GTA LIBERTY CITY PS2 Version

methodman

کاربر سایت
Jan 31, 2006
3
سلام به علاقه مندان سری بازیهای جزاب GTA
از اونجا که من بعد از تمام کردن GTA SanAndreas خیلی تو کف GTA جدید بودم برای همین تو بخش Google Alert یه پیغام گزاشتم که اگر خبری از GTA جدید شد به من email بفرسته.
چندی پیش بازی GTA Liberty City برای PSP به بازار اومد و چند روز پیش برام email اومد که شرکت Rockstar Game خبر ساخت این GTA جدید را برای PS2 و همچنین XBOX 360 فاش کرد و این خیلی خبر خوبی است .
البته هنوز خبری از تاریخ عرضه اون نیست اما هر خبری شد اینجا میگم.
امیدوارم دوستداران این بازی باحال از شنیدن این خبر خوشحال شده باشند.:D

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
منم وقتی فهمیدم این بازی قراره برا پی اس تو هم بیاد خیلی خوشحال شدم !
هیچ عکس و اطلاعاتی هم از این بازی پیدا نکردم! فکر کنم دارن براش موتور جدید مینویسن !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ما هم خوشحال شدیم انشاالله رو پی اس تیری که اومد اجراش میکنم
ولی این بازی رو بیخیال بچسبید جی تی ای چهار که تو پی اس تیری انقلاب میکنه با اون گرافیک که خفن تر من تو هیچ بازی ندیدم

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
تو بازي رايانه بالاي پيش نمايشش نوشته بود تاريخ عرضه تابستان 85
و اين جي تي اي همون مال پي اس پي هست كه راك استار قراره يه تغييراتي روش انجام بده

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان كجاي كاريد اينجور كه سايتها نوشتن بازي در 5 June يعني حدود 10 روز ديگه عرضه ميشه و بايد بگم نسبت به Psp تغييراتي نيز داشته از جمله سرعت فريم ها كه در Psp زياد نبود

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
جالب شد دستت درد نكنه به خاطر خبرت ميتونيد يه اطلاعاتي در مورد داستان بازي بگيد(اونهايي كه پي اس پي دارند)
ممنون:blushing:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اطلاعات می خواین بفرمایین:
بازی در سال 1998 در شهر Liberty City اتفاق می افتد . قهرمان بازی یکی از Boss های Gta3 یعنی تونی کپریانی می باشد که بعد از مدتها از زندان آزاد شده و حالا می خواد دو باره جایگاه خودش رو توی خانواده ی سالواتوره بدست بیاره و...
این بازی دقیقا در همان شهری اتفاق می افتد که GTA3 به وقوع پیوست و تمام امکانات آن شهر را دارد به علاوه ی موتور که در Gta3 نبود و دلیل نبودنش هم تو این نسخه گفته می شه . امکانات این بازی از SA کمتره و امکان غذا خوردن بدن سازی و ... در این بازی نیست همچنین نوع لباس پوشیدن هم در این بازی مثل Vice City هست .
فکر کنم کافی باشه .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بابا تونی سپریانیه.سپریانی.
البته اسم کاملش هم آنتونی سپریانی هست.
سالواتوره
سالواتور. ه آخرش نداره.
بازی رو اگه بخوایم تعریف کنیم کافیه Gta 3 را در نظر بگیرید و به آن موتور و چند سلاح اضافه کنید.میشه لیبرتی سیتی.
مراحل بازی برای یک Gta کوتا هستن.من وقتی بازی رو تموم کردم خودم باورم نشد.در ضمن مراحل بازی ساده تر از آن چیزی است که فکر میکنید.
پس بهتره برای Ps2 کلا مراحل جدید بسازند.
با اون گرافیک که خفن تر من تو هیچ بازی ندیدم
کدوم گرافیک؟اصلا مگه تریلری از این بازی منتشر شده؟اگه شده به ما هم بگید.
من خودم فکر کردم تاپیک راجع به Gta Iv باشه.ولی انگار از این خبرها نیست.
فعلا.
باتشکر....

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
آخرین خبر در مورد GTA : Liberty City برای PS2

دوستان عزیز طبق آخرین اخبار از سایت GameSpot این بازی برای June 23 یعنی 23 روز دیگه البته اگر باز هم Rockstar زمان عرضه رو عوض نکنه به بازار میاد.

عکس هایی که از این بازی در سایت www.ign.ir نمایش داده شده واقعی میباشد و از مجله PSW برای شما Scan شده و طبق گفته این مجله این عکس ها واقعا مربوط به GTA : liberty city برای PS2 است ... البته انتظار میرفت بهتر از این ها باشه ولی بازم به چیزی نمیشه اطمینان کرد .
باید تا زمان عرضه منتظر باشیم.

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
اولین ویدئو از GTA : Liberty city برای PS2

دوستان عزیز امروز اولین تصاویر و ویدئو رسمی از سوی RockStar برای GTA : Liberty City PS2 درسایت های خبری منتشر شد .چون برای Download کردن ویدئو با کیفیت خوب باید عضو سایت GameSpot یا IGN.com باشید و برای همه این امکان نیست ما برای شما این کار را کرده ایم و ویدئو را با کیفیت خوب برای Download قرار داده ایم و میتوانید استفاده کنید .
برای دیدن عکس های رسمی و Download کردن ویدئو از لینک زیر استفاده کنید

البته ما چند روز پیش عکس هایی را از مجله PSW در اختیار شما گزاشته بودیم ولی عکس های امروز از سوی خود RockStar مورد تایید میباشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر