و روز اومدن نمرات سرخورده شدن و بهانه دادن خوشگل و تر و تمیز و مامانی به افراد خراب کار هست.

--------------------------------------
2 ساعت روی LEGENDRY رفتم که دهن ادم توی 2-3 تا صحنه واقعا سرویس می شه از بس سخت می شه. نفهمیدم چه جوری رد کردمشون. به نظر شانسی بود:d

نورپردازی استادانه و زنده - نرخ فریم فوق العاده روون و جون دار - جزئیات زیبای محیط ها و کاراکتر ها برای یک عنوان SANDBOX و وسیع روی کنسول هایی که اواخر عمرشون هست -

DRAW TO DISTANCE هایی که باعث می شن مثل من از 2 ساعت بازی نیم ساعتش رو فقط اونا رو نگاه کنید. عنوان خوش ساختیه که نمی تونستم از پاش بلند شم. به زور خودمو جمع کردم که الان اینجام!

به هر حال این 2 ساعت لابد خوش گذشته که زود گذشته دیگه :d

نکات مثبت دیگه ای هم هست اما همشون اسپویل کننده هست که نمی گم. نکات منفی هم هست ( که عجیب نیست من وقتی انچارتد 3 بازی می کنم هم ایراداتش رو که بعضی هاش قابل تعمله در میارم. )

که متاسفانه اونام اسپویل کننده هستن و با این فضای تهدید و ارعاب قابل گفتن نیستن :d

موارد دیگه رو هم باید برم تا اخر اونوقت معلوم می شه برام.

با توجه به سبک کاری فعلی سایت های مهم از جمله GAMESPOT انتظار نمره 9 رو دارم به شخصه با شرایط امروز نمره دهی و میانگین 90 مورد انتظارم هست الان.

GAMESPOT فوق العاده سایت بی رحمی هست. اصلا روش حسابی نیست. 8.5 به FM4 که شوکه کننده بود - 9 به U3 که همه دوستداران بازی رو ناراحت کرد و ازار داد.

9 به اسکایریم که GOTY پارسال بود و همین نمره به BATMAN ARKHAM CITY که شاید نمونه هم فضا و هم کیفیتش به این زودی ها روی کار نیاد و 8 به GT5 و 9 به GOD OF WAR 3

که هنوز پرچم دار سبک خودشه تا نسخه بعدیش بیاد نشون میده GAMESPOT به این سادگی ها " ثمن بذل " نمی کنه بالاتر از 9 رو. این اواخرم یه دونه GEARS OF WAR 3 و DARK SOULS

از زیر تیغش در رفتن که فکر کنم هنوز باورشون نمیشه که 9.5 گرفتن ازش. MGS4 استثنا بود که به اون محدوده وارد شد. یه ادم نابغه و تیمش با شرایط مناسب زمانی و مکانی و گروهی به اون نقطه رسیدن.

در مورد GOTY بودن هم کلا شانس عناوین این سبک حالا هر چی که می خوان باشن برای GOTY زیر 1 درصد هست اگه نگم که صفر هست. الانم دور , دور نقش افرینیه

که شانس Dishonored رو با توجه به نزدیکی سبک و بازخوردهای مکتوب مثبت فعلیش بیشتر می بینم در بین دیگران.دیدید که پارسال به U3 هم ندادن حتی با نقدهای مثبتش.

بازی نسل بعدی نسل بعد میاد. اینایی که الان هست THE LAST OF US - UNCHARTED 3 - GOD OF WAR - HALO 4 - GEARS OF WAR 3 - FM4 - BEYOND و HORIZON و MGS GZ و هر چیز خوب دیگه ای

خوب های همین نسل هستن و دارن اخرین استفاده ها رو از قابلیت های بلااستفاده مونده تا امروز همین نسل می برن. اینم مد شده سر یه سری بازیا از الان نسل بعدی خطاب می شن. حتما نسل بعد بیاد

هم بازیای یه نسل بعد ترش واسش عرضه می شن و ظاهرا بازیا یه نسل از خود نسل جلو زدن !

----------------------

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi

دوست گرامی، هیلو 4 از لحاظ تکنیکی. از هر لحاظی از هیلو های قبلی کم نداره ، باید توجهی کرد به هایپ خود ماکروسافت قبل از عرضه بازی که همین گیم اسپات هم کلی شادی و خوشحالی داشت بعد از تجربه بازی و کلی تحسین کرد. تجربه نشون داده اگر شرکت سازنده بازی قبل از عرضه خودش موجب هایپ برای سایتها بشه اونا هم در جوابش حرفهای قبلی خودشونو انکار نمیکنن. کلا سایت گیم اسپات ایرادهایی که از هیلو ریچ و 3 گرفته مشکل اعظم ـش با هوش مصنوعی یاران (مخصوصا در بخش رانندگی) و تئاتر بوده، که چرا آقا تو تئاتر با پارتی نمیشه تو گیم چت بازی چت کرد. مورد اولی که به بازی خواهد گرفت فقط و فقط تئاتر خواهد بود. هوش مصنوعی یاران خودی به صورت فوق العاده ایی پیشرفت داشته پس اگر 2 دو تا چهار تایی حساب کنیم بازیی که پیشترف و حتی سعی در برطرف کردن مشکل نسخه قبل خودش داشته گیم اسپات هم دهنش بسته میمونه. این نکته اول، نکته دوم هم اینکه این بازی 60 دلاری محتوای بیش از حتی یک بازی 90 دلاری داره، اسپارتان آپس ـش کلا بسته برای نمره 9 جدا گونه. نمیگم امکان نداره این بازی 9 بگیره ، اما کلا نامردیه اگر این اتفاق بیوفته ، و گیم اسپات جرات همچین کاری رو به نظر من برابر عنوان هیلو نداره. این بازی بهترین دنباله استوری، کنترل خداوند، داستان فوق العاده ، گرافیک تکنیکی و هنری خیلی خوب ، صدا پیشگی ها ی عالی . موسیقی در حد هیلو که همیشه بهترین و .. داره که تمامی این نکاتی که گفتم به صورت جداگونه مدال محسوب میشه در سایت گیم اسپات. خواهشمندم نفوذ بد و بی منتق نزنید که جایز نیست. فعلا صبر میکنیم تا ببینیم خیلی چیزهارو.

In 343i we trust

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا گرافیک بازی واقعا بالاست:d
البته در حد نسل بعد یا crysis2 dx11 اغراقه ولی بین کنسولی ها واقعا بالاترینه.نور پردازی عالیه و کیفیت بافت ها برای یه بازی کنسولی هم بسیار عالی هست.

نخیر

اتفاقا در بین تمام پلتفرم ها بالاست ... نه به عنوان یه بازی کنسولی و از حرفهای عجیب و غریب !!!!
کرایسیس DX11 رو له میکنه ....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
2yss75klutqccgco9pl.jpg

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دوستان یه چیزی:
تا الان هربازی با هر گرافیگی اومده که اومده .... بنچمارک جدید گرافیکی رو از این بعد بازی هیلو 4 تعیین میکنه و بس .... بقیه شرکت ها هم بهتره بشینن موتورسازی و بهینه سازی رو یاد بگیرن ...کلاس درس 343 برای همه بازه....

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
نخیر

اتفاقا در بین تمام پلتفرم ها بالاست ... نه به عنوان یه بازی کنسولی و از حرفهای عجیب و غریب !!!!
شما فقط یه بار برو عکس گیاه ها و کیفیت آب توی کرایسیس2 dx11 رو ببین بعد بیا همین رو تو هیلو4 ببین.
هرچند این بحث اینقدر مسخرست که خودمم نمیدونم چرا توش نظر میدم:|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نخیر

بیخیال آقا ! همون یه دموی خالی با DX11 از هر چیزی بالاتره !
دیگه اغراق اضافه و جوّ الکی ندین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر