Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیشه گفت کنترل ماشین سخته چون کنترل ماشین مثل واقعیت میمونه.. نمیشه که با سرعت 100KM دور بزنی ماشین چپ نکنه.. یکم بازی کنید دستتون میاد بازی عالی.. انقدر NFS بازی کردید فکر کردید همه چی الکی هست..
عزیز من مگه من گفتم کنترل بازی سخته؟ لطفا پست ها رو با دقت بخونید.
کنترل بازی بینهایت ساده و روون هست. ماشین با کوچکترین اشاره ای به صفحه کلید میپیچه و به راحتی میشه دریفت کشید. همه اینا در کنار گرافیک و فریم عالی بازی، تجربه بسیار خوبی رو رقم میزنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
دوستان کمک کنین دیگه اعصابم خورد شد از بس شیشم شدم همون مرحله یک موندم
ای بابا این چه کنترل ماشینیه که اینا ساختن از این بی خود تر نبود دیگه؟؟؟؟ :|
همون Dirt3 که خیلی بهتر بود کنترلش مثل هلو میپیچیدم حالا فقط کافیه یه A بزنم دیگه تمومه با مسابقه باید خدافظی کنم
نمیره هم مرحله ی بعد ببینم بلاخره درست میشه یا نه
بگین چه کنم من؟
کلا پاکش کنم؟ آخه حیفه :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همون Dirt3 که خیلی بهتر بود کنترلش مثل هلو میپیچیدم حالا فقط کافیه یه A بزنم دیگه تمومه با مسابقه باید خدافظی کنم
بگین چه کنم من؟
سر پیچ ها سرعت ماشین رو کم میکنی که بپیچی؟
یک کم بازی کن راحت دستت میاد باید چیکار کنی.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
بگین چه کنم من؟

اول اینکه دکمه های بازی تغییر بده سمت arrow keys،خیلی راحتتر میتونی ماشینو کنترل کنی
دوم هم اینکه سر پیچ ها سرعتو کم کن و drift کن و بعد گاز

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
season آخر رسما از بازی کردن پشیمون میشید دیگه رد کردن مراحل بسته به گرفتن ثانیه به ثانیه و دریفت های درست و سرعت بالاست در حالی که کنترل بازی همینجوریه که بوده :d
بدترین قسمتش time trail و مسابقه های دو به دو هست . از طرفی برخورد اتومبیل شما به حریفتون کوچکترین تغییری تو جهت حرکتش و منحرف شدنش نمیزاره ولی اون به راحتی می تونه ماشین شما رو به در و دیوار بزنه این ی ضعف بزرگه بازیه

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بازی بدی نیست برای وقت بیکاری خوبه ولی عالی هم نیست یه سری مشکلات داره که یکیشو آقای jet گفتن کلا ماشین مثل بادبادک این طرف و اون طرف میره باید طوری باشه که وزن ماشین رو حس کنیم شاید بزرگترین مشکل بازی همین باشه صدای بازی هم بنظرم زیاد دل چسب نیست شاید اسپیکر من مشکل داره

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بگین چه کنم من؟

داداش اعصابت رو خورد نکن . اگه joystick با شوک داری برو تو تنظیمات روی joystick بذار . دو جهت چپ و راست رو بذار روی شوک سمت چپ . گاز و ترمز هم 1 و 2 . امیدوارم مشکلت حل شه ، تنظیمات خودم همینه و باهاش خیلی راحت می تونی بازی کنی . جدیدا keyboard برای ریسینگ دیگه خوب نیست . MW 2012 هم یک جورایی همین طور بود .

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. ببخشید این سوالو میکنم. رو چنین سیستم اصلا اجرا می شه؟
cpu :Intel dual core 3.40 ghz
graphic : 1GB Geforce 210
2 GIGABYTE OF RAM

منمون می شم جواب بدید.

یا علی(ع)

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
سلام. ببخشید این سوالو میکنم. رو چنین سیستم اصلا اجرا می شه؟
cpu :Intel dual core 3.40 ghz
graphic : 1GB Geforce 210
2 GIGABYTE OF RAM

منمون می شم جواب بدید.

یا علی(ع)

البته که اجرا میشه! Engine بازی بسیار بهینه هست و خیلی خوب فریم میده.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
مثل اینکه مشکل مزخرف گرید 1 تو دوشم عینا تکرار شده
واقعا نمی ونن بازی درست حسابی بسازن چرا مثل درت نساختن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر