Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
عجب ویدئو خوفی بود کلی لذت بردم :d
جو بازی مثل همیشه عالی بود
استاد چیف هم مثل همیشه ترکونده بود :d
تنها موردی که کمی آزار دهنده بود به نظرم هوش مصنوعی دشمن ها یکم پایین بود :-s

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Flood mode بازی رو کسی دیده؟:D

Halo 4: NEW Flood Mode + Maps Complex & Ragnarok at EuroGamer 2012! - YouTube

اگه اشتباه نکنم، اینو جای Living Dead گذاشتن. قشنگ هم براش مدل Flood ها رو طراحی کردن که خیلی هم حال به هم زنه:D

---------------

اون ویدیوی 48 دقیقه ای هم ای کاش نمیدیدم:D مرحله سومش رو کامل بازی کرد. آخرش هم باز:
Cryptum رو نشون دادن. صحنه روبرویی با Cryptum یکی از جالبترین و حماسی ترین صحنه های کل سری میشه احتمالا.
فرنکی هم یه مقدار نوب بود:lol: با اینکه Easy گذاشته بود چند بار نزدیک بود بمیره:D
Promo جدید Forward Unto Dawn هم نشون دادن که واقعا زیبا بود. هفته دیگه اپیزود اولش میاد.

-----------------

اینم theme جدیدی که چند روز دیگه رو لایو میاد (240 پوینت قیمتشه):

aan34sjg2n20s56pfgpo.jpg

گفتن تم های دیگه ای هم بعدا میاد که اعلام میکنن.
------------------
اینم مصاحبه فرنکی درباره موتور بازی و 360: Frank O'Connor on how Halo 4 gets the most out of the 7-year-old Xbox 360 • News • Eurogamer.net
یه قسمتش یوروگیمر نوشته بازی رو دو تا دیسک میاد:-/
Unlike previous Halo games, Halo 4 runs natively in 720p resolution and comes on two discs.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
Flood mode
اینم theme جدیدی که چند روز دیگه رو لایو میاد (240 پوینت قیمتشه):

aan34sjg2n20s56pfgpo.jpg

گفتن تم های دیگه ای هم بعدا میاد که اعلام میکنن.

این وال پیپر پشت تم رو کسی پیدا کرد بده من براش مجانی تم رو میسازم:dپوینت اضافی هم نمیدیم...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
اون بخش گیم پلی مرحله سوم رو دیدم، واقعا عالی بود، عالی :D هسته گیم پلی که دقیقا همون چیزی هست که تو شماره های قبلی شاهد بودیم، والا من چند روز پیش یه دور دیگه ODST رفتم و بازم گیم پلی بازی از 95% شوترهای دیگه واسم لذت بخش تر بود، دیگه خدا میدونه این یکی چی میشه :D نورپردازی و طراحی اسلحه ها هم با تمام وجود تو حلقم :D در کل خودم مخالف هایپ کردن بازی هستم ولی نظرشخصیم اینه که ==> Goty ;;) :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کلا همه چی به کنار، هم این هم Horizon چه صداگذاری خفنی داشتن تو نمایشش هاشون !
اصلا یه جوّ خوفناکی به وجود آورده بود صداگذاریش

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اون بخش گیم پلی مرحله سوم رو دیدم، واقعا عالی بود، عالی :D هسته گیم پلی که دقیقا همون چیزی هست که تو شماره های قبلی شاهد بودیم، والا من چند روز پیش یه دور دیگه ODST رفتم و بازم گیم پلی بازی از 95% شوترهای دیگه واسم لذت بخش تر بود، دیگه خدا میدونه این یکی چی میشه :D نورپردازی و طراحی اسلحه ها هم با تمام وجود تو حلقم :D در کل خودم مخالف هایپ کردن بازی هستم ولی نظرشخصیم اینه که ==> Goty ;;) :D

خیلی دوست دارم بازی این افتخار رو هم کسب کنه ولی بعید می دونم عمق محتوای بازی دیده بشه. احتمالا فقط جنبه شوترش رو می بینن که اونم بعید هست به عنوان شوتر بازی رو goty اعلام کنن.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
آخ آخ .. آخ آخ
آآآخ آخ آخ
من کلآ دیر با دنیای Halo آشنا شدم( ولی بدجور غرق شدم تو دنیاش .. بدجورا ,اصلآ نافرم)
بعد از رفتنه 1 و 2 و 3امروز Reach رو تموم کردم..
اصلآ بغض گلوم رو گرفته بود , صدای اطراف رو نمیشنیدم .. داغون
فقط ODST مونده
الانم این 9 دقیقه گیم پلی رو دیدم , دارم میز کامپیوتر رو گاز میزنم
خدایی این Noble6 هم در حد یه اسپارتان2 دل و جیگر داشتا
دیگه همین دیگه! به شدت منتظره Halo 4 و سرورم Master Chief هستم..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
خیلی دوست دارم بازی این افتخار رو هم کسب کنه ولی بعید می دونم عمق محتوای بازی دیده بشه. احتمالا فقط جنبه شوترش رو می بینن که اونم بعید هست به عنوان شوتر بازی رو goty اعلام کنن.
اگه تو نقدها به بازی کم لطفی نکنن، Goty هم دور از دسترس نیست :D البته منظورم اینه که مثلا از 30-20 تا رسانه این جایزه رو بگیره نه اینکه 150 تا Goty بیاره :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
حرفت درسته معمولا یه شوتر گوتی سال نمیشه. ولی جون نوید امسال از این هیلو بهتر چه بازی ای داریم؟ :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بعد از 500 مگ دانلود نمایش زنده Eurogamer Expo 2012 که متاسفانه کاش نمیدیدم کله مرحله برام اسپویل شد :D ولی واقعا چی میتونم بگم خارق العاده بود !
نمدیونم بعد عرضه بازی منتقدها چطور میخوان بازی را نقد کنند شاید چون برای اولین بار یه استادیوی دیگه داره بازی را میسازه منقدها خیلی ریزبینانه تر براش نگاه کنند ! و الکی گیر بدند!
طراحی سلاح ها صدای اسلحه ها و نوع شوتینگشون به کلمه واقعی بی نظیر هست یعنی هر سلاحی که میگیره دستش دقیقا اون احساسی که ادم داره که این سلاح میتونه چنین عمل کنه دقیقا 343 همون رو روی سلاح پیاده کرده ! اون حس قدرت سلاح ها از روی یه تریلر کاملا قابل درکه چه بمونه که خودت بگیری بازی را انجام بدی ! یه نمه میتونم بگم نوع کارایی سلاح ها شباهت محسوسی به کارای id softwar داره ! که اتفاقا همین به نظر فوق العادست .درکل تو این مورد کفم برید .
قسمت دوم موسیقی بازی کم مونده ادم با کله بره تو مانیتور :D چقدر هماهنگ و بینظیر با شرایط محیطی تم اهنگها عوض میشه ! خود نوع موسیقی هم که دیگه هیچی !
قسمت گیم پلی هم یه چیزه کاملا جدی تر شده ! با این که کاملا میشه گیم پلی سابق هیلو را توش دید ولی نبرد ها خیلی سخت و جدی تر هستند که بازم کفم برید :D هوش مصنوعی و......... که بازم هیچی :D
گرافیک بازی هم که باز تو حلقم :D نورپردازی که حد اخر این نسل منابع نوری زیاد و همشون کاملا ریل تایم و داینامیک و Volumetric یعنی یه همچین چیزی من تا حالا ندیده بودم ! سایه زنی مدلینگ ها و تکسچرها همراه با جزئیاتشون ترسیم خارق العاده به محیط داده . فیزیک انفجارها و.......... اخه چی بگم ؟:D

رسما با این نمایش از 343 گرخیدم :D فقط همونطور که گفتم کاش این منتقدها برای کار اول 343 که داره روی یکی از مهمترین عنوانهای تاریخ کار میکنه گیر الکی و تلسکوپی براش ندند !:D با چیزی دیم کارشون شاهکاره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر