GTA vاون طور که انتظار داشتید بود؟

GTA vاون طور که انتظار داشتید بود؟

• بله

رای‌ها: 121 83.4%
  • خیر

رای‌ها: 24 16.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    145
  • نظرسنجی بسته شده است .

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
چیزی که منو تو بازی آزار میده فقط هوش مصنوعی پلیس ها که توی gta تا حالا خوب نبوده
و تخریب پذیری ماشین هاست که نسبت به gta iv پسرفت داشته ویدیو های مقایسش موجود هست میتونید توی یوتوب ببینید
بازی اشکال دیگه ای تو گیمپلی نداره مگه چیز های ریز
به نظرم اگه بازی 1 کرکتر قابل بازی داشت امکاناتش خیلی بیشتر از این بود
درکل من به بازی مقام عالی(نمیگم شاهکار چون چیز هایی که گفتم نمیذاره) رو میدم اما از انتظاراتم پایین تر بود اگه شما الان برید اولین تریلر بازی رو ببینید احساس میکنید با gta vi طرفید همون تریلر اول انتظارات ما رو بالا برد مخصوصا اون قسمتی که پلیس ها دنبال یه بدبختی افتادن و سعی میکنن دستگیرش کنن تا بکشنش که اگه الان شما از جلوی یه پلیس رد بشین و 30 ثانیه نگاهش کنید با اسلحه مبارکش دخلتون رو میاره من تا حالا ندیدم پلیس بدون تیراندازی دنبالم بیوفته همیشه وقتی دارم با دو از دست پلیس فرار میکنم وقتی دوربین رو برمیگردونم میبینم شاتگانش رو مغزم نشونه رفته
وای gta نسل بعد چی بشه:x

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بازی عالی ای بود .

از نظر داستانی پیشرفت چشمگیری داشته و همین که تو بازی ای که زیربناش بی اخلاقی باشه تا حدی از بنیان خانواده دفاع میکنه خودش قدمی رو به جلوست )

گیمپلی اش هم پر از مسائل ریز و درشته . بهترین اش هم سیستم چکپوینت دادنشه .

ولی بازی اصلا اون چیزی که قبل از آمدنش می گفت نبود .

وسعت بازی زیاد بود ولی به نظر نمی اومد ترکیبی از نقشه ی 3 بازی قبلی راک استار بوده باشه .

بعدشم برای بازی ای که پدر سبک اپن وولد محسوب میشه و سلطانه خیلی بده که بعد تموم کردن مراحل بازی هیچ کاری نداشته باشی که انجام بدی . فقط الکی باید بچرخی البته گویا آنلاینش چیز های متنوعی داره ولی مثلا تو episodes from liberty city گروهک های گانگستری بودن که می تونستی بری سراغشون و بکشی اشون که همین یک دلیل بود که بعد مراحل باز هیجان تو بازی باشه .

یا مثلا باشگاه و کازینو در سن اندریاس یا خریدن خونه . که نبودشون کمی تو ذوق می زنه .

ولی در کل هنوز که هنوزه راک استار میدونه تو این بازاری که انواع و اقسام تقلید ها از بازی اش ساخته میشه چگونه برگ برنده رو کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر