GTA: San Andreas | Xbox360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
images

خب همانطور كه ميدانيد اين نسخه بازسازي شده از اين بازي نيز قرار است به زودي منتشر شودgta san andreas

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان نسخه 360 ریلیزر شده من گرفتمش ، می تونم بگم فقط آب قعطه ! افت فریم داره شدیدا ! گرافیکشم فرقی نکرده ! فایل های درون بازی هم دیدم ( چون جیتگ دارم) و فهمیدم که از نسخه اندروید پورت شده ! راستی کلا جلو مه هست یعنی دور رو نمیشه دید ! دوربین بازی هم داغونه ! رمز هم نمیشه زد ! من که حاضرم با رزولیشن پایین بازی کنم ولی ریخت این نسخه رو نبینم ! نمی دونم چطور روشون شده اینو عرضه کنن !

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان نسخه 360 ریلیزر شده من گرفتمش ، می تونم بگم فقط آب قعطه ! افت فریم داره شدیدا ! گرافیکشم فرقی نکرده ! فایل های درون بازی هم دیدم ( چون جیتگ دارم) و فهمیدم که از نسخه اندروید پورت شده ! راستی کلا جلو مه هست یعنی دور رو نمیشه دید ! دوربین بازی هم داغونه ! رمز هم نمیشه زد ! من که حاضرم با رزولیشن پایین بازی کنم ولی ریخت این نسخه رو نبینم ! نمی دونم چطور روشون شده اینو عرضه کنن !

خدايش!؟؟؟!؟؟!؟؟؟!؟؟!!! من ميخواستم بازي رو از ايكس باكس بخرم!! حالا چه كنم؟

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

ميشه يكم درمورد بازي رو 360 كمي توضيح بدي منظورم اين نسخه جديده remasterd هستش

Remastered : يعني كيفيت بهتراز يه بازي يا فيلم رو انتشار كنن

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

Last edited by a moderator:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
مطمين هستي اخه اينطور كه ارزش خريدن نداره واسه همينه كه سه دلاره

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
مطمين هستي اخه اينطور كه ارزش خريدن نداره واسه همينه كه سه دلاره

بهتره روی کامپیوتر بازی کنید ، چون واقعا گند میزنه به هرچی خاطره از این نسخه دارید ! اصلا پولتون رو هدر ندید ! واقعا حالمو گرفت ،

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من بازی رو انجام دادم ! تغییر خاصی در گرافیک ندیدم و خبری از افت فریم و باگ هم نبود.
دوربین بازی برای من در حین رانندگی کمی ناجوره و بنظرم زیاد خوب نیست ولی در حالت عادی خوبه.
بزرگترین مشکل بازی هم کنترلر هست که به بدترین نحو ممکن چیده شده. خصوصا موقع aim گرفتن !
بنظرم ارزش بازی کردن داره.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اینجور که معلومه ارزش خرید نداره آخه همه ازش انتقاد کردن:(

من كه بازي كردم خوب بود ولي بعضي اوقات هنگام رانندگي افت فريم داشت ولي من خوشم اومد. منم دوستان به شك انداختن ولي وقتي خريدم راضي بودم

MADRIDISTA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر