GRID 2 | Xbox 360

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازی ایرادی نداره و پیشرفت چشم گیری داشته .. کنترل ماشین بسیار لذت بخش و هیجان انگیزه .. گرافیک در حده خیلی خوبه... قسمت کریر بخوبی کار شده مثل نسخه قبل ....یه نکته VIP PASS رو اگه میتونید بخرید چون ماشینهای که تو VIP PASS ازاد میشند فوقلعاده هستتند ..نمونش اخرین ماشین تولید شرکت بزرگ مک لارن هست بصورته فول اسپورت که من که دیدمش فکم کلا جدا شد از ناحیه فک بالایی:"> :> ..
البته من جیتگ هست و دانلود کردم از :dXBOX360ISO

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
بچه ها من تازه بازیو شروع کردم! آخرای سیزن یکم برای اون دوج چلنجر که تو چلنج ها هست،اونو ۱۰۰ بار رفتم تا شد با دیفیکالتی وِری هارد.پدر درومد آیا سیزن های بالاش امیدی هست بشه؟؟!
فقط با چلنجاش مشکل دارم!

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بازی واقعا چرت شده.اصن قابل مقایسه با شاهکاری مثل گرید 1 نیست.متاسفانه نمای کاکپیت هم نداره که بدجوری ضدحال هست.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
چه جوری ماشین جدید و مدل بالا بگیرم؟

فروشگاه ماشین داره؟

Sent from my Neo V using Tapatalk 2

بازی که تعداده مشخصی ماشین داره.که اونم تو جریانه بازی باز میشه.و البته موقعی که 2 تا ماشینو نشونت میده,بعد از انتخاب یکیش میپرسه میخوای اون یکی هم بعدا باز کنی که باید Yes بزنی و همینجوری میشه همه ماشینای بازی رو باز کرد.خریدنی نیست.
در مورده مدل بالا اگه منظورت سوپر اسپرت هاست که باید بری سیزنای بالا.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
بازی که تعداده مشخصی ماشین داره.که اونم تو جریانه بازی باز میشه.و البته موقعی که 2 تا ماشینو نشونت میده,بعد از انتخاب یکیش میپرسه میخوای اون یکی هم بعدا باز کنی که باید Yes بزنی و همینجوری میشه همه ماشینای بازی رو باز کرد.خریدنی نیست.
در مورده مدل بالا اگه منظورت سوپر اسپرت هاست که باید بری سیزنای بالا.

البته اینم اضافه کنم که با خرید vip pass بازی چند تا ماشین خوشکل و تازه نفس بهتون از همون اول هدیه میده.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
ای بابا ، این که دوربین از داخل ماشین نداره ، من با یکش به خاطر دوربینش حال کردم
حیف شد ، ضد حال خوردم ! :(

دوربین داخل ماشین هم بود میگشتی یه ایراد دیگه پیدا میکردی...عشق ماشین باشی در فضای بازی غرق میشی عزیزم...;)

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
تقریبا 4-5 ساعتی بازی کردم.
گرافیک بازی ماشین محیط اطراف رو خیلی دوس داشتم.
تصادفا خیلی خوب انجام میشه .
دود لاستیک و گرد و خاک تایر فوق العادس.
وقتی ماشین به گاردای کنار جاده می ماله جرغه هاش جالب و واقعیه.
هوش مصنوعی حریفا خوبه.تا لحظه اخر نمیتونی رو برنده شدنت حساب کنی.
و یه چنتا ایراد و ضعف که اونم میگم.

SAjADSE7EN

کاربر سایت
Mar 11, 2011
14
نام
萨贾德
دوربین داخل ماشین هم بود میگشتی یه ایراد دیگه پیدا میکردی...عشق ماشین باشی در فضای بازی غرق میشی عزیزم...;)

نه بابا ، اتفاقا از بازیش خیلی خوشم میاد ، هیچ ایرادی هم نمیگیرم ازش
ولی من اون دوربینِِِِ رو میخوام. :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بازی خوبیه ! 10 دقیقه بازی کردم !
با اینکه فن سونی هستم !
ولی اصلا این بازی به پای هورایزن نمیرسه ! اون خدایی بود ! ده ها ساعت تو محیط هاش خیره میشدم !
بهترین ریسینگ این نسل ! فورتزا هورایزن !

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بازی عالیه مخصوصا صدای موتور و اگزوز ماشینها که واقعا آدمو حال میاره . میخواستم ببینم مرحله ها زیاد هست؟ ماشینای باحالو کم کم باز میکنه یا بستگی به نفر اول یا دوم شدنم داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر