Gris | PC

m2d1_gris.jpg

Gris

پلتفرم : Switch , PC
توسعه دهنده : Nomada Games​

Gris یک بازی platformer زیباست که توسط Nomada Studio توسعه می یابد .
جهانی با رنگ بندی و موسیقی بی نظیر ! ، گریس شخصیت اصلی ، ماجراجویی خود را در دنیای انتزاعی بازی به زیبایی به تصویر می کشد ، هیچ دشمنی در نسخه دمو وجود ندارد ! جز یک کلاغ که ترسو واهمه برای او ایجاد می کند ، غمو اندوه در بطن بازی کاملا حس می شود ، ارتباط با شخصیت و دنیای پیرامون آن حسِ غوطه وری میدهد . برای آن نمی توانم صبر کنم .

شما را به دیدن نمایش زیبای بازی دعوت میکنم .

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
یک ساعت کامل ازش ساندترک رو یوتیوب هست فعلا همونه البته قاعدتا باید فایل صوتیش هم باشه چون واسه فروش گذاشتنش باید بگردی :D
اتفاقا اولین چیزی من دنبالش گشتم و از بازی برام مهمتر بود همین موسیقیش بود. ولی خب لینک درست درمونی ازش نبود که اینجا بزارم حس آپلودش هم نداشتم که الان برا چند ثانیه حسش اومد آپلودش کردم:D البته دنبال کیفیت بالاترش هستم اگه پیدا کردم همینجا قرار میدم.

دانلود آلبوم موسیقی بازی Gris

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منم تا دیدمش زدم دانلود شه به نظر گیم هنری عالی میاد شبیه جرنی می زنه(از لحاظ گیم پلی) هر چند من با اون بازی حال نکردم به نظرم هایپ الکی بود.

• Like
Reactions: kamyy and Adidas95

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
اتفاقا اولین چیزی من دنبالش گشتم و از بازی برام مهمتر بود همین موسیقیش بود. ولی خب لینک درست درمونی ازش نبود که اینجا بزارم حس آپلودش هم نداشتم که الان برا چند ثانیه حسش اومد آپلودش کردم:D البته دنبال کیفیت بالاترش هستم اگه پیدا کردم همینجا قرار میدم.

دانلود آلبوم موسیقی بازی Gris
از اینجا می تونید نسخه با کیفیت ترش رو دانلود کنید.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
30 مین از گیم پلی ابتداییش رو دیدم فقط میتونم بگم woooooooooooooow!!
خدایگان ART!!!!
چه موسقی متنی، مرگ آوررره~X(
چه کرکتر cute یی!!!!!
غرق شدم لعنتی!
چقدر تمیز و خوشکل در اومده بازی ، از همون اول به خاطر گنگ بودن داستان یاد عشقم Rime افتادم=((

پ.ن:کسی اطلاع نداره که آیا بعدها قرار هست واسه ps4 بیاد یانه؟؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
30 مین از گیم پلی ابتداییش رو دیدم فقط میتونم بگم woooooooooooooow!!
خدایگان ART!!!!
چه موسقی متنی، مرگ آوررره~X(
چه کرکتر cute یی!!!!!
غرق شدم لعنتی!
چقدر تمیز و خوشکل در اومده بازی ، از همون اول به خاطر گنگ بودن داستان یاد عشقم Rime افتادم=((

پ.ن:کسی اطلاع نداره که آیا بعدها قرار هست واسه ps4 بیاد یانه؟؟
یه قرارداد انحصاری زمانیه ، میاد . قرار بود نیاد روی PC هم نبود .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شبکه 2 ملی خودمون الان داشت از بازی تعریف می کرد و نقد می کرد و توضیحات خوبی از بازی داد

اره اونا رفیق های خودم هستن عشقشون هم این سبکا هست حالا منم بیشتر بازی کنم نظر می دم 1 اپدیت هم براش اومده

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر