Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
دوستان مولتی این بازی دیگه اون گیم تایپ اسپارتان در مقابل الیت ها که تو reach بود (invasion بود اسمش فکر کنم) دیگه نداره?

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این سومین بار هست که من این سوال رو می پرسم ولی هیشکی نمیخواد انگار جواب بده ! من DVD 1 ـه بازیم Burner Max نیست ... برای آنلاین بازی کردن به مشکل بر می خورم ؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
این سومین بار هست که من این سوال رو می پرسم ولی هیشکی نمیخواد انگار جواب بده ! من DVD 1 ـه بازیم Burner Max نیست ... برای آنلاین بازی کردن به مشکل بر می خورم ؟

دیسکی که باهاش وارد بازی می شیم حتما باید Burner Max باشه. 97% رایت شده باشه رفتی واسه بن !

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام فکر کنم به یه باگ بیخود خوردم
من تو اون مرحله که تقریبا کویره و رو یه ماشین خیلی بزرگم که توپ داره میرم میخورم به کلی تانک و اینا ولی بعد از اینکه میترکونمشون این ماشین شروع به حرکت میکنه ولی وایمیسه... هیچ ها هم نمیشه رفت مسیر رو به عقب بستس رو به جلو روهم که نمیذاره برم دشمنی هم نمونده
شما به این مشکل خوردین ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
شما از لاشه ی اون پلیکان سقوط کرده دستگاه gps رو برداشتید تا باهاش بتونید اون دستگاهی که پلیکان ها رو نابود کرد رو نابود کنی ؟؟؟

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
شما از لاشه ی اون پلیکان سقوط کرده دستگاه gps رو برداشتید تا باهاش بتونید اون دستگاهی که پلیکان ها رو نابود کرد رو نابود کنی ؟؟؟

بله اون دستگاه رو برداشتم این جایی که من هستم جلوتره هیچ جایی رو نشون نمیده برا رفتن یا نابود کردن

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من تازه وقت کردم که هیلو رو بازی کنم.
یه سوال دارم.
چه جوری میشه ویبره رو تو بازی حذف کرد؟ اصلا تو هیچ جای تنظیمات بازی گزینه ویبره رو پیدا نکردم.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان من تازه وقت کردم که هیلو رو بازی کنم.
یه سوال دارم.
چه جوری میشه ویبره رو تو بازی حذف کرد؟ اصلا تو هیچ جای تنظیمات بازی گزینه ویبره رو پیدا نکردم.

دوست من شما میتونی از setting مربوط به داشبورد ویبره رو خاموش کنی.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
تا جایی که میدونم انگار نمیشه ویبره رو حذف کرد ولی خدایی هیچ حسی مثل زمانی که با assault rifle داری شلیک میکنی و ویبره هم روشنه نمیشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر