Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
مگه اسپارتان اپس توش نیست؟ برا بازی کردنش حتما باید به لایو وصل بود مگه؟

نه دوست من اینطور نیست!!!کدوم یکی از بازی های عرضه شده روی دیسک رو دیدی که قبل بگه به لایو وصل بشید(غیر از آپدیت؟)

دیسک یک رو تهیه کنید و لذتشو ببرید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بازی به دستم رسیدم از اونجایی که زبان فارسی در ستایش این شاهکار کم میاره باید بگم

its fantastic.................................
داداش شروع بازی دیوانه کنندس واقعا لذت بردم اصلا متو جه نمیشه سازنده بازی عوض شده رویه همون خط حرکت کردن حتی کارشونم تکمیل کردن انتظارات خیلی خیلی بردن بالا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
هنوز بازی رو اینجا نیوردن.. دانلود هم نمیتونم بکنم دو روز دیگه هم دارم میرم مسافرت و تا یک هفته نیستم.. یکی بگه من به کی لعنت بفرستم..؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
درود
یکی بیاد فکمونو از رو زمین جمع کنه !!!!!:-oاین ها چی ساختن هر کی می خواد نسل بعد ببینه تشریف بیاره خونه در خدمتیم:d
الان کم مونده بود با رفیقم این pcکه تازه جمع کرده بودیم از پنجره خونه با لگد پرت کنم بیرون
در کل اون چیزی که دیدیم و باز ی کردم برام غیر قابل تصور بود فقط در همین حد بگم براتون

همونطور که مشخصه کلیه دوستان بازی رو تهیه کردن و دیگه نیازی نیست بعضیا بیان و بگن که هنوز بازی نکرددید نظر ندین!!!!
گیم اسپات بهش 9.5 نده در حقش بی انصافی کرده...
من برم بازی کنم!!!!HALO 4>:d<

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
داداش شروع بازی دیوانه کنندس واقعا لذت بردم اصلا متو جه نمیشه سازنده بازی عوض شده رویه همون خط حرکت کردن حتی کارشونم تکمیل کردن انتظارات خیلی خیلی بردن بالا
عالیه عالیه یعنی میگم اصلا نمیدونم چی بگم اگه متاش بیاد زیر 95 باید در اینترنتو و متا رو گل بگیرن

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
نه دوست من اینطور نیست!!!کدوم یکی از بازی های عرضه شده روی دیسک رو دیدی که قبل بگه به لایو وصل بشید(غیر از آپدیت؟)

دیسک یک رو تهیه کنید و لذتشو ببرید
فکر کنم متوجه منظورم نشدید. اسپارتان اپس دیسک ۲ هست اینطور که دوستان میگن پس هم چین به در نخور هم نیست که می‌گید
دوما بازی کم نیست که برخی‌ از بخشاش فقط از طریق لایو قابل بازی باشند

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
فکر کنم متوجه منظورم نشدید. اسپارتان اپس دیسک ۲ هست اینطور که دوستان میگن پس هم چین به در نخور هم نیست که می‌گید
دوما بازی کم نیست که برخی‌ از بخشاش فقط از طریق لایو قابل بازی باشند

عزیز بخش داستانی بازی منظوره من بود!!!(داستان اصلی)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دارم میرم یه Xbox بگیرم دوباره
اگه بازی کنم و ارزش این همه هایپ رو نداشته باشه میام تو تاپیک داستان رو از اول تا اخر تعریف میکنم با فونت 231231>:)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بازی را نظاره کردیم ، گرافیک خوفناک هست :d
آبجکت های محیط کم هستن ، ولی نورپردازی بازی فکتون رو به زمین میچسبونه ! تکسچره ها هم که "امضای" سری هیلـو هستن و مثل همیشه کیفیت تکسچرها دیوانه کننده هست.
افت فریم هم تا این جایی که من دیدم نداشته ، کاملا Stable هست و خبری از Screen Tearing و این خزعبلات نیست ، جالب هم اینجاست که لبه های اجسام هم خیلی خوبن ، نمیدونم AA داره یا نه ، ولی هر کاری کردن اصلا دندونه دندونه بودن اجسام به چشم نمیاد.
وسعت محیط ها هم واقعا خوبه و همون حالت SandBoxـش رو حفظ کرده .

خلاصه این که Halo 4 به معنای واقعی کلمه "عرق" XBox 360 ـتون رو در میاره !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگه بازی کنم و ارزش این همه هایپ رو نداشته باشه میام تو تاپیک داستان رو از اول تا اخر تعریف میکنم با فونت 231231>:)
a94drlqc3m9gdwf2m5x.jpg

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
اسپارتان اوپس هم مثل اینکه باید نصب شه اول ولی واسه اجرا میگه باید برید لایو :-s درسته کسی تست کرده ؟
ضمن اینکه من بعد از کلی فکر :D تصمیم گرفتم یه پروفایل دیگه بزنم و بازی رو برم روی اون و بعد پروفایل و سیو رو پاک کنم و بعدا از اینکه بازی اومد نسخه های دیگه رو بگیرم و باز با خیال راحت بازی کنم که واسه لایو مشکلی پیش نیاد. مایکروسافت حساس شده رو این مث اینکه بعدا از روی تاریخ اچیومنت ها شناسایی میکنن

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
وای وای وای!
خیلی وقت بود یه بازی اینجوری منو تحت تاثیر قرار نداده بود. آخرین باری که از بازی کردن یه FPS اینقدر لذت بردم، سال 2007 با Crysis بود.

تا اینجا و مرحله سوم که همه چی بی نقصه. امیدوارم مشکلات یکی یکی خودشون رو نشون بدن وگرنه داستان خواهیم داشت!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر