GTA III بر روی شبکه ی PSN منتشر میشود.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
9woztg3ig73s2uo4ebzl.jpg

بر طبق لیستی که در سایت اسیایی پلی استیشن قرار گرفته است GTA III در تاریخ 25 سپتامبر بر روی PSN قرار میگیرد.
بازی اکشن راک استار برای انتشار در تاریخ 31 جولای برنامه ریزی شده بود، که به دلایلی منتشر نشد. این بازی در سال 2002 بر روی PS2 منتشر شد.
قیمت بازی بر روی شبکه 10 دلار خواهد بود و برای تلویزیون ها HD دوباره سازی نشده است و از سیستم تروپی سونی پشتیبانی نمیکند.

منبع
+

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با اینکه علاقه خاصی به راک استار دارم ولی به نظر میاد توی این مورد خیلی بهشون فشار اومده......b-)

خب اینکه روی Ps2 اومده بود و با دسته سونی هماهنگ شده بود و گرافیک و چیزهای دیگه هم که دست نخورده پس اینا دقیقا چی کار کردن!:|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نسخه ی موبایلش از این هم بهتره:d
من دارم با موبایل خاطرارت زنده می کنم:d
این نسخه رو هم که می شه با شبیه ساز و یا روی ps3 های کپی خور شده بازی کرد چه فایده:|

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
این بازی جز اِشغال کردن هارد نقش دیگه ای نداره ! :d یه دستی رو بازی میکشیدن و 4 تا تروفی میزاشتن ملت بتونن بازیش کنن /:)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با اینکه علاقه خاصی به راک استار دارم ولی به نظر میاد توی این مورد خیلی بهشون فشار اومده......b-)

خب اینکه روی Ps2 اومده بود و با دسته سونی هماهنگ شده بود و گرافیک و چیزهای دیگه هم که دست نخورده پس اینا دقیقا چی کار کردن!:|
پورتش کردن:|اون هم از نوع خشک و خالی

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

این بازی جز اِشغال کردن هارد نقش دیگه ای نداره ! :d یه دستی رو بازی میکشیدن و 4 تا تروفی میزاشتن ملت بتونن بازیش کنن /:)
شما که اندروید دارین برین بازی رو دانلود کنین نسخه ی ps3 بره به درک من منتظر وای سیتی هستم حتی اگر hd هم نباشه>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر