GTA V رسما توسط RockStar برای بهار 2013 تایید شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود
gtavnotrailer610.jpg

بالاخره بعد از مدت زیادی Rockstar Games صبح امروز سکوت خود را شکست و این بازی را رسما برای کنسول های XBOX360 و PS3 برای بهار 2013 تایید کرد.

موسس شرکت Rockstar Games آقای Sam Houser بیان کرد: " همه چیزی که در مورد یک بازی open-world می دانستیم را در این بازی گنجانده ایم و ما واقعا نمی توانستیم بیش از این، در این مورد سکوت کنیم و این موضوع را به طرفداران GTA نگوییم."

پیش فروش این بازی محبوب از تاریخ November 5, 2012 در سرتاسر فروشگاه های معتبر آغاز خواهد شد.

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اگه دقت کرده باشید ، راکستار رسما بهار هر سال رو خریده هاااااا!!!:d یه جورایی بهار شده جهنم بازیسازای دیگه !!!!

ما گیمرا که همیشه شرمنده شاهکارهای راکستار بودیم ، ولی اگه لطف کنه و شماره بعدی Bully رو هم توی همین نسل بسازه ، من یکی که دیگه از خجالتش آب میشم!!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به زمان خودمون حدودا کی میشه؟
دلمون رو شاد کرد

Spring 2013=March-April-May
میشه از 10 اسپند تا 11 خرداد
بچه ها 5 نوامبر كي ميشه؟
خداكنه دلار تا اون موقع بياد پايين:((

مگه اینکه معجزه بشه
امروز 31 اکتبره 5 روز بعد میشه 5 نوامبر
v-for-vendetta-remember-remember-the-fifth-of-november-t-shirt-500x500.jpg

75201884692260441448.jpg

---------- نوشته در 02:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:06 AM ارسال شده بود ----------

یعنی امکانش هست اصلا نیاد واسه pc ?:-o

بعیده خیلی بعیده>:d<
اما باید کلی صبر کنید:|:|:|
هر روز صبر کردنش در شرایطی که بازی ریلیز نشده خیلی سخته وای به حال وقتی که بدونید بازی ریلیز شده و یک سری ملت دارن بازیش میکنن:(
سخت تر میشه وقتی که بدونید یک سری ها بازیش کردن و شیره اش رو کشیدن و حالا رفتن به سراغ عنوان بعدی:((

فقط میتونم بگم خدا بتون صبر در حد دماوند بدهo:-)

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم از چیه از GTA خوشتون میاد. جدی میگم. همه شور و شوق برای بازی کردنش دارن. هر کاری کردم نتونستم با این بازی ارتباط برقرار کنم و هر دفعه به دلیل تنفر بیش از حد با Uninstall مواجه شد.
نظر شخصی بود. سلاح هاتون رو غلاف کنین:d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نمیدونم از چیه از GTA خوشتون میاد. جدی میگم. همه شور و شوق برای بازی کردنش دارن. هر کاری کردم نتونستم با این بازی ارتباط برقرار کنم و هر دفعه به دلیل تنفر بیش از حد با Uninstall مواجه شد.
نظر شخصی بود. سلاح هاتون رو غلاف کنین:d

خب دیگه هر کی سلیقه ای داره . این بازیم سلیقه ایه :d
دیگه فکر نکنم این واسه PC بیاد که بخوای اینستال و بعد انیستال کنی :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
سال دیگه سال GTA است . اصولا Rockstar هر سال بازی میده بقیه میرن تو حاشیه متاسفانه :d
به شدت منتظریم

البته این با مکس پین فرق می کنه وقتی بیاد طوفان به پا میکنه از الان پیشبینی متا رو 97 هست
yahoo_6.gif

اصلا حواسم به MP3 نبود . من منظورم GTA و RDR بودن :d

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
سال دیگه سال GTA است . اصولا Rockstar هر سال بازی میده بقیه میرن تو حاشیه متاسفانه :d
به شدت منتظریم
البته این با مکس پین فرق می کنه وقتی بیاد طوفان به پا میکنه از الان پیشبینی متا رو 97 هست >:d<

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینکه بازی رو با تاخیر واسه PC منتشر می کنن خیلی زجرآورتره ازینکه کلا بگن منتشر نمی شه. الااقل اونجوری یه راست میریم سراغ نسخه های کنسولی و دیگه لازم نیست این همه منتظر نسخه PC باشیم

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
اینکه بازی رو با تاخیر واسه PC منتشر می کنن خیلی زجرآورتره ازینکه کلا بگن منتشر نمی شه. الااقل اونجوری یه راست میریم سراغ نسخه های کنسولی و دیگه لازم نیست این همه منتظر نسخه PC باشیم

حرف شما درست برای کسانی که کنسول هم دارن ولی اونایی که فقط PC دارن حداقل برای این عنوان هرچقدر انتظار بکشن به نظر من میرزه. البته چه خوب میشد که همزمان عرضش میکردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر