Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
آقا کسی حالت Legendary رو بازی کرده؟ چنتا خشاب باید روی این knightها خالی کنیم تا عذابمون ندن؟
هدشات کردن گرانت ها همچنان لذت بخشه؟:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا یه لطفی کنید در مورد زمان بازی هعم میخواید صحبتی کنید تو اسپویلر بذارید
نوید ساعت بازی که اسپویل نیس . من خودم همیشه ساعت بازیم با بقیه فرق میکنه . مثلا اینا تو 10 ساعت تموم کردن من ممکنه تو 15 ساعت تموم کنم :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
Holly Sh!t نور پردازی بازی رسما ً زیر و روتون میکنه،از همین الان اطمینان میدم متای بازی جزو تاپ های نسل حاظر میشه انصافا 343 نتنها میراث بانجی رو همونطور ادامه نداد بلکه یه سطح جدیدی توی ساخت FPS به وجود آورده!

گیم پلی، گرافیک، لول دیزاین، جو بازی، صداگذاری، روایت داستان یعنی به هر کدوم نگاه میکنی غیر از 10 نمیتونی ندی!!حتی شخصا ً از موسیقی های بازی بسیار لذت میبرم و اون حس مرموز سیاره ای که چیف توش هست رو به راحتی انتقال میده . عالیه آقا عالی....

پ.ن: باز این کیوون یوزر دوم رو آورد تو تاپیک یه سوال فضایی کرد :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب کمه دیگه :d

کمه؟ کمه حتما دیگه:d

چه گرافیکی داره این بازی فکم افتاد به نظرم بهترین گرافیک کنسولی هست که تا الان دیدم هیچ افت فریمی هم با این همه محیط های بزرگ نداره

اما گیم پلیش به نظرم افت کرده هر چند خیلی بازی نکردم اما ابتداش که مثل: قبل بهم نچسبید

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
رسما تاپیک شده اسپم سنتر !!!!!!!!

اگه میخواید حرفی از گرافیک و هوش مصنوعی و ... بزنید بر پایه اساس دلیل چند صفحه دارم میخونم فقط نوشته وووووووووف عجب چیزیه!!!!!!!! تو این چند صفحه فقط یکی گفت بازی FXAA داره و خلاص تنها پست مفید این 6 صفحه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر