Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
رابطه‌ی بین چیف و کورتانا و کلا مسائل مربوط به این دو فقط یه بخشی از داستان هستش که خب بدون هیچ ترسی 343 نشون داد بعضی از این صحنه‌ها رو تو این vidoc که خب نشون میده داستان خیلی عمیق‌تر از هیلو‌های قبلی هستش. در واقع اگه تو سه‌گانه رابطه‌ی بین چیف و کورتانا رو از بازی حذف کنیم چیز زیادی از داستانی که تو کات‌سین‌ها روایت میشه نمی‌مونه اما خب مشخصه همه چیز فرق کرده. اسپویل خاصی هم نداشت ویدئو به اون صورت. فقط همون قسمت فریاد زدن کورتانا و دیالوگ چیف برای حل اون مشکل هستش که خب قبلا همه دلیل قاطی کردن کورتانا انتهای تریلر E3 رو می‌دونستن(حتی تو یکی از مصاحبه‌های گیم اینفورمر با فرانکی که در مورد شخصیت کورتانا بود این موضوع رسما اعلام شد.) و مسلما وارد شدن هالزی به داستان سر این قضیه هم بدیهی بود.

البته تجربه نشون داده کلا Vidocهای هیلو رو بهتره نبینید. سر ریچ کل داستان بازی سر یه ViDoc رسمی خود بانجی لو رفت و چون داستان ریچ هم به شدت ساده و قابل پیش‌بینی بود لذت کمپین بازی رو برای من نصف کرد.

پ.ن: بهترین ViDoc ای هستش که تا به حالا برای هیلو ساخته شده، بدون شک! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
آره خُب، مسلما داستانی که از ابتدا بر اساس یه سه گانه نوشته شده خیلی فرق داره از لحاظ عمق و اینا. ضمنا خودش هم نوشت که این ViDoc پارت اول بود! فکر کنم حداقل دو پارت دیگه هم داشته باشه. تو این ViDoc بیشتر درباره چیف و کورتانا و روابطشون صحبت کردن، تو بعدی ها احتمالا میرن رو خود داستان و Promethean ها و فوررانرها و اینا، البته امیدوارم نرن:D هرچی کمتر از Campaign ببینیم و بشنویم، بهتره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من تازه ویدیو رو دیدم! این چرا انقدر اسپویل داشت؟:(( مثل چی پشیمون شدم از دیدنش:| :D اون صحنه عصبانیت کورتانا رو کامل نشون داد جریان چی بوده، آخه چرا؟:( یا حتی اینکه چطوری کورتانا رو از مرگ نجات بدن. کلا نصف دیالوگ های بین چیف و کورتانا رو همینجا پخش کردن:| :|
فقط دیالوگ آخر ویدیو خاطره انگیز بود، کورتانا دوباره گفت Don't make a girl promise, if you know you can't keep it :crying1:

به نظر من یه مقدار زیاده روی بود تو نشون دادن صحنه های Campaign. ولی بازی به شدت سینمایی میزنه، کارگردانی چند تا صحنه اش حرف نداشت!
خوشبحال خودم :D. اینقدر فشار زندگی بالاست که تا عرضه بازی یادم میره این چیزا رو (احتمالا این پروسه فراموشی تا 24 دیگه کامل میشه چون کرایه خونه + شارژ نت + هایپر استار + میدون تره بار برنامه امروزمه :D).

پ.ن. گرافیک کار بصورت مردافکنی بالاست!. من الان اشک تو چشمام جم شده :d.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
این تریلر جدید هیلو یکی از بهترین تریلرهایی بود که تو یه بازی دیدم ! یه تریلر همیشه نباید cg باشه تا تاثیر گزار باشه همینم بدجور ترکوند واقعا بی نظیر بود...

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
این gif رو دیدم خندم گرفت:D انگار چیف داره میرقصه:lol: :D

fuk552f7wqhkmtd7wo.gif

این 3 تا هم خوبه:

کورتانا: http://myup.ir/images/18587437945304810250.gif
چیف: http://www.img4up.com/up2/33573623327946066584.gif
گیم پلی: http://www.img4up.com/up2/44679257603225346259.gif
گویا داره متال گوش میده:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این تریلر جدید هیلو یکی از بهترین تریلرهایی بود که تو یه بازی دیدم ! یه تریلر همیشه نباید cg باشه تا تاثیر گزار باشه همینم بدجور ترکوند واقعا بی نظیر بود...

میشه لینک همین تریلر جدید رو یکی به ما بده؟

گویا داره متال گوش میده:d

به نظر من گویا هوی متال گوش میده.:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
این تصاویر حتماً ببینید از ویدوئو full hd گیم اسپات کپچر شده کیفیت فوق العادست :

مخصوصاً این چندتا بینظیره !

راستی اینا مگه نگفتن واسه AA از FXAA استفاده کردن پس چرا هیچ دندونه ایی تو تصاویر دیده نمیشه؟! شما به لبه ها دقت کنید ناصافی و دندونه اصلاً به چشم نمیاد!!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
واقعا فوق العاده بود !!
این همه مدت که تلاش کردم خیلی کم ویدیو ها رو ببینم ولی آخرشم یکی از ویدیو هایی رو دیدم که نباید هیچ وقت می دیدم .
به طور خود به خودی با دیدن این تریلر موهای بدنم سیخ شد :D به ویژه آخر تریلر با این حرفی که کورتانا زد !!
ولی بدترین کاری که 343 می تونست بکنه همین بود که دیالوگ های بسیار تاثیر پذیر رو نشون داد ولی یه هایپی کرد تخیلی :D
قبل از اینکه تو کف نورپردازی عالی بازی برم ، تو کف اون انیمیشن های زیبای شخصیت ها و دیالوگ های عالی بازی رفتم .
سعی کنید اگه می خواستین ببینید حتما برای گیم اسپاتو دانلود کنید .
عاشقه این قسمتش شدم ( ینی آخر تریلر ) :

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
راستی اینا مگه نگفتن واسه AA از FXAA استفاده کردن پس چرا هیچ دندونه ایی تو تصاویر دیده نمیشه؟! شما به لبه ها دقت کنید ناصافی و دندونه اصلاً به چشم نمیاد!!
ناراحتی چرا:D
تریلر فوق عالی بود!
منی که از سری Halo زیاد خوشم نمیومد مجذوب این نسخه شدم!
فوق العاده بود!
صدا گذاری واقعا با روح و روان آدم بازی می‌کرد!
گیم پلی با توجه به این و تریلر E3 فوق تصور هست!
گرافیک رو به راحتی می‌شه گفت بالاترین گرافیک FPS حال حاضر!
داستان هم که قطعا می‌ترکونه!!!
فقط یه سوال:
برای فهمیدن داستان باید نسخه های قبلی رو بازی کرده باشیم؟!

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
دقت کردین وقتی عدد صفحه تایپک به 117 رسید همچین تریلری اومد:D! اگه به 343 برسه که فک کنم بازی ریلیز میشه:D زود باشین تعداد صفحه رو به 343 برسونین:|:D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
نمیدونم کسی گزاشته یا نه ولی چند تا از کاربرای GAF اومدن ویدئو رو شخم زدن چند تا صفحه از Script بازی رو پیدا کردن و وارد نت کردن.اسپویل خفن زیاد داره.برا همین میزارم تو اسپویلر:

ویرایش:این Script ها رو هم از همون تریلر کذایی پیدا کردن به گمونم:|:d
“In that case, you won’t mind…” Cortana appears behind the Didact.
at all of the Cortanas emerging from the Bridge
“Compassion for mankind is misplaced.” – Didact
“I’m not doing this for mankind.” Chief then charges thet Didact.

• Rushes towards Didact and jumps all over him (legs, arms, chest, back)
  • Several takes of “Cortana” tackling and climbing on random objects at full speed.
  • Didact is attacked by Cortana. He attempts to swat at Cortana as a means of self defence.
  • Didact unclenches his fist and drops Chief.
  • Cortana begins restraining Didact by constraining his limbs to the Bridge.
  • Several takes of “Cortana” climbing on “Didact” actor and then…
  • a specific body part (head, back, waist, knees, ebows, shoulders)
  • Didact struggle idle.
  • Chief is released
  • Chief immobilised pose
  • Chief falls, lands on edge
  • Chief hanging idle
Here are other plot points gleaned from the trailer:

• When Master Chief awakes, the Forward Unto Dawn is boarded by a bunch of Covenant – they are looking for something, not the Chief.
  • The Covenant, a particularly religious remnant led by the Elites, have come in search of Requiem to find and look for a Forerunner weapon cache.
  • The Covenant also believe Requiem to be the place where a living god is being kept – they wish to find and wake him up to enlist his aid in fighting humanity.
  • Main antagonist is called Didact, an ancient Forerunner. He is the being the religious Covenant believe to be a living god.
  • Dr Halsey, who made a cameo in Reach, makes an appearance as the Chief wants her help to find a solution to Cortana’s “problem”
  • Cortana is able to project multiple versions of herself at once – multiple Cortanas
  • A climatic battle involving the Chief, Didact and Cortana takes place
  • A character has, or appears to have, telekinesis
More information about the Didact has emerged from previews of unpublished Halo 4 book The Thursday War over on Amazon.
Here are the quotes:

• “Don’t you see it? Requiem. That’s where the Didact was hidden. That’s where they say he waits.”
  • He tried to fight the flood. He tried to destroy the humans.
  • That, he said, is the symbol for the holy warrior who will come to the aid of the faithful in their hour of need.
  • Didact sleeps and must never be woken.

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خیلی عالی بود تریلر آخری :D رسما از هایپ اونورتر رفتیم :D فضای بازی فوق العاده شده گرافیک که خیلی عالی کار شده :D
البته همچین هم اسپویل نکرد زیاد حاد نبود که داستان لو بده :D
این عکسی که مصطفی گذاشته خیلی عالی بود وقتی دیدم گرخیدم :D

حالا از اینا گذشته این کورتانا خیلی خوب طراحی کردن :D دوبلورش هم خیلی خوبه :D تا حالا ندیده بودمش :D
64 روز دیگه تا عرضه بیشتر نمونده :| :D

برای فهمیدن داستان باید نسخه های قبلی رو بازی کرده باشیم؟!
نه لازم نیست حتما بازی کنی البته بازی کنی جه چه بهتر با محیطش بیشتر آشنا میشی ولی سه گانه جدید حالت ریبوت داره برای همین مشکلی از نظر داستانی و بازی نکردن نسخه ها قبلی پیدا نمیکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر