GTA LIBERTY CITY PS2 Version

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
امروز یعنی june 6 در آمریکا release شده و در اروپا june 23 میاد ... اما من چند جا پرسیدم تو تهران همه میگن که تا 10 روز یا 2 هفته دیگه برای فروش در ایران آماده میشه ... حالا بعدا یه سری به www.ign.ir بزنید شاید 2 روز دیگه اونجا برای فروش بزاره چون اونجا هم زنگ زدم گفتن شاید تا 4 شنبه یا 5 شنبه. البته کپی ... ان شاالله که بزارن یه حالی ببریم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
این بازی امروز در امریکا ریلیز شد هنوز سایت معتبری بهش امتیاز نداده ولی اینجور که مردم ازش تعریف میکنند بازی بدی نیست خوب از اب دراومده

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
امروز سایت GameSpot به این بازی امتیاز 7.1 رو داده یعنی GOOD
البته نسبت به GTA : SanAndreas که امتیاز 9.8 رو گرفته بود کمتره و انتظار هم میرفت که اینطور باشه چون این بازی یک نسخه برای PS2 از PSP هست اما در کل که من الان دارم بازی میکنم راضی هستم خوبه ... بازی های RockStar مخصوصا GTA همیشه خوب از آب در میاد.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
امروز سایت GameSpot به این بازی امتیاز 7.1 رو داده یعنی GOOD
البته نسبت به GTA : SanAndreas که امتیاز 9.8 رو گرفته بود کمتره و انتظار هم میرفت که اینطور باشه چون این بازی یک نسخه برای PS2 از PSP هست اما در کل که من الان دارم بازی میکنم راضی هستم خوبه ... بازی های RockStar مخصوصا GTA همیشه خوب از آب در میاد
البته ساناندریاس 9.6 گرفت منم با شایان موافقم این بازی چون پورت شده زیاد نباید ازش توقع داشت تازه اونم از روی کنسول دستی
به هر حال از هیچی بهتره GTA هر جورش خداس

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
نوشته شده توسط SHvIRUS:
GTA 4 برای کنسول های Xbox360 , PS3 فعلا کانفیرم شده. تاریخ انتشارش هم Oct 16, 2007 هست. ;)
ای بابااااااااااا اینا اصلا PC رو ادم حساب نمی کن.:(:mad::((:evil:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نترس!!!
امکان نداره برای Pc نیاد.اصلا Gta حالش به اینه که روی کامپیوتر بازی بشه.تازه اونم موقعی که توی Gta4 انگار مایکروسافت و راک استار یه دستایی به هم دادند.
حالا ممکنه اومدنش به کامپیوتر طول بکشه.ولی حتما میاد.اگه نیاد که مردم تظاهرات میکنند!!!!
باتشکر..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر