Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
من هفته پیش بازیو نصب کردم (PC) و یک ساعت بازی کردم اونقدر جذبش نشدم. امروز دوباره رفتم تو بازی، اصلا نفهمیدم 4 ساعت چجوری گذشت :D چقدر اعتیاد آوره بازی :D

هرچند هنوز خیلی راسته کار دستم نیومده :D 4 سلاح اولیه رو باز کردم. یسری اپگرید کلی انجام دادم. با 3 تا سلاح اول بازی کردم و بیشتر از همه با تیر کمون حال کردم :D سپر هم خفن بود ولی سخته یکم. حس میکنم باید با یک سلاح master بشم هی سوییچ نکنم :D درکل خیلی خوشم اومد :D

فقط میشه عزیزی بیاد و یک سری نکات اولیه و راهنمایی های کلی بگه؟
من خودم تا باس اول رفتم چند بار و دفعه اول کشتمش و رفتم استیج بعدی ولی دفعات بعد نشد بکشمش :D هر بار منو کشت :D

Z-fan to rescue :D

چگونه از جهنم جان سالم به در ببریم | راهنمای آشنایی و استراتژی‌های Hades - گیمینگ گرویتی | جاذبه بازی

خوشحالم که خوشت اومد از بازی.
امیدوارم بقیه گیمرها هم بازی رو تجربه کنن. کار واقعا باحالیه

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
خب دوباره نصب کردم انگار یه آپدیتی هم دادن تنها تغییری که فعلا متوجه شدم این بود که پایین جون باس ها نشون میده تحت تاثیر چه چیزهایی هستن (نمیدونم حالا از قبل بود یا نه ؟ :D)

به هوای قدیم شمشیر رو برداشتم رفتم >:) بعد دیدم نمیدونم چیکار میکنم :| تا برسم باس دوم طول کشید سرعت و گیمپلی بازی بیاد دستم :D از اون بدتر بیلدی بود که بسته بودم :)) تا آخر هم یادم میرفت از cast استفاده کنم. اما به طرز عجیبی با همین ها رسیدم به باس آخر اونم داشت میمرد که مردم دیگه :D heat دو بود.
فکر میکنم 1-2 دست باید با اسلحه و تیرکمون و سپر اینا برم آسون باشه دستم بیاد

فعلا تنها دست آوردم این بود که keepsake ـه Chaos بزرگ رو برسونم رنک آخر >:)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
gift دادن به کاراکتر ها من جمله باس ها (:D) باعث نمیشه توی جنگ کمی مهربون تر باشن؟ :D دوتا ایتم داشتم یکیشو دادم به meg بلکه دفعات بعد مهربون تر باشه :D

پ.ن. هنوز نتونستم به باس دوم برسم :D این دفعه (تلاش هفتم) با سپر رفتم جلو و تازه فهمیدم هولد کردن اتک باتن باعث میشه شیلد بگیره. ولی خب اون یورشش یکم کارو خراب میکنه :D مخصوصا توی طبقه دوم که همش شیلد گرفتم و با bull rush ش زیاد از محیط خارج میشم و هی از جونام کم میشه.

البته قاعدتا معلومه اولین تجربم توی روگ لایک عه. بشدت نوبم هنوز :D

جدای اینا با هر سلاح، کدوم خدایان بهتر boon میدن؟
اون سلاح تفنگ که به نظر همه بهترینه، اخرین سلاح باز شدنیه؟ :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
gift دادن به کاراکتر ها من جمله باس ها (:D) باعث نمیشه توی جنگ کمی مهربون تر باشن؟ :D دوتا ایتم داشتم یکیشو دادم به meg بلکه دفعات بعد مهربون تر باشه :D

پ.ن. هنوز نتونستم به باس دوم برسم :D این دفعه (تلاش هفتم) با سپر رفتم جلو و تازه فهمیدم هولد کردن اتک باتن باعث میشه شیلد بگیره. ولی خب اون یورشش یکم کارو خراب میکنه :D مخصوصا توی طبقه دوم که همش شیلد گرفتم و با bull rush ش زیاد از محیط خارج میشم و هی از جونام کم میشه.

البته قاعدتا معلومه اولین تجربم توی روگ لایک عه. بشدت نوبم هنوز :D

جدای اینا با هر سلاح، کدوم خدایان بهتر boon میدن؟
اون سلاح تفنگ که به نظر همه بهترینه، اخرین سلاح باز شدنیه؟ :D

نه :D منم دفعه اول دقیقا به meg دادم تا شاید کوتاه بیاد ولی نیومد :D گیفت بیشتر برای گرفتن keepsake هست بارهای بعدی برای قلب بیشتر و باز شدن دیالوگ هست (البته فکر کنم چیزای دیگه هم باز کنه ولی من فعلا همینقدر میدونم)

اگر سپر خوشت اومده میخوای رو Q بیلد ببند :D من خودمم با ضربه و شارژ ایناش خیلی نمیتونم برم ولی Q ـهاش خیلی خوب هستن از دور تند تند میزنی. البته رفلکت بتونی بگیری خیلی خوبه.

بله، البته با اینکه دوستان تعریف میکنن ولی من خیلی خوشم نیومد چون تیر کم داره و ریلود باید بکنی نکته مثبتش Q هست که بازم خیلی جذاب نبود برام.
بعد بیشتر یه موضوع سلیقه ای هست و به استایلی که دوست داری بستگی داره مثلا من از شمشیر و دستکش بیشتر خوشم میاد و بهتر هم میتونم برم حالا یکی نیزه، تیرکمون و ..
سر همین خیلی حالا حساب باز نکن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
Z-fan to rescue :D

چگونه از جهنم جان سالم به در ببریم | راهنمای آشنایی و استراتژی‌های Hades - گیمینگ گرویتی | جاذبه بازی

خوشحالم که خوشت اومد از بازی.
امیدوارم بقیه گیمرها هم بازی رو تجربه کنن. کار واقعا باحالیه
Z-Fan = Zagreus Fan ؟ :-"

---

بهترین سلاح... تفنگ، آپگرید مثلث که سه تا تیر بزنه + تیر مثلث هم سمی
تبریک میگم، Easy Mode رو باز کردید:D

با همین سلاح یا تیرمکون هم اگر آپدیت آرتمیس رو داشته باشید که با هر ضربه که میزنید، یک تیر هم اون بزنه که دیگه واویلا :D (ترجیحا کریتیکال و ... هم بره بالا :D )

درجه سختی های بازی های SG خوبن که خودت تنظیم میکنی(اینجا Heat ) ولی خدایی اینجا خیلیییی سخته Heatهاش:)) من همون 5تا هم جونم در میاد:))
اون چلنج مخفیش هم که ته نامردیه:)) یک ضربه بخوری کنسل میشه:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
View attachment 193376

به تیر اصلی هم که Y باشه Chain Attack زئوس رو ببندید... و از تیکه پاره شدن خودکار دشمن ها لذت ببرید >:)
آره! زئوس شدیدا روش جوابه:D
رو دش هم دفلکت ببندید، دفلکت کلا چیز خوبیه:D

• Like
Reactions: HIGH DEVS and Z-fan

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چقدر این تفنگه خووووووبه :D:)) با زور و زحمت بازش کردم. همون اول یک همر اومد که special رو 5 تایی میکرد. بعد همینطور boon زئوس اومد و lightning بسته شد پشتش. دیگه بگم اولین دستم با اسلحه اینقدر خوب پیش رفت که استیج اول که بماند. استیج دوم رو هم که همیشه ازش بدم میومد و خیلی سخت جلو میرفتم رو هم کامل ایزی ایزی رفتم. باسشم تو اولین بار کشتم :D:)) بعدشم رفتم استیج سوم و تا خود باسش رفتم :)) خیلی سریع بود دیگه کشت منو :D تازه توی طبقه سوم هم یک همر دیگه اومد و special رو موشک کرد. که بجای هوایی عین تیر میرفت. خیلی سرعتش رفت بالا و همینطور به صورت تیر دور برد پرت میشد. خیلی خوب بود کلا بیلدم :D

قشنگ دارم ارضای روحی روانی میشم با این بازی :D

فقط یک دفعه دیدم 4 تا تایتان بلاد دارم. و نمیدونستم کجا استفاده کنم. رفتم توی همون تالار انتخاب سلاح، روی تفنگ یک گذینه اومد دیدم میشه ارتقاع داد. همونجا 3 تا از همین تایتان بلاد هارو خرج کردم سر اینکه bonus ammo بیاد ولی ammo از 12 تغییری نکرد! قضیش چیه؟

پ.ن. سید @Z-fan این که نوشتی "سلاح و یا جزئیات قرارداد" منظورت از جزئیات قرارداد چیه؟ :D میشه یا یک سلاح دوباره تایتان بلاد و یا دایموند گرفت؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
پ.ن. سید @Z-fan این که نوشتی "سلاح و یا جزئیات قرارداد" منظورت از جزئیات قرارداد چیه؟ :D

باید حتما یه دور بازی رو تموم کنی تا این "قرارداد" برات باز شه
ولی به طور خلاصه میذاره با سخت تر کردن بازی تو یه سری چیزها، دوباره پاداش باس ها رو ریست کنی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Noclip یه ویدیو داده در مورد Supergiant و Hades و این جور چیزا! :D
خودم هنوز ندیدمش ولی با توجه به اینکه کارهای قبلی Noclip عالی بوده، صبر و تحمل ندارم برای دیدنش!

no clip چهار پنج تا ویدیو دیگه عم داره از هیدس. از اول معرفی توی TGA 2018 تا همین چند وقت پیش. اونارم دوست داری ببین. من اولیشو دیدم و خیلی جذاب بود :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
no clip چهار پنج تا ویدیو دیگه عم داره از هیدس. از اول معرفی توی TGA 2018 تا همین چند وقت پیش. اونارم دوست داری ببین. من اولیشو دیدم و خیلی جذاب بود :D
ایول خبر نداشتم! :D کلاً خیلی وقت بود چیزی ازشون ندیده بودم و الآن رفتم نگاه کردم، هم یه سری چیز از Hades هست و هم چیزهای جالب دیگه‌ای مثل یه ویدیو از ادموند مک‌میلن (Super Meat Boy و The Binding of Isaac) در مورد طراحی بازی‌هاش و... باید بشینم همه رو ببینم و صفا کنم! :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نمیخوام همش اسپم کنم ولی نمیتونم :D دیشب وسط بازی تو طبقه دوم یهویی به یک اتاقی رفتم که ...

تو اسپویلر میگم شاید کسی نخواد بدونه ولی از زیباترین لحظات گیمینگ امسال بود برام...

برای اولین بار eurydice رو ملاقات کردم و شروع کرد به خوندن... مات و مبهوت واستاده بودم و اوازشو گوش میکردم :x خیلی زیبا بود... و واقعا انتظار اینو نداشتم... این حس تا حدی شبیه سکانس اواز توی Tlou part 2 بود و همونقدر زیبا و ارامش بخش (البته اون چون کاراکتراش ریل تر و قابل لمس تر بودن بنظرم بهتر بود قطعا ولی اینم همچون تجربه ای بود...) درکل همچین صحنه هایی رو میپسندیم :D

اینم لینک اهنگش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر