GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

smsh56

کاربر سایت
Mar 18, 2007
27
با سلام .
بچه ها من تو نصب بازی با مشکل مواجه شدم وقتی بازی را می خوام نصبش کنم میگه باید اول برنامه های در حال اجرا را ببندم بعد تمپراری فولدر را خالی کنم بعد اینترنت کانکتشن را چک کنم هر کاری می کنم نصبش نمی کنه ؟ close any running programs
empty your temporary folder
check your internet connection(internet-based setups

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
با سلام .
بچه ها من تو نصب بازی با مشکل مواجه شدم وقتی بازی را می خوام نصبش کنم میگه باید اول برنامه های در حال اجرا را ببندم بعد تمپراری فولدر را خالی کنم بعد اینترنت کانکتشن را چک کنم هر کاری می کنم نصبش نمی کنه ؟ close any running programs
empty your temporary folder
check your internet connection(internet-based setups

احتمالا از ویندوز است ویندوزت را عوض کن

smsh56

کاربر سایت
Mar 18, 2007
27
برای بازی نسخه اول هم مجبور شدم ویندوزم را از اول نصب کنم اما حالا هم ویندوز ویستا و هم ایکس پی آپدیت هست و اگه بازیش زیاد چنگی به دل نمی زنه دلم نمیاد ویندوزمو عوض کنم ممنون از راهنمایی شما و کمال تشکر را از شما دارم چون برای سوالم ارزش قائل شدی و جواب دادی اما خواهش می کنم اگه راه حل دیگه ای هست برام توضیح بدید تا بتونم بدون نصب مجدد ویندوز بتونم این بازی را نصب کنم .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
برای بازی نسخه اول هم مجبور شدم ویندوزم را از اول نصب کنم اما حالا هم ویندوز ویستا و هم ایکس پی آپدیت هست و اگه بازیش زیاد چنگی به دل نمی زنه دلم نمیاد ویندوزمو عوض کنم ممنون از راهنمایی شما و کمال تشکر را از شما دارم چون برای سوالم ارزش قائل شدی و جواب دادی اما خواهش می کنم اگه راه حل دیگه ای هست برام توضیح بدید تا بتونم بدون نصب مجدد ویندوز بتونم این بازی را نصب کنم .

اگر نسخه اول را بازی کردی به نظر من خودت را به دردسر ننداز چون زیاد ارزش ندارد
تنها راه هم همون نصب دوباره ویندوز هست

arman13

کاربر سایت
Jan 11, 2007
70

عزیزه دله من فکر کنم مشکل شما مربوط به InstallShield باشه این کارو بکن فکر کنم مشکلت حل می شه :

برو تو : Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime
فولدر 0700 را پاک کن یا کاتش کن جایه دیگه و بعد دوباره بازی رو نصب کن امیدوارم مشکلت حل بشه ...

smsh56

کاربر سایت
Mar 18, 2007
27
ممنون از راهنمایی شما من طبق گفته شما عمل کردم فلدر 0700 وجود نداشت اما با این حال همه فلدرها را پاک کردم باز هم نتیجه ای نگرفتم مرسی از راهنمایی شما

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

کسی مشکل Crash کردن توی این بازی نداشته؟
توی Act 2 - Joining forces یه جاییش هست که تصویر خراب میشه. یعنی رنگش تقریبا آبی روشن میشه و همینجوری میمونه. بازی ادامه داره ولی من تصویر ندارم. کسی همچین مشکلی داشته؟
توی این مرحله موقع لود کردن سیوها هم بازی کرش میکنه و میاد بیرون. وقتی وسط بازی میمیری و میخوای لود کنی باید حتما بری از منوی اصلی و دوباره لود کنی که خیلی زمان‌گیره

این مشکلات رو کسی داشته؟

commando

کاربر سایت
Jul 6, 2007
108
نام
پوریا
این بازی تو کامپیوتر من میاد ولی یه چیز برام خیلی عجیبه!

این بازی حداقل رم 1024 و گرافیک 128 میخواد البته ورژن 93.1 که باید Geforce 6200 به بالا باشه

کامپیوتر من:Ram=512 ddr2 VGA=256 Geforce 6200 83.167 CPU=3 full

این در حالی است که رم و گرافیک من برای بازی کمه ولی بازی راحت اجرا می شه .کسی میدونه چرا؟

commando

کاربر سایت
Jul 6, 2007
108
نام
پوریا
یه سوال:

تو بازی وقتی دکمه 1یا2یا3یا4 که برای انتخاب یار است می زنی چند تا گزینه میاد مثل move follow
من با موس رو اونا می رم ولی با چه دکمه ای باید اونو انتخاب کرد؟

داخل تب گزینه follow وجود ندارد!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
این بازی تو کامپیوتر من میاد ولی یه چیز برام خیلی عجیبه!

این بازی حداقل رم 1024 و گرافیک 128 میخواد البته ورژن 93.1 که باید Geforce 6200 به بالا باشه

کامپیوتر من:Ram=512 ddr2 VGA=256 Geforce 6200 83.167 CPU=3 full

این در حالی است که رم و گرافیک من برای بازی کمه ولی بازی راحت اجرا می شه .کسی میدونه چرا؟
عزیز من به خاطر اینکه داری روی low بازی میکنی دیگه :cheesygri به همین خاطر راحت اجرا میشه....

commando

کاربر سایت
Jul 6, 2007
108
نام
پوریا
من رو low بازی نمی کنم! تازه حتی اگر روی low باشه نباید اجرا بشه.
System Requirements

Minimum:
Processor: Intel or AMD, 2 GHz
Operating System: Windows XP/Vista
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 5 GB
Graphics Card: 128 MB DX9.0c compatible card,
GeForce 6200 or higher
Radeon 9700 or higher
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-speed modem with 128 Kbits of data transfer upload rate for a client, 512Kbits of data transfer upload rate for a server on a full game.

وقتی کمترین حدش رم 1024 می خواد و من 512 دارم چطوری میاد. حتی اگر رو low باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر