GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

دوستان تو این بازی دارو وجود نداره ؟ چون تو رینبو سیکس دارو وجود نداشت اما می شد با کمی استراحت کردن دوباره سلامتی رو به دست آورد .
ضمنا هم گروهیها هم درمان می شدند ؟!

دوستان تو این بازی دارو وجود نداره ؟ چون تو رینبو سیکس دارو وجود نداشت اما می شد با کمی استراحت کردن دوباره سلامتی رو به دست آورد .
ضمنا هم گروهیها هم درمان می شدند ؟!
خیر دارویی وجود نداره.
با استراحت نمیشه سلامتی رو به دست آورد.
هم تیمی های شما درمان نمیشوند و بعد از آسیب جدی دیدن باید بدون آنها ادامه بدهید که البته توی مراحل بعد میتونین دوباره ازشون استفاده کنین...
هوش مصنوعي هم تيمي ها در اين نسخه نسبت به نسخه ي قبلي بيشتر شبيه يك معجزه ميمونه اما باز هم كمي مشكل داره . مثلاً هم تيمي ها نميتونن از مسافت دور شما رو پيدا كنن يا از راهاي پر پيچ و خم عبور كنن و ... يه مشكل بزرگ ديگه اي كه دارن اينكه مفهوم مخفي كاري رو درك نميكنن و تا يك دشمن ميبينن همگي با هم به طرفش تير اندازي ميكنن در حالي كه در بازي اي مثل : RS:V هم تيمي هاي شما كاملاً مثل شما عمل ميكنن و اگه سلاح مخفي كاري خودتون رو كه به صدا خفه كن مجهزه به كار ببريد اونها هم همين كارو ميكنن و ... .

موتور گرافيكي بازي هم از نظر بصري كمي پيشرفت كرده مثلاً افكتهاي جديدي به بازي اضافه شدن مثل محو شدن مسافتهاي دور كه رنگ زمينه شون يكي و ... . از نظر كارايي يا Performance موتور گرافيكي خيلي پيشرفت كرده و ديگه شايد افت فريم هاي الكي و ... نخواهيد بود .

نكته ي ديگه اي كه فعلآ به نظرم ميرسه اينكه مراحل بازي خيلي بهتر از نسخه ي قبلي طراحي شدن و واقعاً‌ از بازي كردن لذت ميبريد . نيرويا دشمن هم در نقاط خوبي قرار داده شدن و به روان تر شدن مراحل كمك ميكنن . در كل مراحل بسيار مفرح تر هستند
شما باید اونها رو در حالت Recon قرار بدین.
برای استفاده از صدا خفه کن هم باید در اول ماموریت و در بخش انتخاب اسلحه به سلاح خودتون و هم تیمی هاتون صدا خفه کن اضافه کنین.

باتشکر...

آخرین ویرایش:
دوستان این بازی نمره 7 از گیم اسپات گرفت . ظاهرا من که شماره یک این بازی رو هم نگرفته بودم . این بار اشتباه کردم که این رو گرفتم .

gholf graw 2

من هم همون مشکل رو داشتم (15 ثانیه اول بازی کند بود ) تو مرحله ی 3 بازی هر 15 دقیقه قفل می کرد یعنی تصویر قفل می شد ولی صدا پیش می رفت حالا تو مرحله ی چهار قبل از اینکه به دشمنی برسی ( همون یکی دو دقیقه ی اول ) قفل می شه من پچ 1.02 رو هم نصب کردم افاقه نکرد .

من پسر خالم بازي رو گرفته و نصب كردن تو مرحله 1و2 بازي مشكل نداشت ولي تو مرحله 3 بازي افت فريم داره من بهش گفتم مشكل از رم سيستمش هست.
سيستم ان هم اينه:
vga:7600gs
cpu:3(HT)
ram:512 d.d.r2

حالا مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟اگر ميشه راهنمايي كنيد؟؟؟؟؟؟؟ممنون

واسه رم 1gb رو توصیه کرده ولی شاید مشکل از درایور کارت گرافیکش باشه بگو ورزنش چیه؟

واسه رم 1gb رو توصیه کرده ولی شاید مشکل از درایور کارت گرافیکش باشه بگو ورزنش چیه؟

94.24 هستش خيلي قديمي نيست درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
تو مراحل اول با اينكه تمام تنظيمات MEDIUM وHIGH بو د مشكلي هم نداشت ولي تو رحله 3 فريم ريت رفت واسه خودش!!!!!!!!!!!!!!!

آقا من تو این بازی اون نوار ابی رو که دور تا دور تصویر رو میگرفت نمیبینم اخه اون تونسخه 360 بود حالا نمیدونم مشکل از درایور کارت گرافیک؟درایور من 93.71 به پایینه
256m 7300 GT
ram:1.5
cpu:3600

آقا من تو این بازی اون نوار ابی رو که دور تا دور تصویر رو میگرفت نمیبینم اخه اون تونسخه 360 بود حالا نمیدونم مشکل از درایور کارت گرافیک؟درایور من 93.71 به پایینه
256m 7300 GT
ram:1.5
cpu:3600
دیگه نواری وجود نداره ;)
بازی زمین تا آسمون با نسخه 360 فرق داره ....

من پسر خالم بازي رو گرفته و نصب كردن تو مرحله 1و2 بازي مشكل نداشت ولي تو مرحله 3 بازي افت فريم داره من بهش گفتم مشكل از رم سيستمش هست.
سيستم ان هم اينه:
vga:7600gs
cpu:3(HT)
ram:512 d.d.r2

مشکل حتما از رم هست چون مپ مرحله 3 خیلی گسترده هست و هر چی رم بیشتر باشه بازی روون تر اجرا میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or