Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نظرم اطلاعات در مورد شخصیت ها(غیر از اصلی و هیدس) رو نزار، بزار سورپرایز بمونند:D

ولی اسکرین شات بزار! بازی های supergiant بدون اسکرین شات که نمیشه! :p

---
خوب... الان گفتم نزار...ولی الان خودم میخوام از یکی از بیلدهای محبوبم بگم:))
adamant rail یکی از راحت ترین و خفن ترین سلاح های بازیه! (همون حالت اولش)
کافیه باهاش اون آپگریدی رو بگیرید که سه تا Heavy Attack (مثلث:-") پست سر هم میشه زد!
علاوه بر قدرت بالا، از Dionysus هم آپگرید heavy attack رو بگیرید!
و در کنارش هرچه از آرتمیس رسد نیکوست!!!! >:)

ففط الان دیدم گویا سلاح بعد از باز کردن بقیه سلاح ها باز میشه:|
---

تنها سلاحی که اصلا باهاش کنار نمیام شیلد هست:D
یکی از سلاح ها هم کلا امتحان نکردم (تا اون موقع که بلزی میکردم به بازی اضافه نشده بود)

---

و اینکه ظلمه بازی به رسم بقیه ی این سبکی ها آپدیت نگیره! بازی خیلی کامله ها! ولی expansion pack و ... هم امیدوارم در آینده براش بدن!

---

آها... روی آینه شدیدا سرمایه گذاری کنید:D سعی کنید خیلی از Runهاتون رو بر اساس جمع آوری Darkness ببندید! :-"
کلا بازی زمین تا آسمون فرق میکنه بعد که آینه رو آپگرید میکنید:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
به نظرم اطلاعات در مورد شخصیت ها(غیر از اصلی و هیدس) رو نزار، بزار سورپرایز بمونند:D

ولی اسکرین شات بزار! بازی های supergiant بدون اسکرین شات که نمیشه! :p

---
خوب... الان گفتم نزار...ولی الان خودم میخوام از یکی از بیلدهای محبوبم بگم:))
adamant rail یکی از راحت ترین و خفن ترین سلاح های بازیه! (همون حالت اولش)
کافیه باهاش اون آپگریدی رو بگیرید که سه تا Heavy Attack (مثلث:-") پست سر هم میشه زد!
علاوه بر قدرت بالا، از Dionysus هم آپگرید heavy attack رو بگیرید!
و در کنارش هرچه از آرتمیس رسد نیکوست!!!! >:)

ففط الان دیدم گویا سلاح بعد از باز کردن بقیه سلاح ها باز میشه:|
---

تنها سلاحی که اصلا باهاش کنار نمیام شیلد هست:D
یکی از سلاح ها هم کلا امتحان نکردم (تا اون موقع که بلزی میکردم به بازی اضافه نشده بود)

---

و اینکه ظلمه بازی به رسم بقیه ی این سبکی ها آپدیت نگیره! بازی خیلی کامله ها! ولی expansion pack و ... هم امیدوارم در آینده براش بدن!

---

آها... روی آینه شدیدا سرمایه گذاری کنید:D سعی کنید خیلی از Runهاتون رو بر اساس جمع آوری Darkness ببندید! :-"
کلا بازی زمین تا آسمون فرق میکنه بعد که آینه رو آپگرید میکنید:D

آرتمیس به شدت نیکوست آپگریدهاش
تا این جا از همه چرت تر، آپگرید های هرمس ـه...
ولی من خودم بیشتر از همه با آپگریدهای آقامون Ares حال می کنم :> این افکت Doom که میفته رو دشمنات و تو Late-Game میگیری آپگریدش می کنی اصن یهو میری تو این فاز که سه تا Cast میزنی رو طرف بعد سه بار هم بهش اتک میزنی ته جونش، آخرش برمیگردی و میگی: Omae wa mou... Shindeiru ?
بعد یارو قشنگ سه بار استک شده Doom روش یهو متلاشی میشه >:)>:)>:)
یه بار Meg رو این جوری زدم این قدر چسبید که حد نداشت >:)>:)

سلاحا فعلا دو تا دیگه مونده
اون ها رو وا کنم شروع می کنم راهنمای بازی رو واسه تازه کارها نوشتن چون کلا ریزه کاری زیاد داره بازی و ممکنه گیج شه هر کی بار اول روبرو میشه. مخصوصا اگه با سبک و سیاق خود بازی های Super Giant آشنا نباشه. من خودم اون اوایل حسابی ویلون بودم باید تو Bastion چه غلطی کنم دقیقا تا دستم اومد همه چی :D

آینه هیچی
اون کانترکتور های لعنتی هم حسابی رو دست ها تاثیر میذارن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
از این به بعد در مقابل ری اکشن های عصبانی امیر به پست های من در مورد بازی منم قراره زیر هر پستش در مورد بازی ری اکشن خنده بذارم :D
:)) :))
بیا بریم درخواست اضافه کردن خنده شیطانی رو بدن به عنوان واکنش! :)) (و صد البته پوکر فیس که خیلییی خوراکه!)

---

کانترکتر ها هم عزیزان من! خرج دکوراسیون نکنید اون اوایل! اون جم های زبون بسته کمیابن! به چیزهای مهم تر برسید!!! (البته شنیدم گویا بیشتر گیر میان الان)

---

هرمس...بستگی داره! بعضی وقتا که تمرکزت روی cast و یا dash هست خیلی به کار میان!
از بهترین آپگریدها مخصوصا اوایل بازی که دستتون بیاد، Dash+آتنا میباشد! خیلییی خوراکه:D

من با پوسایدون و قدرت هاش زیاد حال نمیکنم! هرجوری مینگرم به سبک بازیم نمیخوره اونقدرا:D

آرتمیس هم با دو سلاح دور برد به نظرم بیشتر از همه جوابه! با بقیه سلاح ها اونقدرا سمتش نمیرم:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بیا بریم درخواست اضافه کردن خنده شیطانی رو بدن به عنوان واکنش! :)) (و صد البته پوکر فیس که خیلییی خوراکه!)

عاره این دو تا شدید نیازه... نمیدونم مدیریت با خودش چی فکر می کنه اینا رو اضافه نمی کنه
البته اینا چون اموجی اند، خنده شیطانی نداره:(
فقط لبخند شیطانی داره? که حق مطلب رو جدا ادا نمی کنه8-|
ولی پوکر شون باز خوبه ? (هر چند باز به پوکر لعنتی یاهو مسنجر نمیرسه :D) من قبلا هم گفتم اگه پوکر اضافه شه برمیگردم تاپیک PS vs XB فقط واسه خالی کردن فوج فوج این اموجی زیر پست ها >:)

کانترکتر ها هم عزیزان من! خرج دکوراسیون نکنید اون اوایل! اون جم های زبون بسته کمیابن! به چیزهای مهم تر برسید!!! (البته شنیدم گویا بیشتر گیر میان الان)

تاق میزنم با کلید اصولا... بعضی موقع ها پیشنهادات خفنی بهم میدن :D

هرمس...بستگی داره! بعضی وقتا که تمرکزت روی cast و یا dash هست خیلی به کار میان!
از بهترین آپگریدها مخصوصا اوایل بازی که دستتون بیاد، Dash+آتنا میباشد! خیلییی خوراکه:D

آتنا یه بار یه آپگرید داد جونم نابود شد ولی لایف استیل داشت Attack ام... عملا Undying بودم >:)
که تو این 10 ساعت و 12 باری که سعی کردم فرار کنم از جهنم برای اولین و آخرین بار بازی کرش کرد وسط دست :|.... با اختلاف بهترین بیلدم بود :((:((:((

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
به نظرم در کنار کمبوهای بازی باید به عنوان honorable mention اسم Akiba و Z-fan رو هم بیارن که آدم رو میکشن تو بخش سوییچ :D

@Akiba
اتفاقا من شیلد رو به اون تیرکمون کذایی ترجیح میدم عملا هیچ فایده ای نداره فقط باید فرار کرد ! فقط Q ـش خوبه 400% دمیج به آرمور رو بگیری بری جلوشون بزنی فرار کنی :D
شیلد رو اگر با deflect آتنا بگیری خیلی کاربردی میشه یا اونایی که شارژ کردنش رو قوی میکنه (آرمور رو میزنه و ..) فقط Q ـش بدردنخور هست که اونم امروز اتفاقی یک کمبو فوق خطرناک پیدا کردم. برق زئوس رو بندازید روش، jolt (?) رو هم بندازید رو برق. Support fire آرتیمس رو هم بندازید روش (اونی که هر ضربه ات یه تیر پرت میکنه) فکر کنم دیگه نیاز نباشه توضیح بدم چی میشه .. همینطوری تا هرکول رسیدم فقط داشتم Q میزدم :D مار، Mag همه رو همینطوری زدم. البته Lighting Rod رو هم گرفته بودم ولی خوب با Special ـش کاری نداشت کست بود ولی اونم بدرد میخورد.

تو همین فرار یادم نیست از کی 3 تا Dash گرفتم (احتمالا هرمس بود) بعدش، از Ares اونی رو گرفتم که Dash بکنی یه تیغ میندازه نیاز به توضیح فکر کنم نداره دیگه :D (بدبخت گاو که می افتاد دنبالم )
فکر کنم یه 100 تا کمبویی داشته باشه
این Nectar ها رو به کی میدین شما ؟ من فعلا 2-3 تا به اهالی خونه دادم + زئوس و Poseidon و Chaos کاربردی ترینشون هم مال اون اسکلت زمین تمرین هست با مال Chaos بقیه اش خیلی کاربردی نبوده (حداقل اینایی که من دارم)

دو تا نکته خوبی که بازی داره این هست که بعضی سلاح ها 20% orb بیشتر میدن که باعث میشه آدم تنوع بده به سلاح ها وگرنه به شخص گیر میدادم به یک سلاح و تا آخر بازی همونو میرفتم. نکته دوم این هست که Encounter ها Chamber ها هر دفعه فرق میکنه حتی قدرت هایی که خداها میدن هر دفعه فرق میکنه و معلوم نیست چی میخواد بده که با هم مکمل خوبی میشه و تنوع بازی زیاد میشه.
یه چیز جالب دیگه انتخاب کردن بین دوتا خدا هست :D

فقط یه سوال این Hades 1.0 چی هست ؟ همینطوری نوشتن یا ممکن مثلا اپدیت بدن داستان اضافه بشه ؟ که اینطوری بشه خیلی خوب میشه ..

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
این Nectar ها رو به کی میدین شما ؟ من فعلا 2-3 تا به اهالی خونه دادم + زئوس و Poseidon و Chaos کاربردی ترینشون هم مال اون اسکلت زمین تمرین هست با مال Chaos بقیه اش خیلی کاربردی نبوده (حداقل اینایی که من دارم)

من یکی به Charon دادم، Keepsake اش خیلی خوبه، میذاره آپگریدهایی که از فروشگاهش میخری بیشتر برات بمونن بدون هیچ افزایش قیمتی

فقط یه سوال این Hades 1.0 چی هست ؟ همینطوری نوشتن یا ممکن مثلا اپدیت بدن داستان اضافه بشه ؟ که اینطوری بشه خیلی خوب میشه ..

این واسه اینه که بازی یه مدت مدیدی زیر ورژن 1.0 بوده. (تو Early Access بوده واسه یک و نیم سالی)
خودشون گفتن یه یکی دو ماهی استراحت می کنن و بعد تصمیم می گیرن برن سراغ پروژه بعدی یا همین رو ساپورت کنن. که احتمال زیاد برن سراغ پروژه بعدیشون
تیم شون خیلی کوچیکه و خب خیلی بلندپروازن و همیشه تو سرشون ایده های جدیده. بعیده به یه بازی زیاد بند شن
هر چند از هر اکسپنشنی روی بازی فعلی حمایت میشه
هر چند همین الانشم بازی از لحاظ محتوایی خیییلی غنیه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
به نظرم در کنار کمبوهای بازی باید به عنوان honorable mention اسم Akiba و Z-fan رو هم بیارن که آدم رو میکشن تو بخش سوییچ :D
>:)

>:) >:) >:)
(ببین به چه روزگاری افتادیم باید به هر حقه ای واسه پست خوردن این بخش دست ببریم :( )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

@Akiba
اتفاقا من شیلد رو به اون تیرکمون کذایی ترجیح میدم عملا هیچ فایده ای نداره فقط باید فرار کرد ! فقط Q ـش خوبه 400% دمیج به آرمور رو بگیری بری جلوشون بزنی فرار کنی :D
شیلد رو اگر با deflect آتنا بگیری خیلی کاربردی میشه یا اونایی که شارژ کردنش رو قوی میکنه (آرمور رو میزنه و ..) فقط Q ـش بدردنخور هست که اونم امروز اتفاقی یک کمبو فوق خطرناک پیدا کردم. برق زئوس رو بندازید روش، jolt (?) رو هم بندازید رو برق. Support fire آرتیمس رو هم بندازید روش (اونی که هر ضربه ات یه تیر پرت میکنه) فکر کنم دیگه نیاز نباشه توضیح بدم چی میشه .. همینطوری تا هرکول رسیدم فقط داشتم Q میزدم :D مار، Mag همه رو همینطوری زدم. البته Lighting Rod رو هم گرفته بودم ولی خوب با Special ـش کاری نداشت کست بود ولی اونم بدرد میخورد.

تو همین فرار یادم نیست از کی 3 تا Dash گرفتم (احتمالا هرمس بود) بعدش، از Ares اونی رو گرفتم که Dash بکنی یه تیغ میندازه نیاز به توضیح فکر کنم نداره دیگه :D (بدبخت گاو که می افتاد دنبالم )
فکر کنم یه 100 تا کمبویی داشته باشه

دو تا نکته خوبی که بازی داره این هست که بعضی سلاح ها 20% orb بیشتر میدن که باعث میشه آدم تنوع بده به سلاح ها وگرنه به شخص گیر میدادم به یک سلاح و تا آخر بازی همونو میرفتم. نکته دوم این هست که Encounter ها Chamber ها هر دفعه فرق میکنه حتی قدرت هایی که خداها میدن هر دفعه فرق میکنه و معلوم نیست چی میخواد بده که با هم مکمل خوبی میشه و تنوع بازی زیاد میشه.
یه چیز جالب دیگه انتخاب کردن بین دوتا خدا هست :D

اون تیرکمون باید باهاش آپگریدی رو گرفت که اسپیشالش رگباری میزنه، در کنارش مثلا قدرت های آرتمیس(مثل اونی که به ازای هر ضربه یه تیر میزنه)+مثلا دفلکت رو اسپیشال (آتنا) بست!
رسما هیچی نزدیکت نمیشه:D

شیلد باز من حالت دومش رو ترجیح میدم...با اولی واقعا کنار نمیام:|
بقیشون هم باز نکردم:-"
ولی کلا با شیلد یکبار هم تموم نکردم بازی رو:))

3تا Dash هم آره از قدرت های هرمس هست

برای نکتارها، به همشون بدید:-" حتی اگر نیازی نباشه
ولی Skelly (اسکلت زمین تمرین) رو بزارید تو اولویت
من خودم اونقدر بازی نکردم گه درجات عرفان(دوستی:-") برسه به ته، ولی گویا قابلیت خیلی خوبی میده:D (از این قابلیت ها mag و مدوسا هم دارن + چند تفر دیگه:-" )

بحش قرمز هم خاصیت Rouge Like هست دیگه:D اینکه هیچ دو دستیت شبیه هم نشه:D
حالا اینجا در کنار این سبک، داستان Supergiantی رو هم اضافه کردن، که فکر کنم کم دیده میشه این بازی ها داستان (چه برسه داستان خوب) داشته باشن:D

در مورد Hades 1.0 هم سید گفت... من از بازماندگان(بهتر بگم جا ماندگان!) دوران قبل از 1.0 هستم
بعد از این همه انتظار برای PS4... نیمد:| حالا هم دیگه دلم نمیاد رو PC بزنم، چون دیگه انگیزه رو کنسول زدنم کم میشه:-"

@Z-fan
من یکی به Charon دادم، Keepsake اش خیلی خوبه، میذاره آپگریدهایی که از فروشگاهش میخری بیشتر برات بمونن بدون هیچ افزایش قیمتی
ازش هیچوقت آپگریدهای اینجوری رو نمیخرم:-"
نه هیچ هیچ... بعضی وقتا نیاز به HP دارم میگیرم
ولی کلا پول صرف باف محدود نمیکنم:D

• Like
  • Smile
Reactions: XMohsen and Z-fan

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اوف بالاخره تموم شد نمیدونم اخرش زد 42 دقیقه طول کشیده که خب فقط ران اخر بوده ولی هر چی بود خیلی حال داد جالبه من شونصد بار مردم ولی فاینال باسو همون دفعه اول که بهش رسیدم زدم .البته بازی کلی محتوا برای بازم بازی کردن داره.راستی 2 تا درب قفل تو همون هال اصلی بازی هست اخرم باز نشد کسی میدونی چه جوری باید بازشون کنیم:-":-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر