GTA III بر روی شبکه ی PSN منتشر میشود.

mohammadl021

کاربر سایت
[TABLE="class: outer_border, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]
9woztg3ig73s2uo4ebzl.jpg

بر طبق لیستی که در سایت اسیایی پلی استیشن قرار گرفته است GTA III در تاریخ 25 سپتامبر بر روی PSN قرار میگیرد.
بازی اکشن راک استار برای انتشار در تاریخ 31 جولای برنامه ریزی شده بود، که به دلایلی منتشر نشد. این بازی در سال 2002 بر روی PS2 منتشر شد.
قیمت بازی بر روی شبکه 10 دلار خواهد بود و برای تلویزیون ها HD دوباره سازی نشده است و از سیستم تروپی سونی پشتیبانی نمیکند.

منبع
+
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

با اینکه علاقه خاصی به راک استار دارم ولی به نظر میاد توی این مورد خیلی بهشون فشار اومده......b-)

خب اینکه روی Ps2 اومده بود و با دسته سونی هماهنگ شده بود و گرافیک و چیزهای دیگه هم که دست نخورده پس اینا دقیقا چی کار کردن!:|

نسخه ی موبایلش از این هم بهتره:d
من دارم با موبایل خاطرارت زنده می کنم:d
این نسخه رو هم که می شه با شبیه ساز و یا روی ps3 های کپی خور شده بازی کرد چه فایده:|

با اینکه علاقه خاصی به راک استار دارم ولی به نظر میاد توی این مورد خیلی بهشون فشار اومده......b-)

خب اینکه روی Ps2 اومده بود و با دسته سونی هماهنگ شده بود و گرافیک و چیزهای دیگه هم که دست نخورده پس اینا دقیقا چی کار کردن!:|
پورتش کردن:|اون هم از نوع خشک و خالی

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

این بازی جز اِشغال کردن هارد نقش دیگه ای نداره ! :d یه دستی رو بازی میکشیدن و 4 تا تروفی میزاشتن ملت بتونن بازیش کنن /:)
شما که اندروید دارین برین بازی رو دانلود کنین نسخه ی ps3 بره به درک من منتظر وای سیتی هستم حتی اگر hd هم نباشه>:d<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or