Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
خُب نکاتی که تو تریلر گفت.

مپ های مولتی پلیر بر خلاف ریچ تیکه ای از محیط های Campaign نیستند و طراحی کاملا اختصاصی خودشون رو دارند (یعنی مراحل Campaign کلا فرق داره).

Battle Rifle برگشته:x

اگه اون لینکی که دادمو ببینید صداگذاری بازی خیلی فجیع شده! به قول خبرنگاره آدم شلیک اسلحه ها رو میشنوه وحشت میکنه:D

Spartan IV ها جای Spartan III ها رو گرفتن. یکی دو تا مدلشون هم نشون دادن.

برای اینکه تو مولتی پلیر اسپارتان های قرمز با آبی می جنگند دلیل آورده شده !!!

همونطور که مطمئن بودم تقریبا هیچ چیز از Campaign نشون ندادن. نه تنها دشمنای بازی، کلا هیچی (به جز دو سه تا Close-up از چیف).

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
نورپردازیش خیلی شدیده! وسط مپ مولتی پلیر قشنگ آدم کور میشه:biggrin1: جدا چه فکری با خودشون کردن؟!
باو کلا دو تا مپ War House و Wrap Around رو نشون دادن تو تریلر، اولی که محیط بسته هستش و نور مناسب هستش کاملا، دومی هم اینقدر گرافیک مپ و نورپردازی عالی بود من رو یاد کرایسیس 2 انداخت! عجب Battle Rifle ـیی! عجب اسپارتان های مولتی پلیری!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Spartan IV ها فک من رو روانه زمین کردند!
ولی چرا چیزی از کمپین نشون ندادن؟!مگه اون یارو هلندی نگفته بود از کمپین و مولتی فوتیج نشون دادن به ملت؟!پَ کوشن؟!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
نورپردازی ـش تو حلقم :d فک کنم کله Crysis 2 بخوابونه ، یکی دوتا سکانس تو بیابون بود گرافیک وحشتناک شد:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,956
نام
نـــــــویـــــــــد
صدا گذاری اسلحه ها فوق العادست . اون تیکه که نشون داد برای صدا برداری از سلاح های واقعی خیلی باحال بود :d
اون Spartan IV هم ریخت باحالی داشت ترسناک بود :d
اگر خوش شانس باشیم اختمالا برای E3 یه چیزی از Campaign نشون بدن خیلی دوست دارم ببینم چجوری شده 8-|
کلا هایپ شدیم اون موزیکش هم بر هایپ شدن افزود

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دقت کردین دست های رئیس رو ؟! :d به نظر میاد جزئیاتش از ریسینگ ها هم بیشتره :d

37586022746894285398.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کیفیت ویدئو چقد پایین بود! تمام این چیزا در مورد نورپردازی رو از همین ویدئو فهمیدین!؟:D
ولی خیلی شاخ بود.:D حال کردم.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دانلود تریلر از GmaeTrailers :

HD(هنوز قرار ندادن...)

SD
--------------------------

فقط میخواستم مطمئن بشم که هیلو هنوز هیلو هست ... در کل خیلی حال کردم ...در انتظار لینک دانلود کیفیت HD ...:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر