Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
آخر این لایو اکشنه دو تا اسم ایرانی به چشم خورد که جالب بود ( واسه من که بود ....:|)
حمید شوکت و کسری فراهانی
به عنوان لایو اکشن خیلی خوب روش کار کرده بودن کلا ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آخر این لایو اکشنه دو تا اسم ایرانی به چشم خورد که جالب بود ( واسه من که بود ....:|)
حمید شوکت و کسری فراهانی
چه جالب:D دقت نکرده بودم.
tsf3et5tt1gr6cmrsze9.jpg

gbfwm68md4vv1h2n9u6.jpg

البته یه نفر هم هست به نام علی زندی که تو 343 ـه و طراح وسایل نقلیه بازیه. لینک پروفایلش تو LinkedIn.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN

نظرات IGN در مورد Halo 4 تو مقاله‌ای به مناسبت 30 روز باقی مونده تا عرضه‌ی بازی:

.We're more excited about Halo this time around for a couple of reasons

.The visuals are downright amazing

In fact, it's crazy to think that Halo 3 and Halo 4 are separated by five years and yet they run on the same system with the same underlying technology.
Halo 4 looks
that good.

we've been lucky enough to spend a lot of time with War Games, and we're already in love

.This is a much better multiplayer component than we got in Reach

The weapons, on the other hand, feel perfect -- both the old and new in design.

تا به حال IGN رو قبل از عرضه‌ی یه بازی تا این حد هیجان زده ندیده بودم.

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
امروز یه sound track از halo4 گوش دادم که خیلی جالب بود.گفتم شاید بعضی ها نشنیده باشن

download

فقط یک دقیقه آخر آهنگ ترکونده مغزمو
بسی زیبا بود
.........
راجع به تریلری که مصطفی جان گزاشته،باید بگم خداست.هر بار میبینم قلبم سریع تر می تپه.اصلا روی روانم کار کرد.
مایکروسافت یه بازی انحصاری داره به نام هیلو که برگ یرندشه.
بی صبرانه منتظریم.
......
همین طور که ign گفته،واقعا تعجب داره که هیلو 3 و هیلو 4 روی یه سخت افزار باشن ولی انقدر تفاوت داشته باشن.قبلا هم گفته بود که در هیلو 4 میشه نسل بعدی رو دید.
......
من کنسول های مختلفی داشتم ولی فن هیچکدوم نبودم.....حالا دیگه هستم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کاش حداقل تو سینگل موشن بلور بکار بگیرن
لول اونوقت چه دلیلی داره موشن بلور را تو مولتی به کار ببرن و تو سینگل نه ؟!:D
و مورد دیگه از این به بعد حرفهای منو تو گوشتون اویزه کنید چند روز پیش میگفتم که ممکنه افکت موشن بلور را همون اواخر ساخت بازی اضافه کنند !:D بازم مخالفین که تو باشی یا بابک و از جمله امیر علی :D
ادم بشید :D
مخالفت کنی زدم دم گوشت :D
من واقعا نمیدونم چه ایرادی میخوان بگیرن ازین بازی :d
قبلا تو یه پستی گفتم ! همون گیر الکی به یه استادیوی تازه تاسیس که میخواند زیر تلسکوپ بزارنش که ببیند چی کمبود داره بازی ! الان اینجا خیلی ها فکر میکنند که من میخوام از الان از امتیازات پایین احتمالی بازی دفاع کنم ! ولی مطمئن باشید خیلی از منتقدین با بانجی بزرگ شدند و تعصب خیلی زیادی روش دارند و دقیقا بجای اینکه بازی را بزارن جلو و نقدش کنند 343 وبانجی را مقایسه میکنند ! و بعضی سایتها بایدم شده سعی میکنند لهش کنند 343 را :D دقیقا این حس عقده ای بازی را من خوب درک میکنم :D

خدا کنه 343 کاری کنه که این چیزها هم بوجود نیاد و دهن بهانه تراش ها را هم ببنده :D

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
یعنی فقط میخوام لیست امتیاز های این باری منتشر بشه :

10
10
10
10
10
10
.
.
.
.
10
10

اونوقت میخوام ببینم کدوم HALO Hater میخواد این امتیازا رو توجیه کنه !!!!:d

الان یه چند وقته یاد بازی که میفتم از شدت ذوق و شوق ، بغض میکنم و مو روی تنم سیخ میشه!!!:x

اصلا نمیتونم باور کنم نشستم پای Xbox و دارم بازی رو ،روی هارد نصب میکنم و رقم به رقم درصد پرشدن بازی رو میشمرم!!!:x

کلا اهل تعصب غیر منطقی نیستم ولی این HALO4 ، اراده رو از آدم سلب میکنه!!!:d

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
یعنی فقط میخوام لیست امتیاز های این باری منتشر بشه :

10
10
10
10
10
10
.
.
.
.
10
10

اونوقت میخوام ببینم کدوم HALO Hater میخواد این امتیازا رو توجیه کنه !!!!:d

الان یه چند وقته یاد بازی که میفتم از شدت ذوق و شوق ، بغض میکنم و مو روی تنم سیخ میشه!!!:x

اصلا نمیتونم باور کنم نشستم پای Xbox و دارم بازی رو ،روی هارد نصب میکنم و رقم به رقم درصد پرشدن بازی رو میشمرم!!!:x

کلا اهل تعصب غیر منطقی نیستم ولی این HALO4 ، اراده رو از آدم سلب میکنه!!!:d

دوستان عزیزم جان من یه مقدار اروم تر. کار دست خودمون میدیما.انتظارات رو نگه داریم در یه مرحله ای پیش از انتشار بازی. اگه بهتر از اب در اومد که فبها

اگه مشکلی هم بود که خیالی نیست اگه حرکت اهسته و پیوسته باشه.

یه نمه شور حسینی رو کم کنیم به عنوان ضریب اطمینان که توی هر کاری لازمه :d من با چیف و دنیایی که درش هست زندگی کردم و می کنم اما واقعا این حس

رو دارم که خوشحال باشیم و شادی هم بکنیم و انتظار بکشیم که بالاخره : وصف العیش - نصف العیش! اما دیگه توقع رو در یه حدی نگه داریم . اگه دیدیم اومد و بهتر از توقع ما شد که

چه بهتر که بهانه خوشحالی بیشتر میشه :d

البته من کلی گفتما یه وقت سو تفاهم نشه پست شما رو نقل قول کردم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر