GTA V رسما توسط RockStar برای بهار 2013 تایید شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود
gtavnotrailer610.jpg

بالاخره بعد از مدت زیادی Rockstar Games صبح امروز سکوت خود را شکست و این بازی را رسما برای کنسول های XBOX360 و PS3 برای بهار 2013 تایید کرد.

موسس شرکت Rockstar Games آقای Sam Houser بیان کرد: " همه چیزی که در مورد یک بازی open-world می دانستیم را در این بازی گنجانده ایم و ما واقعا نمی توانستیم بیش از این، در این مورد سکوت کنیم و این موضوع را به طرفداران GTA نگوییم."

پیش فروش این بازی محبوب از تاریخ November 5, 2012 در سرتاسر فروشگاه های معتبر آغاز خواهد شد.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اولین خبری که از این بازی منتشر شد یادمه گفتن فقط برای ps3 هست حالا بعد چند ماه اومدن میگن فقط برای ps3 , xbox360 نگران نباشید مگه میشه بازی به بزرگی GTA برای Pc نیاد ؟!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
Spring 2013 میشه از فروردین تا خرداد خودمون که صد در صد مثل سنت گذشته راکستار تو ماه می و احتمالا تا بیستمش میاد!!!(چه پیش بینی ای!):d

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
نمیدونم از چیه از GTA خوشتون میاد. جدی میگم. همه شور و شوق برای بازی کردنش دارن. هر کاری کردم نتونستم با این بازی ارتباط برقرار کنم و هر دفعه به دلیل تنفر بیش از حد با Uninstall مواجه شد.
نظر شخصی بود. سلاح هاتون رو غلاف کنین:d

نظر شما محترم
ولی بعضی مثل من معتادشن .روانیشن

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
نادخا هر چی پوستر ازش دادن بیرون جوون پسند بوده ...:-/
دیگه استفاده ابزاری رو به کمال رسونده این راک استار ....>:)
مثلا خود بنده خبرو تو سایت vg247 خوندم و با دیدن پوستر بلافاصله رفت تو لیست most wanted ....:d

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این چه طرز برخورده؟! یعنی کسی حق سوال کردن نداره؟ عجب دیکتاتوری راه انداختن.

خوب وقتی که یه بار جواب میدن دوباره هی میان همون سوال رو میپرسن توقع دارین اینجوری جواب ندن؟
فقط خدا کنه اواخر بهار یعنی اوایل تابستون:dبیاد که به امتحانا نخوره:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر