Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,945
نام
نـــــــویـــــــــد
خوشم میاد از 360 فن ها فیلم سینمایی هم نشون بدن انگار نه انگار. :d

میخوای خودم بگم با CG مو نمیزنه ؟ :d
واقعا اینقدر تا امروز این بازی عالی بوده که آدم نمیدونه چی بگه
خداییش دیروز اون 2 تا لینکی که بابی داد دیدم خیلی دلم خواست اما فعلا باید با Reach سرگرم شیم تا این بیاد :d
کلا 343 ترکونده

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این gif از oddball ! توش پاس میده به یارش بعد اینم باهاش میزنه صورت طرف مقابل رو میاره پایین :d:d کلا خیلی جالب شده :d ! من تازه دیدم، نمیدونم بابی گذاشته لینکش رو یا نه :d
29762273880093869378.gif

Particle System بازی قشنگ شبیه UE4 هست :d !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این gif از oddball ! توش پاس میده به یارش بعد اینم باهاش میزنه صورت طرف مقابل رو میاره پایین :d:d کلا خیلی جالب شده :d ! من تازه دیدم، نمیدونم بابی گذاشته لینکش رو یا نه :d
29762273880093869378.gif

Particle System بازی قشنگ شبیه UE4 هست :d !

پکوندش رسما :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
Holy Mother of GOD...:-o
اینا off screen ـه و کیفیتش خوب نیست اینه، دیگه اصلشو ببینیم کف و خون ـه که قاطی میشه.
ذرات توی هوا و تیرها تو عکس اول فوق العاده س.
مدل کاراکتر آدم ـه هم دیگه جای خود.

بعضی از تریلرا هر چی کیفیتشون پایین تر باشه بیشتر میچسبن مثلا تریلر کرایسیس3 رو من اول sdشو دیدم کف کردم بعد hd گرفتم دیدم زیاد مالی نیست تصویر هر چی شفاف تر بشه اشکالات بیشتر به چشم میاد:d.
>:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
لینک دانلود (کاری از امین پاندورا>:d<:D)

Halo 4 SDCC Making of Trailer Clips .mp4

البته اینو خود 343 به همین شکل منتشر نکرده ها. تیکه تیکه این صحنه ها رو وسط مصاحبه به گیم اسپات نشون دادن، یه نفر برداشته همه رو گذاشته کنار هم و روش موزیک بازی هم گذاشته. ولی قشنگ دراومده:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
هروقت بازی منتشر شد و امتیازات رو دیدیم و بازی رو تجربه کردیم ایشالا جوگیر هم میشیم.تجربه خوبی از هایپ زدگی ندارم

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
زندان خودمون یا دشمن؟:D آخ خدا خیرت بده بابک این خبر خوش رو دادی :D خیلی برام خوب شد که فهمیدم این مزخرف ها تو این شماره نیستن:D چی بودن باو استراتژی ادم رو تو کشتن دشمن خراب میکردن و مثل چی میریختن سرت:D

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
نميدونم شايد بعضي ها بانظر من مخالف باشن اما به نظر من تكنيك هاي گرافيكي به كار رفته توي halo 4 نه تنها كمتر crysis نيست حتي بيشتر هم به نظر مياد.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نميدونم شايد بعضي ها بانظر من مخالف باشن اما به نظر من تكنيك هاي گرافيكي به كار رفته توي halo 4 نه تنها كمتر crysis نيست حتي بيشتر هم به نظر مياد.

قطعا منظور کرایسیس نسخه کنسولی هست دیگه ؟
خوب معمولا تو بازیهای انحصاری همیشه کیفیت بهتری آدم میبینه. ولی تا زمانی که شخصا تجربه نکنیم به نظرم نمیشه نظر مطمئنی داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر