Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
اقا من هر جوری بود خودم رسوندم مرحله اخر با شمشیر که چند تا بلاد تایتان هم به شمشیر دادم اپگرید کردم.ولی اصلا نمیشه خون کم میار. با چهار تا خون بازی شروع میکنم دیگه با یه خون اونم شاید برسم مرحله اخر .دیگه اونجا اون موشها کارم رو تموم میکنن.چیکار کنم حتی به غول اخر هم نمیرسم

از یک بازیکن آماتور که دفعه 27 ام بلاخره موفق به فرار شد ... الان تلاش 47 ام کلا بازی رو تموم کردم و به نظرم تا به اینجا سلاح های خیلی خوب یکی Aspect Of Guan Yu بوده برای نیزه ... چون با اینکه حداکثر HP که داری رو کم میکنه اما اگه ماوس رو نگه داری Max بشه و بعد ولش کنی به بقیه بخوره دوباره خون از دست رفته رو بر میگردونه ... عملا من اینو Max که کردم دیگه حتی یک دونه از اون جون ها هم به کارم نمیومد.

از تیرکمون هم خیلی خوشم میاد اون Aspect آخرش خیلی خوفه. Twin Fist هم عالیه. من بیشتر دنبال چکش های ددالوس هستم که بتونم باهاش قابلیت های سلاح رو بهتر کنم و دنبال Boon های اریس چون با هر اتک Doom میندازه روی سر دشمن ها و زودتر خلاص میشن.

برای اون موش ها که واقعا رو مخن مخصوصا تف میکنن مثل استاد اسپلینتر هم هستن :)) بهترین چیز اینه که یه Dash Deflect داشته باشی ، مثلا این boon رو آتنا داره که خیلی خوبه.

اگه بازی برات سخت هست میتونی God Mode رو روشن کنی تا در برابر دمیج ها تا 80 درصد مقاومت کنی.

آپگرید های آینه خیلی مهمه و اون موجود بغل دست هیدیس هم وقتی پول بدی بهش چیزای خوبی اضافه میکنه، مثلا از اون اکسیر های صورتی که میگیری خود به خود 2 تا 5 تا هم به کل جونت اضافه میشه یا آیتم های آینه می تونن یه کاری کنن از هر دری که رد میشی تا 3 دونه خون برگرده بهت.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه نکته ی مهم در مورد باس آخر بگم
آرامش و تمرکز مهم ترین برتری شما به باس آخر بازیه
اصلا نباید برای زدنش عجله کنید
نوع حملاتش رو یاد بگیرید که در چه زمانی چه جور حمله ای میکنه با جا گیری مناسب از حملاتش در امان باشید و بین حملاتش بهش دمیج بدید و دوباره فاصله بگیرید. خیلی سادست

آقا :D اینو بگم چرا کسی بهم نگفته بود باس آخر دوتا فاز داره :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
نوع حملاتش رو یاد بگیرید که در چه زمانی چه جور حمله ای میکنه با جا گیری مناسب از حملاتش در امان باشید و بین حملاتش بهش دمیج بدید و دوباره فاصله بگیرید. خیلی سادست

یه نکته دیگه
تو هیت بالاتر وقتی extreme measure رو تا اخر ببری باس اخر سه تا فاز داره.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه نکته دیگه
تو هیت بالاتر وقتی extreme measure رو تا اخر ببری باس اخر سه تا فاز داره.
حالا نترسون منو :D من الان فعلا برم مگ و خواهراش رو روی همین بازی پایه با اسلحه های دیگه بزنم تایتان بلادشونو خرج شمشیرم کنم :D تا بعد ببینم هیتای بالاتر چه خبره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

وقتی بهش فکر کنی خیلی منطقیه
حقیقتا وقتی خودت شاخ دنیای زیرین تو پس زدن مرگ باشی... فکر نمی کنی شاید بابات که صاحاب محل ـه هم یه هنری تو این کار داشته باشه؟ :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
این اسکلته خیلی باحاله یه چند تا هدیده بهش دادم الان دیگه هدیه بهش میدم قبول نمیکنه چیکار کنم کار خاصی باید انجام بدم

نه دیگه باید منتظر باشی یه دیالوگ خاص بگه بعد چند بار که رفتی و برگشتی تا قفلش باز شه و بتونی بیشتر بهش گیفت بدی

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
وقتی بهش فکر کنی خیلی منطقیه
حقیقتا وقتی خودت شاخ دنیای زیرین تو پس زدن مرگ باشی... فکر نمی کنی شاید بابات که صاحاب محل ـه هم یه هنری تو این کار داشته باشه؟ :D
سورپرایز بدی بود :D قبل تر گفتم هیچ باسی بجز نیملس کینگ منو انقد فشاری نکرده تا حالا :D نیملس کینگم بعد از اولین خط سلامت تازه میرفت فاز ۲ :D باز از اون یکم انتظار میرفت چون سوار اژدها بود
از باس پایانی اینجا نه
آقا این نکتار خانواده :D که از تسئوس میگیرم به چه دردی میخوره؟ اگه زیاد مهم نیست بدمش به این بروکر ازش خرید کنم
این اسکلته خیلی باحاله یه چند تا هدیده بهش دادم الان دیگه هدیه بهش میدم قبول نمیکنه چیکار کنم کار خاصی باید انجام بدم
گیفت دادن فقط بار اول آیتم میده ها :D دفعات بعدی به بقیه بده فعلا آیتما رو بگیری

• Like
Reactions: Z-fan

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
بیشتر به کدومشون هدیه بدم

به نظرم بین مگ و تاناتوس یکی رو انتخاب کن و بیشتر بهشون نکتار و امبروژا بده چون کامپنیونی که بهت میدن خیلی خوب و به درد بخوره مخصوصا تاناتوس. ولی فکر کنم مگ رو زودتر بتونی به دست بیاری. برای الماس هم که حتما اول توی بخش Work Orders خرجشون کن. توضیحاتشون مشخصه که چیکار میکنن و خودت میفهمی کدوم بیشتر ه دردت میخوره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
به نظرم بین مگ و تاناتوس یکی رو انتخاب کن و بیشتر بهشون نکتار و امبروژا بده چون کامپنیونی که بهت میدن خیلی خوب و به درد بخوره مخصوصا تاناتوس. ولی فکر کنم مگ رو زودتر بتونی به دست بیاری. برای الماس هم که حتما اول توی بخش Work Orders خرجشون کن. توضیحاتشون مشخصه که چیکار میکنن و خودت میفهمی کدوم بیشتر ه دردت میخوره
اره میدونم اونجا باید الماسا رو خرج کنم فقط چون گزینه های زیادی برای انتخاب هست موندم اول کدوم رو بگیرم.این اسکلته هم تا حالا چند بار رفتم و اومدم این قفلش باز نشد بهش هدیه بدم یه دونه امبروژا دارم میخوام بدم بهش

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اره میدونم اونجا باید الماسا رو خرج کنم فقط چون گزینه های زیادی برای انتخاب هست موندم اول کدوم رو بگیرم.این اسکلته هم تا حالا چند بار رفتم و اومدم این قفلش باز نشد بهش هدیه بدم یه دونه امبروژا دارم میخوام بدم بهش
من شخصا Rod of Fishing باهاش خریدم اول (اگه درست تو ذهنم باشه) که باهاش میتونی تو Regionهای مختلف ماهی بگیری که خود این کار هم سودآوره. ماهی ها رو میتونی بدی به Chef و ازش کلید یا gem stone یا حتا ambrosia بگیری! (بستگی به ماهی ای داره که میگیری)

اینم در نظر داشته باش که بعد از Final Boss و قبل از اینکه 10 بار بزنیش، توی => اسپویل شخصیتِ بعد از فاینال باس اون مزرعه ای که مادرت رو میبینی دو تا رودخانه هست که ممکنه ماهی توش spawn بشه. البته بعد از اینکه دیگه به اون لوکیشن دسترسی نداشته باشی، اون ماهی توی دریاچه جاییکه Final Boss هست هم spawn میشه.

در مورد Skelly هم (و یا هر شخصیتی که باید یه دیالوگ خاص بگه تا aspectهای مختلف یا companionشون باز بشه، کاملا شانسیه و اگر وسط یه quest line دیگه باشی، طول میکشه تا دیالوگ رو بهت بگن. Nyx منو بیچاره کرد تا دیالوگشو بهم بگه :| کلا توی این بازی باید Keep on playing فقط و با هر شخصی که میتونی، دیالوگ داشته باشی :D که صدالبته خیلی جذابه. اون Skelly که اصلا بینظیره :))

آهان یه چیزی یادم اومد الان. ببین یه جایی Skelly مستقیما بهت میگه با Sword aspect Zagreus باید بکشیش. شمشیرت رو باید با Aspect Zagreus تا آخرین level آپگرید کنی و بعد Skelly رو باهاش بکشی. اینجا یه چیزی هم میگه که من وقتی شنیدم قلبم گرفت. بعدش عوضی میاد میگه شوخی کردم :)) :| :)) بعدش میتونی بهش Ambrosia بدی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر