Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان عزیز هندلینگ بازی فرقی با f1 داره از لحاظ سختی؟ سخت شده یا آسون تر؟
اخه f1 اب خوردن بود
هندلینگ بازی خوبه . این که میگیم واقعی شده برای من از این نظر هست که سر پیچ ها نباید خیلی گاز بدی و بعضی وقت ها نیاز به ترمز هست . راستش نمی تونم دقیق بگم سخته یا آسون . بعضی ها میگن سخته بعضی ها میگن آسون . من که میگم معمولیه + خود بازی عالیه .

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
تازه بازی از season 6 شروع میشه . تمام Super Cars ها اینجان .
از bugatti گرفته تا ferrari و pagani Zonda و کلی ماشین دیگه .
فیزیک هم تو آخرین حد ممکن قرار داره .
گیم پلی شب هم هیجان خاص خودش رو داره مخصوصا تو دبی .
برو تو کار fans ها :d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
هندلینگ بازی خوبه . این که میگیم واقعی شده برای من از این نظر هست که سر پیچ ها نباید خیلی گاز بدی و بعضی وقت ها نیاز به ترمز هست . راستش نمی تونم دقیق بگم سخته یا آسون . بعضی ها میگن سخته بعضی ها میگن آسون . من که میگم معمولیه + خود بازی عالیه .

من که اصلا باهاش مشکلی ندارم هرچقدر میخواد سخت باشه ولی شما f1 رو بازی کردی؟ چقدر با اون تفاوت داره؟

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان یک کمک می کنین ؟! بهترین ماشین Season 2 کدومه ؟! من راستش اینجا رو موندم کدوم رو بردارم . توی Season 1 به راحتی می تونستم بگم Camaro Z28 بهترینه اما توی Season 2 با اینکهVolkswagon Golf شتابش از همه بیشتر هست اما توی پیست ها کم میاره . یک کمکی می کنین .

- - -ویرایش - - -

من که اصلا باهاش مشکلی ندارم هرچقدر میخواد سخت باشه ولی شما f1 رو بازی کردی؟ چقدر با اون تفاوت داره؟

راستش من F1 رو بازی نکردم اما هر چی هست هندلینگش خوبه ! نسبت به بازی هایی که تا حالا انجام دادم هندلینگش خیلی بهتره ! هندلینگش از کلیه بازی های NFS برام بهتر بوده .

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
من الان سیزن 2 هستم
توی سیزن یک به نظرم سخت ترین ماشین برای کنترل chevorlet بودش خیلی سنگین بود

در عوض سرعت و شتابش خوب بود (نسبت به بقیه ) اما من که با اون dodge خیلی حال نکردم . لعنتی خیلی طولش زیاد بود !

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بالاخره بعد از اینکه سه تا Season رو رد کردم فهمیدم این خیابون ها و پیست های Grid2 فقط با ما لج نیست ! توی Season 3 مسابقه ای که با BMW Motorsport 320 TC می دادیم (توی پیست دبی و در شب) دور دوم بود که من هم دوم بودم و تقریبا با نفر اول 0.9 ثانیه فاصله داشتم . رسیدیم به چند تا پیچ تند پی در پی . پیچ اول و دوم رو تونستیم با هم به راحتی بریم . پیچ سوم من یکم عقب افتادم . نگاهم به نفر اول بود که یک دفعه دیدم توی دایره پیچ ، رفت هوا و با سقف آمد رو زمین !!!!!! خیلی تعجب کردم ! در این صحنه بود که در یک حرکت فرصت طلبانه (!) تا جایی که می شد گاز دادم و به راحتی اول شدم !:bighug:

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

ببخشید مثلا تو grid نزدیک نقشه یه چراغ میومد که مثلا زرد و قرمز میشه و کمک میکنه به بهتر رانندگی کردن

تو این بازی باید از چی استفاده کرد ؟

ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,549
نام
مــاکــان
دوستان یک کمک می کنین ؟! بهترین ماشین Season 2 کدومه ؟! من راستش اینجا رو موندم کدوم رو بردارم . توی Season 1 به راحتی می تونستم بگم Camaro Z28 بهترینه اما توی Season 2 با اینکهVolkswagon Golf شتابش از همه بیشتر هست اما توی پیست ها کم میاره . یک کمکی می کنین .
آره شتابش خوبه اما باید توجه کنی که مرحله چه نوع ماشینی میخواد.اگه بیشتر صاف و پیچهای معمولی داشت Golf جواب میده اما مراحل با پیچ تند به ماشینی با قابلیت Drift نیازه مثل Subaru.البته بازی کنی دستت میاد،با Golf اصلا نمیشه Drift زد.کم میاره سر پیچها.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از ابتدا همچین قابلیتی در بازی وجود نداشته که بخوان حذفش کنن!
از اون جوابای قشنگ قشنگ بودا :|.
توی Grid دقیقا نمای کاپکیت داشت، منظور نسبت به اون که حذف شد :|.

توی همین سیزن اول، با شورلته اگر اشتباه نکنم، جون میده فقط همه پیچ هارو یا بدون هیچی رد کنی یا با یک دستی، لعنتی ماشین برای خودش کامیونه :|.
از معجزه های فیزیک بازی میشه به این اشاره کرد که کافیه با یه نیسان بکوبی به یه موستانگ، کلا نیسانه میره هوا!

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
دوستان ، تو این بازی ماشین NISSAN GTR هم موجوده برای بازی کردن ،

بعد ی سوال دیگه میشه موتور این ماشین رو تقویت کرد یا فقط رینگ و رنگ و... میشه تغییر داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر