Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من اندینگش تا بیاد رو یوتوب میام همه جا جار می زنم :D ای حال بده :shrewd:

اینجوری خودت که هیچی، هر چی یوزر تا 30 کیلومتری محل سکونتتون عضو شده باشن هم بن میشن ;;) :D

^^ دسترسیت برای همیشه از انجمن قطع خواهد شد :D!
===
آقا این لیک شدن هیلو اصلا چیز عجیبی نیست، حساس نشید :D!

حتما نباید تو محیط انجمن باشه که :D برای یوزر های خاص ، با دست پخت خودم آماده کردم بترکونم :D راستی ممد فاصله مرودشت با شیراز 60 تاس یا 30 تا ؟ :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
لول:D مگه الکیه اندینگ رو تو یوتیوب بگذارن؟ یارو فقط دیسک رو گذاشته تو کنسول و لوگوی مایکروسافت رو فیلم گرفته، ویدیوش بعد از دو ساعت از یوتیوب پاک شد سریع:D نگران نباشید، هرچیزی باشه ملت سریع report میدن. ریچ و 3 و ODST هم همشون زودتر لیک شدن و مشکلی پیش نیومد (فقط عجیبه که همیشه فرانسوی ها لیک میکردن، اینبار اسپانیایی ها و مکزیکی ها شدن:-/ :D).

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
اگه لیک شده بود پس باید تا الان لینک های دانلود تو سایت های دانلود موجود می بود! :D اگه هم تازه لیک شده که پس تا 4 5 روز دیگه میاد لینک هاش
کاش همون اول نوامبر بیاد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

88067.jpg

88108.jpg

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من می خوام Halo 4 رو برخلاف قبليا حتما مولتی بزنم ولی از بن شدن می ترسم. عرضه بشه ارجينالش گير مياد؟ بعد می شه كنسولم رو از يه طريق آسون خام كنم و بدون ترس بن آنلاين بزنم؟

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من می خوام Halo 4 رو برخلاف قبليا حتما مولتی بزنم ولی از بن شدن می ترسم. عرضه بشه ارجينالش گير مياد؟ بعد می شه كنسولم رو از يه طريق آسون خام كنم و بدون ترس بن آنلاين بزنم؟
بابا بن شدن واسه دوره ای بود که ملت به هیلو میگفتن هالو :| خیلی وقته که دیگه مایکرو بن نمیکنه کسی رو ، یکم دانه ! داشته باش :d .

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
باو اومديم و بن كرد!:D ما كه شانس نداريم:D
چون فقط با بازی اريج تو PSN آنلاين زدم اصلا می ترسم بدون اريج وصل شم لايو...
ميام ولی اگه بن شدم خونم گردن توئه:| :D
راستی شنيدم سرورای لايو چون قوين ايرانيا هم می تونن راحت بازی كنن. يعنی منی كه تو PSN با لگ (البته نه زياد) بازی می كردم تو لايو هيچ مشكلی ندارم ديگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر