Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
بابی تو همین یه روز قبل کنفرانس نگفتی Halo 4 میخوام ؟! جلل الخالق یه روز بعد خدا صدات رو شنید جواب مثبت داد :d.

بهرحال الان خیلی خوشحالم که میتونم 4ـمین عنوان از غول FPS یعنی هیلو رو تجربه کنم ! بنـا به حرف ملعون بابک (:d) قبل عید Trilogy رو بازی نکردم تا Remake اولی بیاد بعد بریم تو دنیای رئیس غرق بشیم !!

مشت محکمی بود بر تمامی Hater ها ، Loser ها ، Halo lol Killer هـــا و دیگــر کوبندگان سری هالو هیلو :D!

پ.ن : هر کی فن هیلو باشه و یه بار آخرِ پستش نگه Viva Halo !:d

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دشمن های بازی هم به احتمال 90% کاملا جدید خواهند بود و خبری از Covenant ها نیست.
به به :D انتظار دشمن های خشن تر و جو تاریک تر منو سر ِ جام نمیزاره بشینم :((

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دشمن های بازی هم به احتمال 90% کاملا جدید خواهند بود و خبری از Covenant ها نیست.
اخیش از شر این دشمنای مسخره راحت شدیم......همشون شبیه قورباغه و...بودن.اصلا خوشم نمیومد..ولی بغیر از ( الایت ها)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تا اینجا e3 خوبی رو شاهد نبودیم تنها چیزی که باعث شد سطح این e3 بالا بره واصلا کلاس دیگه ای پیدا کنه همین شاهکار که واقعا ترکوند و باعث شد کنفرانس ماکرو به بهترین کنفرانس تبدل بشه البته برای من

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
این دشمن های جدید حدس خودمه ها:D چیزی تایید نشده! فقط تو آخر هیلو 3 دیگه جنگ با اینها تموم شد تقریبا.

ضمنا خیلی هم خوب بودن Covenant ها:| من دوستشون دارم:|:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
پتانسیل مستر چیف دشمن های سگ تر و خشن تر و بی رحم تر هست :D اینا دستگرمی بوده :D اما کلن از تاریک تر شدن تم بازی استقبال فراوان میشه :D

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
اینا هم مسخرشو دراوردن...هی با احساسات ملت بازی میکنن.:d
بعد از ریچ خداحافطی کردن و گفتن دیگه این آخریش بود حالا دوباره یکی دیگه دارن میسازن...:d
اونوقت میگن کنفرانس امسال هیچی نداشت همین دوتا هیلو برای کل E3 بس بود!!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود .همون اهنگ اخر تریلر Halo 4 واسه کل کنفرانس بس بود . ( البته بجز ME3 ) :d

ضمنا خیلی هم خوب بودن Covenant ها:| من دوستشون دارم:|:biggrin1:
منم خیلی دوستشون داشتم !:d Grunt خیلی تو دل برو بودن !:d

بعد از ریچ خداحافطی کردن و گفتن دیگه این آخریش بود حالا دوباره یکی دیگه دارن میسازن...:d

منظورشون این بود که دیگه Halo Bungie نمیسازه نه اینکه کلا دیگه Hali رو بیخیال شن .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
من که دارم از خوشحالی بال درمیارم تا کور شود انان که چشم دیدنش رو ندارن زنده باد هیلو زنده بار مستر چیف زنده باد ماکرو

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
فکر کنم من از معدود موجوداتی باشم که از فلادها خوشم میاد. توی هیلو 3 نفس گیر ترین قسمت کمپین همونجا بود. کاملا با روان گیمر بازی میکردن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر