Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
1 ساعتی میشه بازی نصب کردم.. فوق العادس راحت بدون هیچ مشکلی اجرا شد.. من با گرافیک high بازی میکنم که 40-50 تا فریم میده باورم نمیشود انقدر گرافیک خوبی داشته باشه.. روی ضعیف ترین سیستم ها فکر کنم اجرا بشه.. فقط تا الان یکم مشکل کنترل ماشین دارم .. و بنظرم خیلی زیاد دود میکنه کل صفحه سفید میشه..
فقط یک سوال کرک مولتی پلیر واقعی درست کار میکنه چطوری ؟ از طریق چی میشه انلاین بازی کرد میشه وارد سرور شد با کسایی که انلاینن بازی کرد؟؟
تا الان دی ال سی . پچ برای بازی نیامده؟؟

- - -ویرایش - - -

13700791372.bmp

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
1 ساعت در بازی محو شدم و نفهمیدم این 1 ساعت چطور گذشت :d بازی رو امروز گرفتم و نصب کردم و از ساعت 4:20 دقیقه نشستم پاش :d گرافیک فوق العاده زیبا بود.
فریم دهی بسیار خوب حتی نسبت به Dirt ها ... گیم پلی بسیار زیبا ولی یخورده کنترل ماشین ها سخت انجام می گرفت :d

من تمام تنظیمات رو + 8xMSSAA فعال کردم غیر از Sahdow و Lighting رو High هست داره بهم 40 فریم به بالا میده یعنی فوق العادست :x اونا رو اضافغه کنم میشه 28 فریم ...
ولی یه مشکلی هست که فکر کنم با آپدیت باید رفع شه ... توی گاراج واقعا فریم کم هست یعنی روی 18 17 :| برای شما هم همینطوری هست ؟ خب دلیلی نداره بازی اونقدر عالی فریم بده بعد یه مکان انقدر فریم کم بده
حتما باید راهی باشه ... در اینصورت تعجب آور هست!

در کل به همه ی عاشقان سبک Racing این بازی هیرت انگیز رو پیشنهاد می کنم ...:x

marat24

کاربر سایت
Sep 30, 2007
10
عذرخواهی بابت این که سوالمو این جا مطرح می کنم... گفتم شاید زودتر جوابمو بدین.ممنون
منظور از این ارور چیه؟
the program cant start because steam api.dll is missing from your computer
الان دقیقا باید چی کار کنم؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
عذرخواهی بابت این که سوالمو این جا مطرح می کنم... گفتم شاید زودتر جوابمو بدین.ممنون
منظور از این ارور چیه؟
the program cant start because steam api.dll is missing from your computer
الان دقیقا باید چی کار کنم؟
اینو توی تاپیک مشکلات باید بپرسی!
وقتی این ارور میده یعنی فایل Steam_api.dll رو نداری و کرکت ناقصه! یک کرک دیگه بریز احتمالا اون داره!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اینم شد مثل Shift 2.یه سریا بازی واسشون سخت بود اومدن گفتن بازی چرته:-j
به قول خودم: خروسه نمیتونه پرواز کنه میگه هوا کجه.(:D)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جدی منم نمیدونم جریان چیه که همه میگن کنترل بازی افتضاحه. تا حالا پشت ماشین نشستین؟:-/ نکنه انتظار دارین ماشین خودش براتون بپیچه و همه کارو انجام بده؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
>>> بازی رو نصب کردم ، و اجراء کردم فقط می تونم بگم شاهکاره بازی فوق العاده ، لذت بردم ، طراحی کردن ماشین مثل واقعیت دیگه عالی بود ، رانندگی با ماشین خیلی خوب بود ،

>>>> دوستان میشه ماشین رو تیون کرد یا تغییراتی رو ماشینها ایجاد کرد یا خیر. مثل دوست دارم BMW M3 بگیرم. تو بازی هست این مدل ماشین.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
خب خوشبختانه دیشب با کمک یکی از دوستام تونستم بازی رو بگیرم . معرفی بازی از من بود دانلودش از اون ! واقعا دم Codemasters گرم با این Racing ی که ساخت . راستش من نسخه اول رو فقط در حد گذروندن 4تا پیچ بازی کردم ولی خب باز هم همین مدت کم بهم فهموند که ریسینگ واقعی یعنی چی ! دیشب بعد از نصب بازی با کلی ترس وارد بازی شدم . همه میگفتن کنترل ماشین ها خیلی سخته اما بعد از مسابقه اول دیدم که نه اونقدر ها هم سخت نیست و خیلی هم لذت بخش هست . البته متاسفانه چون که ریسینگ های Codemasters رو بازی نکردم بعضی وقت ها میرفتم تو جو NFS و سر پیچ جهت رو تا ته میگرفتم بدون ول کردن گاز که کاملا مشخصه چی میشه ! :| من که شخصا عاشق این بازی شدم و تا حالا هم مشکلی نبوده . به نظرم بین بازی های PC شرکت Codemasters بهترین ریسینگ ها رو میسازه !

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
جدی منم نمیدونم جریان چیه که همه میگن کنترل بازی افتضاحه. تا حالا پشت ماشین نشستین؟:-/ نکنه انتظار دارین ماشین خودش براتون بپیچه و همه کارو انجام بده؟
نمیشه گفت کنترل ماشین سخته چون کنترل ماشین مثل واقعیت میمونه.. نمیشه که با سرعت 100KM دور بزنی ماشین چپ نکنه.. یکم بازی کنید دستتون میاد بازی عالی.. انقدر NFS بازی کردید فکر کردید همه چی الکی هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر