GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
آقا بهزاد ممنون مشکلم حله! پچ 15 مگ هستش.
ورژن ان فورسم 91.47 هست ولی بازی گیر داده که باید 93و یه چیز باشه کسی نمیخواد بگه از کجا دانلود میتونم کنم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
آقا بهزاد ممنون مشکلم حله! پچ 15 مگ هستش.
ورژن ان فورسم 91.47 هست ولی بازی گیر داده که باید 93و یه چیز باشه کسی نمیخواد بگه از کجا دانلود میتونم کنم.

nForce که چیز دیگه است .. منظورش Forceware بوده که همون درایور VGA های nVidia است.

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
اون لینکی که تیرکس خان داده بود رفتم ولی گیج شدم نمیدونم کدوم یکی رو برم درایوری که من میخوام ForceWare 93.71 هست .

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
در هر صورت کمکي خواستيد من هستم مثلا هر کجا گير کرديد کمک ميکنم من اين بازي رو رو درجه Hard بدونه Cheat تموم کردم حالا دارم دوباره ميرم از بس بازي کم شده
واسه همين رفتم دنبال cheat و اينو پيدا کردم:
http://www.cheathappens.com/~zipmeister/grecadv2trcal-ch.zip
يه وقت فکر نکنين با Cheat رفتم

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
هوشی
یعنی تو با این همه کنسول که داری نمیتونی خودت رو سرگرم کنی؟تو لابد رو 360 بازی کردی که از کامپیوتر خیلی بهتره لزومی نداره که بیای دوباره رو کامپیوتر بازی کنی اگه بیکاری برو یه گیتار هیرو بخر حالشو ببر .

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
گیتار هیرو رو تموم کردم و متاسفانه به Live دست رسي ندارم صبح تا شب ميشينم WoW بازي ميکنم گفتم يه تنوع شه بد نيست! ميترسم 360 3 چراغ شه چون دو تا 360 عوض کردم تا حالا:biggrin1::biggrin1:

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
گیتار هیرو رو تموم کردم و متاسفانه به Live دست رسي ندارم صبح تا شب ميشينم WoW بازي ميکنم گفتم يه تنوع شه بد نيست! ميترسم 360 3 چراغ شه چون دو تا 360 عوض کردم تا حالا:biggrin1::biggrin1:

ايول:biggrin1: تا سه نشه بازي نشه:-" اگه فوتبالي هستي بهت مستر ليگ PES رو پيشنهاد ميكنم متخصص 3 چراغ هستش:-" يه بار كه شروع كني رو دور بيفتي به هول قوه ي اللهي 360 رو تا شب ناك اوت ش ميكني ميره پي كارش:love::-":biggrin1:

papiyoon

کاربر سایت
Aug 6, 2007
25
نام
مهرداد
این save game ها رو کجا میریزه ؟
من میخوام ویندوز عوض کنم میترسم همه save ها به باد بره
تا حالا 10 مرحله رفتم دیگه حسش نیست از اول برم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر