Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
برای فهمیدن داستان باید نسخه های قبلی رو بازی کرده باشیم؟!
کلا بازی کردن Reach و Halo3 واجب هست:D! برای داستان نه اما برای قرار گرفتن تو جو به نظرم بازی کنی بد نیست:D ;;)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
حالا از اینا گذشته این کورتانا خیلی خوب طراحی کردن :biggrin1: دوبلورش هم خیلی خوبه :biggrin1: تا حالا ندیده بودمش :biggrin1:
صداگذار ـش کجا خوبه ؟ :| هم پیره ، هم بینی ـش بد فرمه ، هم اینکه خوشگل نیست ، ولی صداش بسیار زیباست :d ... اونی که خوبه ، کسی ـه که واسه موشن کپچر نقش کورتانا رو داره ، خانوم Mackenzie Mason که فیلیپینی هستن ... در کل راضی هستم ، هم از خود کورتانا هم کسی که صداشو داره هم اینی که کارای موشن کپچرـش رو انجام میده :d .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
برای فهمیدن داستان باید نسخه های قبلی رو بازی کرده باشیم؟!

از قدیم گفتن " هیلو فنی که هیلو فن نباشد هیلو فن نیست "

اصلا کاری به داستان نداشته باش برو بشین تمام نسخه هارو بازی کن بفهمی بازی یعنی چی :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
منظورش که خب دقیقا ً مشخص نیست ولی میتونه به این اشاره داشته باشه که چیف برای مثال به کورتانا قول زنده موندن و رسوندش پیش هالزی رو بده . که البته یه حدسه که زدم . ولی این که منظورش از اینه که هیچ وقت به یه دختر قولی نده اگه نمیتونی بهش عمل کنی دقیق چیه باید تا اومدن بازی صبر کنیم تا ببینیم چیف چه قولی به کورتانا میده که اون انقدر روش حساسیت پیدا میکنه:D!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
این جمله "Don't make a girl a promise... If you know you can't keep it...." قضیه داره.
این جمله رو کورتانا آخر هیلو 2 به چیف میگه، موقعی که چیف مجبور میشه کورتانا رو تو High Charity ول کنه و بره به زمین تا Truth رو بکشه. چیف اول مقاومت میکنه که باید تو رو هم نجات بدم، ولی با اصرار کورتانا مجبور میشه بره. بعد آخرش به کورتانا میگه وقتی Truth رو کشتم.....[برمیگردم نجاتت میدم] که کورتانا حرفش رو قطع میکنه و میگه "Don't make a girl a promise... If you know you can't keep it...." (:crying1:)

بعد تو هیلو 3 که چیف به زمین برمیگرده، تو همون سکانس اول دوباره این جمله کورتانا رو یادش میاد (که بعد تو مراحل پایانی بازی میره و کورتانا رو نجات میده).

تو Halo: Legends اپیزود Package هم دقیقا همین جمله رو هالزی به مسترچیف میگه (وقتی چیف میخواد از سفینه کاوننت ها نجاتش بده). ازونجایی هم که کورتانا رو از روی مغز هالزی ساختن دیگه خودتون تا تهش برید:D
کلا کورتانا دیالوگ های به یاد موندنی زیاد داره، مخصوصا تو هیلو 2 و 3 که پُر بود. این 343 هم خیلی موذیه:D آخر تریلر اینو گذاشت احساسات ما رو جریحه دار کنه:| :D

فکر کنم الان دیگه یه ایده ای داشته باشید که چرا تو هیلو 4 هم کورتانا اینو میگه...:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
ولی تو این تریلر آخر با احساس تر و خلاصه تر میگه :d

9tgre2alvhoxeqx79sdo.jpg

Don't ... Make a girl a promise you cant keep .

و در این لحظه هست که این جمله ، حالت گفتارش و حالتی که خود کورتانا گرفته بیشتر از صد نوع افکت گرافیکی باعث دیوانه شدن من میشه .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خوب ما هم دیروز یه دست ریچ بازی کردیم.وای پسر با بازی حال کردم!!(البته وسطاش کارم به بیمارستان کشید :D) اما بازم خوب بود :D
همش هم به خاطر شماره سوم هست!نکنه من هیلو فن شدم و نمیدونم؟!:D :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو این تریلر آخری به تیر زدن چیف نگاه کنید!
لگد اسلحه هر چند هم که کم هست رو می‌شه احساس کرد!
343 نکن این کارارو با ما:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تو این تریلر آخری به تیر زدن چیف نگاه کنید!
لگد اسلحه هر چند هم که کم هست رو می‌شه احساس کرد!
343 نکن این کارارو با ما:D
اتفاقاً هنره 343 اینجا مشخص میشه :D. لگد اسلحه دقیق همون چیزی هست که باید باشه با توجه به اینکه تقریبا سال 2567 هست (فک کنم :D). یعنی اون لگد با تکنولوژی اون زمان هماهنگه نه مثل اون بازی (که نمیشه اسم برد) که میتونن با سرعت نور سفر کنن ولی اسلحه هاشون به اندازه ژ-3 لگد داره LOL.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من به یه نتیجه ای رسیدم.:-?
کسانی که هیلو بازی کردن ، از لحاظ نگرش و منطق نسبت به بازی ها،کاملا متفاوت هستند با کسانی که هیلو بازی نکردن.
من خودم 4 ماه پیش سری هیلو رو در 2 هفته تموم کردم و از اون وقت به بعد جز هیلو دست به هیچ بازی دیگه ای نزدم.نه spider man نه spec ops نه sleeping dogs و ... .نمیدونم چرا اینجوری شدم.دلم فقط گیم پلی هیلو رو میخواد.
از ته قلب میگم..... هیلو بهترین بازی تاریخ بازی های رایانه ای هست.:cry:
...........
چرا تن کورتانا یه لباس بهتر نمیکنن؟شاید میخوان هیلو فن ها رو منحرف کنن:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر