Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
اقا این NUKE بودن و نبودن رو گفتید بدتر شد که!! :D

اگه بازی که میگیرم تو agbx همش سبز بشه حله دیگه بعدا بریم تو لایو مشکلی پیش نمیاد یا بازم ... ؟ :d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دوستانی که بازی رو گرفتند یکم از بازی تعریف کنند، گیم پلی، گرافیک و ... .

این طوری که بیاید بگید نمی‌تونم هیچی بگم و این جور حرفا بدتر آدمو داغون می‌کنه :d

حیف تا آخر هفته نمی‌تونم بازی کنم. :|

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
من بازی رو تموم کردم می خوام سپویل کنم اخرشو :d بازی از اوونجا شروو میشه که :-o氏拾是十獅屍, 適石室。 石室濕, 氏使侍拭石室。 石室拭, 氏始試食是十獅。 食時, 始識是 و بعدش میری مری میرسی به 氏拾是十獅屍, 適石室。 石室濕, 氏使侍拭石室。 石室拭, 氏始試食是十獅。 食時, 始識是 :-o اخرشم باسو 氏拾是十獅屍, 適石室。 石室濕, 氏使侍拭石室。 石室拭, 氏始試食是十獅。 食時, 始識是
:d:d:d ولی نرید از دست دادید محشره

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
آقا از گیم پلی و اینا هم میخواید بگید تو اسپویل بذارید :(:d جدی میگم به جان بچم ، مثل Reach میشه آخرش :d اولش ملت همه میگفتن واو چقدر خفنه ، بعد کسرا و بابک و اینا اومدن گفتن نه در حد Halo 3 نیست یهو همه گفتن آره در حد سه گانه نیست و اینا :| در کل اینطوری میگم تا کسی که میخواد بازی کنه بدون هیچ پیش زمینه ی خاصی بره سراغش ، لاقل تا جمعه-شنبه که همه بازیو بگیرن :d .

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
خُب منم گرفتم و دو تا مرحله رفتم. اول اومدم یه 4-5 خطی نوشتم، بعد دیدم بهتره من تعریف نکنم و بدون هیچ دید و هایپی خودتون بازی کنید. فقط برید بازی کنیدا:D یعنی هرجور شده، حتی اگه از بازیهای شوتر متنفر هم هستید برید بازی کنید، بیشتر از این چیزی نمیتونم بگم:D
یعنی چی که نمیخواید چیزی بگید دیوونه شدیم بابا! شماها تعریف نکنید عمه من بیاد بگه بازی چطوریه:d
بازی هنوز دستم نرسیده بگید تا فردا سکته رو نزدم

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
ببنید من تازه mission اولم به خاطر همین نمی خوام نظر بدم ولی چون اسرار میکنید(:d) فقط در مورد گرافیکش بگم وحشتناک عالیه ، مخصوصاً نورپردازی اصلاً فکر نمی کردم تا آخر این نسل بازی ایی بیاد که از لحاظ نورپردازی حتی به کرایسیس 2 نزدیک شه ولی اشتباه میکردم :d صداگذاری اسحله ها هم فوق العاده ـست . . .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ببینید تعریف نکنم بهتره، چون خودتون یه جاهایی سورپرایز بشید بیشتر حال میکنید:D فقط در مورد طراحی مراحلش بگم که یه کم میترسیدم (مثلا با خودم میگفتم شاید خیلی خطی و نوب پسندش کرده باشن). یعنی خارق العادست طراحی مراحل، نه تنها به هیچ وجه خطی نیست، تازه خیلی جاها هم راه دقیق رو بهت نشون نمیده و خودت باید پیدا کنی:D از لحاظ آپشن های جلو رفتن هم یه لول از هیلوهای قبلی بالاتره دیگه چه برسه به شوترهای دیگه.
جو بازی رو هم فوق العاده درآوردن، جو ناشناخته بودن و مرموز بودنش رو تا حالا تو این نسل ندیده بودم. البته فعلا دو مرحله رفتم و نظرم هم فقط روی همین دو مرحله است، ولی همین دو مرحله از انتظار من یکی بالاتر بود.

گرافیک و موسیقی و اینا هم دیگه خودتون قضاوت کنید بهتره، من حرفی نمیزنم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
ببینید تعریف نکنم بهتره، چون خودتون یه جاهایی سورپرایز بشید بیشتر حال میکنید:D فقط در مورد طراحی مراحلش بگم که یه کم میترسیدم (مثلا با خودم میگفتم شاید خیلی خطی و نوب پسندش کرده باشن). یعنی خارق العادست طراحی مراحل، نه تنها به هیچ وجه خطی نیست، تازه خیلی جاها هم راه دقیق رو بهت نشون نمیده و خودت باید پیدا کنی:D از لحاظ آپشن های جلو رفتن هم یه لول از هیلوهای قبلی بالاتره دیگه چه برسه به شوترهای دیگه.
جو بازی رو هم فوق العاده درآوردن، جو ناشناخته بودن و مرموز بودنش رو تا حالا تو این نسل ندیده بودم. البته فعلا دو مرحله رفتم و نظرم هم فقط روی همین دو مرحله است، ولی همین دو مرحله از انتظار من یکی بالاتر بود.

گرافیک و موسیقی و اینا هم دیگه خودتون قضاوت کنید بهتره، من حرفی نمیزنم.

02803173066911285500.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ضمنا اینم بگم بازی سخته:D از 3 و ریچ که به مراتب سخت تره، خصوصا Promethean ها که خیلی اذیت میکنن (تازه دارم رو Normal میرم!).

خُب من برم مرحله سوم رو شروع کنم...:D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
ضمنا اینم بگم بازی سخته:D از 3 و ریچ که به مراتب سخت تره، خصوصا Promethean ها که خیلی اذیت میکنن (تازه دارم رو Normal میرم!).

دوست عزیز یک اطلاعی راجع به دیسک ۲ میدید؟ اسپارتان اپس اون تو هست؟ مولتیش بات داره یا مثل ریچ مودها یی که تکنفره قابل بازی هست داره؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

از فریم ریت بگو.مخصوصا موقع دود و انفحارها.
گیم پلی به خوبی ریچ هست؟از همون الگوریتم ها پیروی میکنه ؟ یا ریسکی شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر