Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
من که تا همه اپیزودا رو نبینم بازی رو نمیگیرم ...
باید طبق فرمول مایکروسافت پیش رفت تا بعد از اینکه بار هایپتون 100% پر شد ، بعد بازی رو بگیرین ....:(

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
من که به احترام مایکروسافت تا روزی که به صورت رسمی بازی منتشر نشه بازیش نمیکنم.درسته که تو ایران میشه به راحتی بازی های کپی رو انجام داد اون هم با هزینه کم که البته در مقایسه با یکی دو هفته پیش هزینه ها خیلی بالا رفته اما باز هنوز قیمت در مقایسه با نسخه اصلی خیلی ناچیزه(که اون هم به خاطر وضعیت بد اقتصادی ما در مقایسه با بلاد کفره که من مطمئنم اگر بازیبازای ایرانی وضعیت اقتصادی خوبی داشتند حتما نسخه اصلی بازی رو میگرفتند) اما اخلاق حکم میکنه که به خاطر زحمات سازندگان بازی که چند سال وقتشون رو صرف این بازی کردن حداقل این طوری یعنی استفاده از نسخه کپی در زمان عرضه رسمی بازی ونه قبل از اون بتونیم دین خودمون رو به عنوان هوادار واقعی بازی ادا کنیم.این رو هم بگم که من هنوز تاحالا سری بازی های halo رو حتی یک بار هم انجام ندادم اما با دیدن فیلم کوتاه چند روز پیش به شدت علاقه مند شدم و با این که عطشم از همه بیشتره اما به خاطر احترام به مایکروسافت و سازندگان بازی صبر میکنم.و این تنها کاریه که از دستم بر میاد و در خصوص قفل کردن تاپیک هم باید بگم که مخالفم چون این قدر باید شعور داشته باشیم که داستان رو لو ندیم و به حقوق دیگران (حق محفوظ بودن داستان بازی )تجاوز نکنیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
من که به احترام مایکروسافت تا روزی که به صورت رسمی بازی منتشر نشه بازیش نمیکنم.درسته که تو ایران میشه به راحتی بازی های کپی رو انجام داد اون هم با هزینه کم که البته در مقایسه با یکی دو هفته پیش هزینه ها خیلی بالا رفته اما باز هنوز قیمت در مقایسه با نسخه اصلی خیلی ناچیزه(که اون هم به خاطر وضعیت بد اقتصادی ما در مقایسه با بلاد کفره که من مطمئنم اگر بازیبازای ایرانی وضعیت اقتصادی خوبی داشتند حتما نسخه اصلی بازی رو میگرفتند) اما اخلاق حکم میکنه که به خاطر زحمات سازندگان بازی که چند سال وقتشون رو صرف این بازی کردن حداقل این طوری یعنی استفاده از نسخه کپی در زمان عرضه رسمی بازی ونه قبل از اون بتونیم دین خودمون رو به عنوان هوادار واقعی بازی ادا کنیم.این رو هم بگم که من هنوز تاحالا سری بازی های halo رو حتی یک بار هم انجام ندادم اما با دیدن فیلم کوتاه چند روز پیش به شدت علاقه مند شدم و با این که عطشم از همه بیشتره اما به خاطر احترام به مایکروسافت و سازندگان بازی صبر میکنم.و این تنها کاریه که از دستم بر میاد و در خصوص قفل کردن تاپیک هم باید بگم که مخالفم چون این قدر باید شعور داشته باشیم که داستان رو لو ندیم و به حقوق دیگران (حق محفوظ بودن داستان بازی )تجاوز نکنیم.

باشه از این به بعد شب خونه مردم نمیریم دزدی ، روزها میریم..!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
/:)وای چقدر زود لیک شد
کسی خریده؟؟؟
کامل هست؟؟

سلام بله عزیز کامل هست و هیج مشکلی هم نداره

---------- نوشته در 10:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه با یه پروفایل آفلاین بریم که مشکلی پیش نمیاد ؟ مگه نه ؟

نه عزیز هیچ مشکلی نداره بشین بازی کن حالش رو ببر خداییش ززیاد روش زحمت کشیدن خفنه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
عزیزان ی بار می گم دیگه خواهشا سوال نکنید !
قضیه اینجاست که وقتی شما بازی را تو پروفایلتون قبل از منتشر شدن بازی انجام می دهید وقتی به لایو وصل شوید سیستم پروفایل شمارا تشخیص میده که توش بازی هیلو 4 را اجرا کردی درصورتی که هنوز تا عرضه رسمی بازی مونده پسبه احتمال بالای 80 درصد بلافاصله بن می شوید
حالا کسانی که لایو می روند و می خواهند بازی های دیگه را را انجام بدهند فعلا 2 راه دارند
1:فعلا روی ی پروفایل دیگه بازی را بروند نه رو پروفایل اصلیتون
2:اگه رو پروفایل اصلیتون بازی را رفتنید به هیچ عنوان تا تاریخ منتشر شدن بازی به لایو وصل نشوید !

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake

اول اخر که عزیز شما می خواین کپی بازی کنین چه فرقی می کنه زود یا دیر عملا هیچ فرقی نیم کنه از یک جهت هم خیلی خوبه زود تر حال می کنیم دوما اگز شما جای من بودید خودکشی می کردی چون من اویل رو زود تراز همه بازی کردم گیرز 3رو زود تر بازی کردم وفورزا رو می خوام بازی کنم زود تز همه و .........

---------- نوشته در 10:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 PM ارسال شده بود ----------

قضیه اینجاست که وقتی شما بازی را تو پروفایلتون قبل از منتشر شدن بازی انجام می دهید وقتی به لایو وصل شوید سیستم پروفایل شمارا تشخیص میده که توش بازی هیلو 4 را اجرا کردی درصورتی که هنوز تا عرضه رسمی بازی مونده پسبه احتمال بالای 80 درصد بلافاصله بن می شوید
حالا کسانی که لایو می روند و می خواهند بازی های دیگه را را انجام بدهند فعلا 2 راه دارند
2:اگه رو پروفایل اصلیتون بازی را رفتنید به هیچ عنوان تا تاریخ منتشر شدن بازی به لایو وصل نشوید !

در تکمیل بیانات دوستمون حتی سیو بازی هم برای احتیاظ تو دستگاهتون نبشاه اگز دستگاهتون هارد داره در بیارید فلش بزنید روی فلش نصب کنیو وبازی کنید کلا سیو بازی نصب بازی هیچ چیز هیلو 4رو هاردتون نباشه عزیزان و حتما برق رو بکشید تا ساعت به 2005 بر گرده قربونت برم که اشا الله مثل من که قبلا بن شدم شما بن نشید

پیش گیری بهتر از درمان است

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
محدودیت انتشار نقدهای آنلاین روز 1 نوامبر ساعت 10:30 صبح به وقت ایران برداشته میشه (امتیازات مجله ها ممکنه زودتر بیاد). خوبی قضیه اینه که تا نقدها بیاد خودمون چند بار بازی می کنیم و لذت می بریم، بعد با خیال راحت واکنش منتقدین رو نگاه می کنیم :D

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازی رو گرفتم بهتره بگم دانلود کردم ...:d البته میترسم از بازی بگم با تو جه به تهدیداتی که تو صفحات قبل داده شده ..:d:| فقط یه جمله میگم ..... الان تازه فهمیدم ایکس باکس چه قدرتی داره ..قدرتش تو حلقم و goty شدن بازی هم تو حلقم:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بازی رو گرفتم بهتره بگم دانلود کردم ...:d البته میترسم از بازی بگم با تو جه به تهدیداتی که تو صفحات قبل داده شده ..:d:| فقط یه جمله میگم ..... الان تازه فهمیدم ایکس باکس چه قدرتی داره ..قدرتش تو حلقم و goty شدن بازی هم تو حلقم:d
باو نترس ! در مورد داستان چیزی نگو ، بگو ببنیم گیم پلی ، صدا گذاری ، گرافیک چطوره؟:d

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
باو نترس ! در مورد داستان چیزی نگو ، بگو ببنیم گیم پلی ، صدا گذاری ، گرافیک چطوره؟:d

گرافیک تنه ناجور میزنه به بازیهای شاخ اینده .. :-o full hd 1080 فریم بسیار رون .:-o. رسما ترکوند رفت ...:d:p

ویرایش..

البته یه مقدار اثار جو گرفتگی در این پست مشاهد شد..:d

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882

پس یعنی اگه :
تاریخ کنسول خود به خود عقب باشه ( از من الان 2005 ه اپدیت نزدم )
با همون پروفایل اصلی خودمون بازی کنیم
لایو نریم تا زمان ریلیز رسمی بازی

بازی کنیم الان با این 3 شرط بعدا مشکلی پیش نمیاد که به لایو وصل می شیم ؟!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
پس یعنی اگه :
تاریخ کنسول خود به خود عقب باشه ( از من الان 2005 ه اپدیت نزدم )
با همون پروفایل اصلی خودمون بازی کنیم
لایو نریم تا زمان ریلیز رسمی بازی

بازی کنیم الان با این 3 شرط بعدا مشکلی پیش نمیاد که به لایو وصل می شیم ؟!

نه عزیز دیسکت همبرای احتیاط 100 باشه یا همون برنز که بعدا نگیم فلگ اینا اذیتت کنه واسه اطمینان من به شخص تو عمرم تو دستگاهم 97 درصد نذاشتم وتو عمرم تو دستگاهم اروری ندیدم خلی فکر می دم به این جوز مسایل چون یک بار 3 سال پیش بن شدم دیگه حوصله بن شدن ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر