Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
هر باسی رو که دفعه اول بزنی بهت titan blood میده (یادت نره با همه سلاح ها باس ها رو بزنی)
یک کاربردش اینکه میتونی ترید کنید که خیلی جالب نیست کاربرد اصلی هم این هست که میتونی سلاح هات رو اپگرید کنی. من از اول تست نکردم نمیدونم از اول بازی میشه یا نه ولی از یه جا به بعد سلاحت رو که انتخاب میکنی دوباره بری جلوش (برای کامپیوتر) E رو که بزنی لیست اپگرید ها میاد کلا چهارتاس که آخری مخفی هست. شخصا خیلی چیز بدردبخوری ندیدم یعنی خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه به خصوص اینکه تعداد خون کمی داری سلاح ها هم زیاد هست نمیدونی کدوم رو بگیری ولی اپگرید سوم شیلد رو نگیر که واقعا کار خاصی نمیکنه ..

آینه رو هم من بیشتر بنفش ها بدردم خوردن سبز چیز خاصی نداشت و اینکه همه رو نمیخواد اپگرید کنی (البته اگر darkness کم داری، اگر زیاد داری که همه رو بگیر :D) اونایی که لازم داری رو بگیر، هرموقع هم خواستی ریست کن با یه کلید :D

@Akiba
هر دو سوال اره :D
اگر keepsake (همین بود ؟) رو میگی اره برای خداها رو کم برمیدارم.
با Chaos هم آره معاملات خوب داشتم :D چطور ؟تاثیر میذاره ؟ چون نکتار هم دادم بهش :|
آینه فعلا اون آخرین طبقه اش مونده باز کنم
حالت های مختلف برای بعضی سلاح ها و یا بیلدها بسی فرق میکنند:D
نیزه حالت چهارمش اصلا نمیتونم باهاش بازی کنم! از اونطرف حالت مربوط به آشیلش حسابی برام جواب بود!
البته نیزه دیدم با حالت چهارمش بیلد خفن میسازن...ولی به درد من نمیخورد:-"

شمشیر حالت چهارمش >:) >:)

ولی من از همه بیشتر حالت چهارم تفنگ رو میخوام، اما تا اون زمان که بازی کردم نیمده بود، فقط تعریفش رو شنیدم که چیز خفنی میشه:D >:)

---

در موارد جواب ها،
اگر قبلا keepsakeخداها رو برمیداشتی، خوب باعث میشن آیتم های بهتری از اون خدا بگیری
معامله با chaos هم خوب بعضی هاش شانس گرفتن boonهای خفن رو میبره بالا!

آینه هم که خودت دیدی شانس Rarity بالاتر رو میبره بالاتر، از حالت سبزش، آیتم Dou دادن جایگزین میشه که خیلی خوبن>:) اینم تو آخرین آپدیت قبل از 1.00 شنیده بودم که کلا دست به Dou دادن بازی خوب شده و زیاد میده:D

• Like
Reactions: XMohsen

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
آرتمیس به شدت نیکوست آپگریدهاش
تا این جا از همه چرت تر، آپگرید های هرمس ـه...
ولی من خودم بیشتر از همه با آپگریدهای آقامون Ares حال می کنم :> این افکت Doom که میفته رو دشمنات و تو Late-Game میگیری آپگریدش می کنی اصن یهو میری تو این فاز که سه تا Cast میزنی رو طرف بعد سه بار هم بهش اتک میزنی ته جونش، آخرش برمیگردی و میگی: Omae wa mou... Shindeiru ?
بعد یارو قشنگ سه بار استک شده Doom روش یهو متلاشی میشه >:)>:)>:)
یه بار Meg رو این جوری زدم این قدر چسبید که حد نداشت >:)>:)

سلاحا فعلا دو تا دیگه مونده
اون ها رو وا کنم شروع می کنم راهنمای بازی رو واسه تازه کارها نوشتن چون کلا ریزه کاری زیاد داره بازی و ممکنه گیج شه هر کی بار اول روبرو میشه. مخصوصا اگه با سبک و سیاق خود بازی های Super Giant آشنا نباشه. من خودم اون اوایل حسابی ویلون بودم باید تو Bastion چه غلطی کنم دقیقا تا دستم اومد همه چی :D

آینه هیچی
اون کانترکتور های لعنتی هم حسابی رو دست ها تاثیر میذارن
سلام دوست عزیز این راهنماییتو بذاری ممنون میشم دلم نمیاد دراپش کنم از اون ور اینقدر ایتم میده که کاربردش نامشخص هست ..راهنمایی ارتقا سلاح و اینا اگر تونستی به صورت خلاصه بذاری عالی میشه... البته اولین Rogue-Like من هست شاید برای همینه کنار نمیام باهاش
??

• Like
Reactions: Z-fan

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
آمون بزن کمر هیدس .. خوش و خرم گفتم زدمش تازه بلند شد افتاد دنبالم :| البته این دفعه ساده تر بود ولی از اونجایی که کلا 30-40 تا جون مونده بود نشد دیگه ..
بالاخره 2 تا duo و از آتنا یک boon لجندری گرفتم 8-|

من برای اسلحه ها از یه راهنمای استیم استفاده میکنم بعد هر دفعه میام طبق خداهای پیشنهادی اون عمل کنم هیچی گیرم نمیاد، حتی یک بار keepsake زئوس رو برداشتم که بیشتر boon اون رو بگیرم ولی یه بار اومد دفعات بعدی همش اون یخی اومد !! برای همین فکر میکنم که کلا خود بازی برای هر اسلحه خداهای خاصی میده و غیر از اون بخوای بگیری خیلی به جایی نمیرسی، برای همین فکر کنم ایندفعه تونستم boon های خوبی بگیرم. البته ناگفته نماند که جناب Chaos هم خیلی کمک کردن .. انصافا خیلی کمک میکنه.
من یکی دوتا ویدئو دیدم طرف همش میرفت سراغ Chaos
--------------------------------------------------------------------------------------------
حالت های مختلف برای بعضی سلاح ها و یا بیلدها بسی فرق میکنند:D
نیزه حالت چهارمش اصلا نمیتونم باهاش بازی کنم! از اونطرف حالت مربوط به آشیلش حسابی برام جواب بود!
البته نیزه دیدم با حالت چهارمش بیلد خفن میسازن...ولی به درد من نمیخورد:-"

شمشیر حالت چهارمش >:)>:)

ولی من از همه بیشتر حالت چهارم تفنگ رو میخوام، اما تا اون زمان که بازی کردم نیمده بود، فقط تعریفش رو شنیدم که چیز خفنی میشه:D>:)

---

در موارد جواب ها،
اگر قبلا keepsakeخداها رو برمیداشتی، خوب باعث میشن آیتم های بهتری از اون خدا بگیری
معامله با chaos هم خوب بعضی هاش شانس گرفتن boonهای خفن رو میبره بالا!

آینه هم که خودت دیدی شانس Rarity بالاتر رو میبره بالاتر، از حالت سبزش، آیتم Dou دادن جایگزین میشه که خیلی خوبن>:) اینم تو آخرین آپدیت قبل از 1.00 شنیده بودم که کلا دست به Dou دادن بازی خوب شده و زیاد میده:D

:D
توضیح بده حالت چهارم چطوری باز میشه :D

آره الان تونستم باز کنم، Dou و Rarity رو باید تا آخرین درجه آپگرید کنم >:)
این طبقه پایین Keepsake ها چی هستن ؟ اونا چطوری باز میشن ؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من برای اسلحه ها از یه راهنمای استیم استفاده میکنم بعد هر دفعه میام طبق خداهای پیشنهادی اون عمل کنم هیچی گیرم نمیاد، حتی یک بار keepsake زئوس رو برداشتم که بیشتر boon اون رو بگیرم ولی یه بار اومد دفعات بعدی همش اون یخی اومد !! برای همین فکر میکنم که کلا خود بازی برای هر اسلحه خداهای خاصی میده و غیر از اون بخوای بگیری خیلی به جایی نمیرسی، برای همین فکر کنم ایندفعه تونستم boon های خوبی بگیرم. البته ناگفته نماند که جناب Chaos هم خیلی کمک کردن .. انصافا خیلی کمک میکنه.

من اگه اشتباه نکنم هر چی تو هر دست بری جلوتر Rarity این Boon ها بای دیفالت بیشتر میشن.
واسه همین اگه حتما Boon خاصی واسه یه مدل اسلحه میخوای بین اسفودل و الیزیوم فعال کن Keepsake شو.

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
آمون بزن کمر هیدس .. خوش و خرم گفتم زدمش تازه بلند شد افتاد دنبالم :| البته این دفعه ساده تر بود ولی از اونجایی که کلا 30-40 تا جون مونده بود نشد دیگه ..
بالاخره 2 تا duo و از آتنا یک boon لجندری گرفتم 8-|

--------------------------------------------------------------------------------------------

:D
توضیح بده حالت چهارم چطوری باز میشه :D

آره الان تونستم باز کنم، Dou و Rarity رو باید تا آخرین درجه آپگرید کنم >:)
این طبقه پایین Keepsake ها چی هستن ؟ اونا چطوری باز میشن ؟
دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم داستانی باشه، nyx در موردش یه چیزی بهت میگه و بعد باید بری پیش شمشیر و بگیش:D اینکه شرایط خاصی داشت یا نه رو یادم نیست:-"

حالت چهارم بقیه رو هم باز یادم نیست چطور باز میشدن‌... اصولا اونقدر منابع نداشتم که به همشون فکر کنم:-"

اون طبقه پایین هم همون آیتم هایی هستن که میگم با skelly و mag و مدوسا واون یارو تو اتاق مخفی طبقه اول(و ...) اگر روابطتتون خیلی حسنه بشه، یه چیزی باز میشه:D

در مورد بیلد و جادو و ... آقا همش شانسه! کلا تمام بازی های این سبک بر اساس شانسه:-" ممکنه بعضی وقتا دلت نیاد لفت بدیا...ولی انقدر دور بدیه برات، دعا کنی زودتر بمیری:))

• Like
  • Smile
Reactions: XMohsen and Z-fan

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
من اگه اشتباه نکنم هر چی تو هر دست بری جلوتر Rarity این Boon ها بای دیفالت بیشتر میشن.
واسه همین اگه حتما Boon خاصی واسه یه مدل اسلحه میخوای بین اسفودل و الیزیوم فعال کن Keepsake شو.
جدی ؟ اگر اینطوری هست پس همین کار رو بکنم ببینم جواب میده یا نه.
البته الان آینه رو راه انداختم اونم باید امتحان کنم

الان یادم افتاد همون طبقه اول یه مرتبه 2 تا اپیک گذاشت جلوم
دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم داستانی باشه، nyx در موردش یه چیزی بهت میگه و بعد باید بری پیش شمشیر و بگیش:D اینکه شرایط خاصی داشت یا نه رو یادم نیست:-"

حالت چهارم بقیه رو هم باز یادم نیست چطور باز میشدن‌... اصولا اونقدر منابع نداشتم که به همشون فکر کنم:-"

اون طبقه پایین هم همون آیتم هایی هستن که میگم با skelly و mag و مدوسا واون یارو تو اتاق مخفی طبقه اول(و ...) اگر روابطتتون خیلی حسنه بشه، یه چیزی باز میشه:D

در مورد بیلد و جادو و ... آقا همش شانسه! کلا تمام بازی های این سبک بر اساس شانسه:-" ممکنه بعضی وقتا دلت نیاد لفت بدیا...ولی انقدر دور بدیه برات، دعا کنی زودتر بمیری:))

نه نه اونو باز کردم کلا خود حالت چهارم اسلحه ها که مخفی هستن منظورم بود که میگی یادت نیست

متوجه شدم >:)

دقیقا چندبار به قصد مردن میرفتم بالا :))
------------------------

دست هر دو درد نکنه

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
جدی ؟ اگر اینطوری هست پس همین کار رو بکنم ببینم جواب میده یا نه.
البته الان آینه رو راه انداختم اونم باید امتحان کنم

الان یادم افتاد همون طبقه اول یه مرتبه 2 تا اپیک گذاشت جلوم

نه نه اونو باز کردم کلا خود حالت چهارم اسلحه ها که مخفی هستن منظورم بود که میگی یادت نیست

متوجه شدم >:)

دقیقا چندبار به قصد مردن میرفتم بالا :))
------------------------

دست هر دو درد نکنه
حالت چهارم بقیشون غیر از شمشیر؟
نه...هیج ایده ای ندارم! فکر کنم همشون داستانی باشن! مثلا حالت دوم یا سوم نیزه هم داستانی بود...

برای انلاک کردن هم که Titan Bloid میخوان بی وجدان ها:|

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یکی یه جا در مورد آهنگ good Riddance و اهمیت داستانیش نوشته بود. (البته پیرامون یوریدیس و اورفئوس... به بقیه همچین ربطی نداره :D)
واقعا محشره داستان گویی اینا ^:)^:x

When you come across Eurydice, she’s content living in the Underworld for all eternity. She finds a spot to call home, fixes it up, and uses her endless supply of time to cook. She’s moved on from her previous life with Orpheus and her performance of Good Riddance reflexes this. Meanwhile Orpheus’ take on the song is somber in comparison, much more in line with the lyrics. He misses his muse but knows that they’ll never be together again. But the knowledge that Eurydice is safe and doing well gives him the strength to sing in the House again. After learning about her latest work, Orpheus performs it with an almost direct contrast to Eurydice’s, once again showing their different stances on life.

حال ترجمه نداشتم :D

• Like
Reactions: XMohsen and reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر