Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
از این توهم "هی کی بازی خوب ساخت بخریمش" بیایید بیرون :D
همش تقصیر "اوناست" :-"

البته من خیلی وقته میگم اینا رو دوست دارم تو تیم سونی ببینم...ولی خوب... الان وقتی میبینم بازی تا ابعاد هیدس میسازن، همینجوری هم عالین!
فقط کاش یکم بزرگتر بشن که سرعت ساخت بازیشون بره بالاتر! بعید میدونم زودتر 2024 بازی بعدیشون بیاد:(

@ashe
اگر از این آرت استایلشون جدا بشن و بیان تو سبک 3D و اینا بازی بسازن، دوست نمیدارم:-"
فکر هم نمیکنم این نوع آرت استایل ها رو هیچوقت تو یک بازی AAA ببینیم:-"

• Like
Reactions: ashe and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
همش تقصیر "اوناست" :-"

البته من خیلی وقته میگم اینا رو دوست دارم تو تیم سونی ببینم...ولی خوب... الان وقتی میبینم بازی تا ابعاد هیدس میسازن، همینجوری هم عالین!
فقط کاش یکم بزرگتر بشن که سرعت ساخت بازیشون بره بالاتر! بعید میدونم زودتر 2024 بازی بعدیشون بیاد:(

@ashe
اگر از این آرت استایلشون جدا بشن و بیان تو سبک 3D و اینا بازی بسازن، دوست نمیدارم:-"
فکر هم نمیکنم این نوع آرت استایل ها رو هیچوقت تو یک بازی AAA ببینیم:-"

اونا هم فن هاشون همین توهم رو دارن
ولی خودشون این جوری نیستن
(اگه بودن تا الان قورت داده بودن Asobo رو :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اونا به اندازه کافی قورت دادن...صبر کنم یکم هضم بشه، اون رو شاخشه که قورتش میدن:D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
والا "ماها" هم راضی تریم که بازیا کلا انحصاری نشن همه تو همه ی پلتفرما بتونن بازی کنن هم بازی پلیراش خیلی بیشتر میشه هم من شخصا با افراد بیشتری در موردش حرف میزنم هم تیم سازنده میتونه زودتر پیشرفت کنه ولی بیزنسشون با انحصاری میچرخه این شرقیا و غربیا :D

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من یه اعترافی بکنم :D
از همون حدود یه ماه پیش که بازی اومد رو کنسولا و یه دور تمومش کردم، متاسفانه دیگه نتونستم سراغش برم...الان که تاپیک رو دیدم یادم افتاد!
فک نکنید بدم اومده ازش، نه. بشدت هم ازش لذت بردم...مخصوصا گیم‌پلی که حتی با وجود اونهمه تعریف و تمجید و انتظاراتی که ازش داشتم، بازم تونست سوپرایزم کنه.
ولی بعد از اینکه یه بار تمومش کردم، با اینکه بشدت طرفدار این سبکم، نمیدونم چرا تا الان حسش نیومده که برم سراغ ادامه‌اش...در واقع انگیزه‌ای نیست. همه اسلحه‌ها رو امتحان کردم، در مورد داستانم کنجکاوی اولیه‌ای که داشتم از بین رفت و کلا نسبت به بازیای قبلی‌شون از نظر داستان و شخصیت‌ها نتونست چندان جذبم کنه. میدونم ماجرا به همین ختم نمیشه و توی ران‌های بعدی احتمالا سوپرایزهای زیادی هست ولی بازم به همینقدری که بازی کردم راضی‌ام فعلا. شاید بعدا دوباره مشتاق بشم ادامه بدم.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
حالا برای منی که عاشق دد سلز بودم این بازی به شدت معتاد کننده تره :D البته وقت نمیکنم ران های زیادی برم در طول روز نهایتا یکی دوتا ران فرصت میشه ولی برام جالبه که همیشه یه چیز جدید برام رو میکنه :D
مثلا اتاق یوریدیسی رو اولین بار 6-7 ران پیش دیدم یا بون های دیمیتر بعد از اولین بار که به باس آخر رسیدم برام نمایان شد :D خیلی جذابه واقعا
من به باس آخر با 4 تا جون اضافه میرسم ولی همش همونجا از بین میره خیلی بی شرف اگرسیو میجنگه تا حالا تنها باسی که انقد بهم فشار اورده نیملس کینگ از دارک سولز 3 بوده :D

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
اقا من هر جوری بود خودم رسوندم مرحله اخر با شمشیر که چند تا بلاد تایتان هم به شمشیر دادم اپگرید کردم.ولی اصلا نمیشه خون کم میار. با چهار تا خون بازی شروع میکنم دیگه با یه خون اونم شاید برسم مرحله اخر .دیگه اونجا اون موشها کارم رو تموم میکنن.چیکار کنم حتی به غول اخر هم نمیرسم

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اقا من هر جوری بود خودم رسوندم مرحله اخر با شمشیر که چند تا بلاد تایتان هم به شمشیر دادم اپگرید کردم.ولی اصلا نمیشه خون کم میار. با چهار تا خون بازی شروع میکنم دیگه با یه خون اونم شاید برسم مرحله اخر .دیگه اونجا اون موشها کارم رو تموم میکنن.چیکار کنم حتی به غول اخر هم نمیرسم

موشا رو که هی اسپشیال بزنی چون اتک AOE ـه با شمشیر، دخلشون درجا میاد :-? :-?
نباید اصولا مشکلی داشته باشی

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
موشا رو که هی اسپشیال بزنی چون اتک AOE ـه با شمشیر، دخلشون درجا میاد :-? :-?
نباید اصولا مشکلی داشته باشی
میزنم سمی میشم بعد خون کم میارم اصلا نمیدونم چیکار کنم.سر باس مرحله 3 تقریبا هر چی خون دارم از دست میدم

• Like
Reactions: Z-fan

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
میزنم سمی میشم بعد خون کم میارم اصلا نمیدونم چیکار کنم.سر باس مرحله 3 تقریبا هر چی خون دارم از دست میدم
حالا من Expert نیستم اینجا ولی جدا از قضیه شانس یه چیزی که به من کمک کرد این بود که اوایل ران خیلی سکه‌ها رو خرج چیزایی که ضروری نیست نکن...بازی برعکسش رو میگه که هر چی بدست میاری رو بهتره سریعتر خرج کنی ولی الکی میگه :D
یه مقدار مناسبی نگه‌دار واسه بعد از باس سوم...قشنگ میتونی خودتو Heal کنی و اون قابلیتهایی که لازم داری رو یهو چندتا lvl ببری بالا. کلا با کم خرج کردن یکمی اون اوایل که مسلط‌تری سختی بکش تا آخراش برات آسون‌تر بشه!

• Like
Reactions: ps3_360_wii

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
حالا برای منی که عاشق دد سلز بودم این بازی به شدت معتاد کننده تره :D البته وقت نمیکنم ران های زیادی برم در طول روز نهایتا یکی دوتا ران فرصت میشه ولی برام جالبه که همیشه یه چیز جدید برام رو میکنه :D
مثلا اتاق یوریدیسی رو اولین بار 6-7 ران پیش دیدم یا بون های دیمیتر بعد از اولین بار که به باس آخر رسیدم برام نمایان شد :D خیلی جذابه واقعا
من به باس آخر با 4 تا جون اضافه میرسم ولی همش همونجا از بین میره خیلی بی شرف اگرسیو میجنگه تا حالا تنها باسی که انقد بهم فشار اورده نیملس کینگ از دارک سولز 3 بوده :D
من نمی دونم این nameless king چه داستانی داره که همه اینقدر باهاش مشکل دارن
یه respec کنین به build‌ ترکیبی (magic/faith)، میشه باقلوا (تو فاز اول با lightning بزنینش، تو فاز دوم هم با fire spell های pyro که ترجیحاً ranged باشن)

تنها برتری ویژه ای که dead cells به تمام بازیهای دنیا داره، اینه که آدم از مردن و تکرار مجدد biome اول با اون تم بینظیر prisoners awakening سیر نمیشه، واقعاً نهایته آهنگه لامصب
۲ تا توصیه
۱) سعی کن برای اولین بار بجای سایر سلاح ها از fists استفاده کنی، خیلی ساده تر میشه رفت، روی تمام باس ها بشدت OP میشه. بخصوص boon های ترکیبی main attack و dash attack رو با هم بگیر، هرچی هم از boon های frost تونستی بزار کنارش
۲) سر باس سوم هم آرامشت رو حفظ کن، اصلا و ابداً به Theseus کاری نداشته باش، برو سراغ Asterius (یا همون bull) و بکشش به کنارهای رینگ، پشت ستون ها، فقط تمرکزت روی Asterius باشه تا بکشیش، وقتی کشتیش برو سراغ Theseus، سعی کن وقتی میره سراغ حمله های spear، اگر پرتابی بود بری پشت ستون ها و اگر AoE بود (چرخشی)، فقط فاصله بگیری ازش. توی فاز دوم هم که از آرتمیس کمک می خواد (محل تیرهای پرتابی آرتمیس سبز میشه روی زمین) ۲ حالت داره، یا تیرهای follow می کننت که باید فرار کنی با dash های پشت سر هم، یا هم بصورت pattern دار کست میشن که باید از محدوه شون خارج بشی

پ.ن: boon های deflect توی تمام باس فایت ها بدرد خور هستند، بخصوص delfect هایی که روی dash سوار میشن، همین جوری فرار می کنی و damage می زنی

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من نمی دونم این nameless king چه داستانی داره که همه اینقدر باهاش مشکل دارن
یه respec کنین به build‌ ترکیبی (magic/faith)، میشه باقلوا (تو فاز اول با lightning بزنینش، تو فاز دوم هم با fire spell های pyro که ترجیحاً ranged باشن)
من اهل این چیزا نیستم :D فقط شمشیر
صدای جر خوردن گوشت رو باید بشنوم

هیدیس رو هم بالاخره امروز با شمشیر تموم کردم برای بار اول و میرم برای دفعات بعدی ببینم چه میکنم دیگه :D
موزیک باسفایت آخر هم خیلی فاز داد بهم و از جام پا شدم سر پا زدم باس آخرو قشنگ حس میکردم یکم دیگه برم تو جو بازی پاهام از زمین جدا میشه معلق میشم تو اتاق :D
کال زئوس مهم ترین بونیه که باید پیدا کنم و بدون کال و کست زئوس نمیتونم بجنگم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر