GTA 6 در مراحل توسعه قرار دارد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
منبعی در مصاحبه با سایت «TechRader»، اطلاعات جالبی در مورد گذشته و آینده سری «Grand Theft Auto» منتشر کرده‌است. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

2935562_gtav_pc_fme_kingofthecastle_1__1459032407_37845.jpg

این منبع ناشناس، گفته است که زمانی کمپانی «Rockstar» در فکر ساخت عنوانی از GTA در شهر توکیو بوده و حتی گروهی تحقیقاتی را به ژاپن برای جمع‌آوری عکس و مصاحبه با مردم، در زمان توسعه بازی‌های «GTA III» و «Vice City» فرستاده است. با اینکه راک‌استار برای ساخت این عنوان بسیار جدی بوده، بنا به دلایلی توسعه این عنوان تحقق نیافت. در گزارش TechReport آمده: «سیستم جاده دچار مشکلاتی بود و این یکی از دلایل کنسل شدن این بازی بوده‌است. منبع ما همچنین اشاره کرد که راک‌استار، در گذر زمان پی برد که جابجایی GTA به خارج از آمریکا مشکلات فراوانی نیز به همراه خواهد داشت. راک‌استار دوست دارد تا تغییراتی را در محتواهای اساسی بازی، نظیر وسایل نقلیه و برند‌ها، اگر عنوانی از GTA خارج از آمریکا ساخته شود، ایجاد کند.»

TechReport همچنین اشاره کرد که کمپانی مادر Rockstar، تعدادی علامت تجاری در سال 2003 به نام‌های «GTA: Tokyo»، «GTA: Bogota» و «GTA: Sin City» به ثبت رساند که هیچ کدام توسعه نیافتند. البته ثبت علامت‌های تجاری به معنی ساخت یک عنوان نیست، مانند کمپانی «Activision» که نام‌های «Call of Duty: Space Warfare» و «Future Warfare» را به ثبت رسانید ولی هیچ کدام در مرحله ساخت قرار ندارند.

این منبع از آینده این سری نیز صحبت کرده و گفته است که عنوان GTA 6 در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد ولی هنوز تصمیمی برای مکان این عنوان گرفته نشده، ولی احتمالا این عنوان نیز در آمریکا اتفاق خواهد افتاد.

مطمئنا شایعه‌های ساخت ادامه دیگر از عنوان GTA تعجب‌آور نخواهند بود. «Take Two» در گذشته از دائمی بودن این عنوان صحبت کرده و رییس سابق راک‌استار، یعنی «Leslie Benzies»، گفته است که راک‌استار ایده‌هایی را برای ساخت GTA 6 در نظر دارد.

با این‌حال بنظر نمی‌رسد که راک‌استار عجله‌ای برای ساخت نسخه بعدی GTA داشته باشد زیرا بخش چندنفره بازی «GTA V» یعنی «GTA: Online» هنوز پرطرفدار و درآمدزا است.

منبع

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من یه GTA تو شهر Vice میخوام :( خواهش میکنم، تمنا میکنم بازی بعدی رو ببرید اون شهر :( چمیدونم بعنوان یه استند الون برای V بسازید تو این شهر :(

هنوز وقتی برای یه ثانیه هم به GTA Vice City فکر میکنم میرم تو یه دنیای دیگه اصلا، اون جو و فضای ساحلی و بی نظیرش و نئون هاش و غروب اش و شب هاش فکر نکنم اگه آلزایمر هم بگیرم یادم بره.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
خسته نباشن بعد از 3 سال تازه ابتدای توسعه قرار داره! پس این نسل فقط یه دونه GTA خواهیم داشت که احتمال زیاد با نسل 9 مشترک باشه.فقط خدا کنه یه DLC بزرگ داستانی تو E3 واسه GTA V معرفی کنن که حداقل یه جوری بشه با این قضیه کنار اومد.گرچه این فقط یه شایعه هست.

در مورد Take-Two Interactive یکی از بچه ها گفته بود ناشری عناوین Rockstar رو فقط تا 2017 به عهده دارن.کسی اطلاع داره چنین چیزی درسته یا نه؟

• Like
Reactions: g4m3r

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اینقدر استاندارد Rockstar بالاست که هر GTA در آینده منتشر بشه مطمئنا بازی فوق العاده ای خواهد بود!:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
خسته نباشن هنوز هیچی نساختن؟ منو باش دلمو خوش کرده بودم E3 2017 یه نمایشی ازش میبینیم
ولی به شخصه دوست ندارم بره LIBERTY CITY حالم دیگه بهم میخوره واقعا دیگه حالم بهم میخوره اینقدر این NY رو تو تمامه بازیا دیدم (الان منو چشمه بسته تو NY ول کنن همه جاشو مثه کفه دستم بلدم)
یا بره MIAMI همون VICE CITY یا بره واشنگتن یا دالاسه تگزاس یا در نهایت وگاس همون Las Venturas
فعلا هم امیدوارم تا اون ساخته بشه با یه DLC داستانی SAN DIEGO رو هم به نقشته لوس سانتوس اضافه کنند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4m3r

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بخش طراحی و محیط بدن شعبه سن دیگو چیز به یاد موندنی درمیارن ، هنوزم اگه پابرجا باشن کارشون عالیه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خبر gta خودش مغز رو منفجر میکنه ... دیگه gta در توکیو ... ? میتونستم تو اسمون پرواز کنم

فقط امیدوارم فکری به حال باگ هاش بکنن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خسته نباشن هنوز هیچی نساختن؟ منو باش دلمو خوش کرده بودم E3 2017 یه نمایشی ازش میبینیم
ولی به شخصه دوست ندارم بره LIBERTY CITY حالم دیگه بهم میخوره واقعا دیگه حالم بهم میخوره اینقدر این NY رو تو تمامه بازیا دیدم (الان منو چشمه بسته تو NY ول کنن همه جاشو مثه کفه دستم بلدم)
یا بره MIAMI همون VICE CITY یا بره واشنگتن یا دالاسه تگزاس یا در نهایت وگاس همون Las Venturas
فعلا هم امیدوارم تا اون ساخته بشه با یه DLC داستانی SAN DIEGO رو هم به نقشته لوس سانتوس اضافه کنند
http://www.gamespot.com/articles/gta-5-and-red-dead-publisher-not-interested-in-mil/1100-6435453/

قبلا گفته بودن که توی برنامه-شون هست که هر سال یه عنوان بزرگ عرضه کنن. منظور اینجوریه (مثال):

2016 - New Red Dead
2017 - New Bully
2018 - New Midnight Club
2019 - New Max Payne
2020 - New Bioshock
2021 - New GTA
2022 - دوباره New Red Dead
...

اینجوری بین هر نسخه از هر سری، 5-6 سال فاصله میوفته که خیلی هم خوب و عالیه و وقت لازم در اختیار تیم سازنده قرار داده میشه تا یه چیز شسته رفته بسازه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کمپانی «Rockstar» در فکر ساخت عنوانی از GTA در شهر توکیو بوده و حتی گروهی تحقیقاتی را به ژاپن برای جمع‌آوری عکس و مصاحبه با مردم، در زمان توسعه بازی‌های «GTA III» و «Vice City» فرستاده است. با اینکه راک‌استار برای ساخت این عنوان بسیار جدی بوده، بنا به دلایلی توسعه این عنوان تحقق نیافت.
vmo9rlby8q6l1h8u9858.gif

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همممم

حالا که فکرشو میکنم به جای اون GTA تو ژاپن که بیخیالش شدن بیان یه Bully تو ژاپن بسازن که در نقش یه اوتاکو هم باشیم :D خیلی بهتریه XD
خب چه کاریه :D پاشو برم مثل یه گیمر ژاپنی پسند خوب Persona بازی کن دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر