GTA:Chinatown Wars psp version

Karma Police

کاربر سایت
May 18, 2008
272
نام
Nar
نسخه PSP این بازی دارای گرافیک، نور پردازی و انیمیشن‌های بهتری نسبت به نسخه DS خواهد بود و چندین مرحله جدید نیز به بازی اضافه شده است.
لازم به ذکر است که این بازی هم بر روی UMD و هم به صورت دانلود از طریق PSN در پاییز امسال عرضه می‌شود.

خب فکر کنم این حرف ینعی مثل نسخه DS دوربین از بالاست

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
حلا که هیچی معلوم نیست از بازی که چه جوریه اون وقت شماها سر بالا یا پایین بودن دوربینش دارین با هم دعوا میکنید..........:eek:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
اگر بتونه مانند نسخه ی DS اش خوب ظاهر بشه خیلی بازی خوبیه. من نسخه ی DS اش رو تموم کردم و انصافا خیلی برام جذاب بود. امیدوارم با گرافیکی پیشرفته تر و همچنین مراحل بهتر در PSP پذیرای یک بازی بزرگ دیگه از *R باشیم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اگر بتونه مانند نسخه ی DS اش خوب ظاهر بشه خیلی بازی خوبیه. من نسخه ی DS اش رو تموم کردم و انصافا خیلی برام جذاب بود. امیدوارم با گرافیکی پیشرفته تر و همچنین مراحل بهتر در PSP پذیرای یک بازی بزرگ دیگه از *R باشیم.

جالبه , همه ميگن نسخه ds اين بازي عملا شكست خورد با اون فروش كمش !! بعد شما ميگي ... :confused:

نميدونم شايد حتي مثل نسخه ds هم باشه استقبال بشه :-" .... ولي من كه چشك آب نميخوره چيزه جالبي از آب دربياد(اگه مثل نسخه ds باشه:mad:)

(كه خوده شركت هم گفته كه از چند لحاظ فرق داره ...) ........

xaniar_quf

کاربر سایت
Jul 23, 2009
6
نام
Erik
به نظرم زياد خوب از آب در نمياد واسه PSP. اگه تو دي اس امتحانش كرده باشيد اين حرف منو تاييد مي كنيد. اما من كه رو دي اس بازيش

dooste azizie man ke migi bahal nemishe rooye psp in bazi rooye psp mesle grafhice ds nist balke mesle gta vicity storie psp hast ke fekr konam kare kheyli bahali beshe dame rockstar garm:cheesygri

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
جالبه , همه ميگن نسخه ds اين بازي عملا شكست خورد با اون فروش كمش !! بعد شما ميگي ... :confused:

نميدونم شايد حتي مثل نسخه ds هم باشه استقبال بشه :-" .... ولي من كه چشك آب نميخوره چيزه جالبي از آب دربياد(اگه مثل نسخه ds باشه:mad:)

(كه خوده شركت هم گفته كه از چند لحاظ فرق داره ...) ........

شما واقعا ... :biggrin1:
بابا بازیش خدایی قشنگ بود ... عالی ....:love:
همیشه فروش بازی به بد یا خوب بودن بزی ربط نداره ...

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
شما واقعا ... :biggrin1:
بابا بازیش خدایی قشنگ بود ... عالی ....:love:
همیشه فروش بازی به بد یا خوب بودن بزی ربط نداره ...

آره برای ds همچین بازی محشره ولی برای psp تا بازی منتشر نشه هیچ نظری نمیشه داد

البته من نظر شخصیمو قبلا گفتم:-"

راستی این آواتر شما grand theft auto چی هست ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب این هم از عکس های بازی که همچیزو معلوم میکنه ... :biggrin1:

3.jpg

5.jpg

1.jpg

این یکی هم مال DS :

4.jpg

پس بازی فقط یکم بازسازی شده ودوربین از بالایه ... :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند