GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اولین نکته اینکه : من کارت Phisyx میخوام!!!!!
نکته دوم! من با کارت 6800 و رم 512!! خیلی فریم خوبی (20 به بالا) میگیرم.تنظیمات هم همگی Medium رو به بالا.بعلاوه اینکه چندتا چیز مثل Character Detail رو دستی گذاشتم رو HIgh.
نکته سوم اینکه هنوز بعضی وقتها پشت دیوار گیر میکنن.ولی خیلی خیلی کم.من تا الان فقط یه بار همچی چیزی دیدم!
سیستم دستور دهی فوق العاده شده.اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر خوب از آب در بیاد.خودتون ببینین!
اسلحه ها خیلی بهتر شدن! دیگه اون لرزش دست خنده دار رو ندارن.درسته مصنوعی شده ولی حداقل بهتر از اون حرکت مسخره است.
در کل HUD و جزییاتش هم خیلی خوب شده.
موتور بازی هم یه پیشرفت بزرگ داشته چون من یکی که معمولا نیم ساعت صبر میکردم تا بازی لود و بعدش هم باید توی بازی کلی اکشن و Movement لود میشد الان خیلی سریع همه چیز برام لود میشه واصلا مشکلی ندارم.
چکپونتها هم بهتر شدن و زود به زود چکپوینت دارین.خیلی خوب بود!
فقط متاسفانه هنوز هم سنگر گیری مختص 360 هستش که این منو ناراحت میکنه.وقتی یه بازیهایی مثل Vegas انقدر خوب توی این زمینه کار کردن دیگه انتظار یه سنگر گیری ساده چیز کمیه...
همین.
پیشنهاد میکنم حتما بازی رو تهیه کنین.پول پای چیز خوبی میدین.
باتشکر....

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
بچه ها کسی تو Graw 1 می تونه منو کمک کنه؟
یا علی مد
با سلام...........:cheesygri
چطوری حسن جان.امتحانات چطور بود:p:p
اقا اگه خواستی بهم پی ام بزن و مشکلت رو بگو تا اونجایی که بتونم بهت کمک میکنم.......:cheesygri:cheesygri
ممنون

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نخیر انگار نفهمی این یارات بازم گل کرده! انگار داری به (...) دستور میدی!
هنوز هم توی دریافت دستورهای طولانی مشکل دارن...
علاوه بر این هنوز هم برای من سواله که یه واحد پیاده (مثل من) رو با توپ 55 مورد هدف قرار میدن؟؟
من نسخه قبلی رو ندیدم اما این بازی ظاهرا جالبه .
نسخه قبلی رو اصلا فراموش کن!

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

با اجازتون من بازي رو گرفتم و چند مرحله اي بازي كردم .

هوش مصنوعي هم تيمي ها در اين نسخه نسبت به نسخه ي قبلي بيشتر شبيه يك معجزه ميمونه اما باز هم كمي مشكل داره . مثلاً هم تيمي ها نميتونن از مسافت دور شما رو پيدا كنن يا از راهاي پر پيچ و خم عبور كنن و ... يه مشكل بزرگ ديگه اي كه دارن اينكه مفهوم مخفي كاري رو درك نميكنن و تا يك دشمن ميبينن همگي با هم به طرفش تير اندازي ميكنن در حالي كه در بازي اي مثل : RS:V هم تيمي هاي شما كاملاً مثل شما عمل ميكنن و اگه سلاح مخفي كاري خودتون رو كه به صدا خفه كن مجهزه به كار ببريد اونها هم همين كارو ميكنن و ... .

موتور گرافيكي بازي هم از نظر بصري كمي پيشرفت كرده مثلاً افكتهاي جديدي به بازي اضافه شدن مثل محو شدن مسافتهاي دور كه رنگ زمينه شون يكي و ... . از نظر كارايي يا Performance موتور گرافيكي خيلي پيشرفت كرده و ديگه شايد افت فريم هاي الكي و ... نخواهيد بود .

نكته ي ديگه اي كه فعلآ به نظرم ميرسه اينكه مراحل بازي خيلي بهتر از نسخه ي قبلي طراحي شدن و واقعاً‌ از بازي كردن لذت ميبريد . نيرويا دشمن هم در نقاط خوبي قرار داده شدن و به روان تر شدن مراحل كمك ميكنن . در كل مراحل بسيار مفرح تر هستند .

فعلاً ...

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

آره واقعاً درسته . بعضي وقتا دشمنا يه كارايي ميكنن كه واقعاً‌ من به شخصه خندم ميگيره . مثلاً يه بار يكي شون از بالاي كوه شيرجه زد جولوي من و هم تيمي هام و پشت به ما نشست انگار كه پنهان شده تو اين مدت هم هم تيمي ها مثل وحشيا به يارو شليك ميكردن اما مگه يه تير به اون بنده خدا ميخورد !!! آخرشم خودم دخلشو آووردم !!! .
يا بعضي وقتا پيش مياد كه دوتا از Unit هاي دشمن كنار هم وايسادن و وقتي يكي شونو ميزيني اون يكي فقط اينور اونورو نگاه ميكنه .
و ...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان

با اجازتون من بازي رو گرفتم و چند مرحله اي بازي كردم .

هوش مصنوعي هم تيمي ها در اين نسخه نسبت به نسخه ي قبلي بيشتر شبيه يك معجزه ميمونه اما باز هم كمي مشكل داره . مثلاً هم تيمي ها نميتونن از مسافت دور شما رو پيدا كنن يا از راهاي پر پيچ و خم عبور كنن و ... يه مشكل بزرگ ديگه اي كه دارن اينكه مفهوم مخفي كاري رو درك نميكنن و تا يك دشمن ميبينن همگي با هم به طرفش تير اندازي ميكنن در حالي كه در بازي اي مثل : RS:V هم تيمي هاي شما كاملاً مثل شما عمل ميكنن و اگه سلاح مخفي كاري خودتون رو كه به صدا خفه كن مجهزه به كار ببريد اونها هم همين كارو ميكنن و ... .

موتور گرافيكي بازي هم از نظر بصري كمي پيشرفت كرده مثلاً افكتهاي جديدي به بازي اضافه شدن مثل محو شدن مسافتهاي دور كه رنگ زمينه شون يكي و ... . از نظر كارايي يا Performance موتور گرافيكي خيلي پيشرفت كرده و ديگه شايد افت فريم هاي الكي و ... نخواهيد بود .

نكته ي ديگه اي كه فعلآ به نظرم ميرسه اينكه مراحل بازي خيلي بهتر از نسخه ي قبلي طراحي شدن و واقعاً‌ از بازي كردن لذت ميبريد . نيرويا دشمن هم در نقاط خوبي قرار داده شدن و به روان تر شدن مراحل كمك ميكنن . در كل مراحل بسيار مفرح تر هستند .

فعلاً ...

شما میتونید نوع دستور را شخص کنید مثلا recon یا به طور مخفیانه

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
هوش مصنوعي دشمن ها در حد مرغ شايد هم يه مقدار پايين تره !!!:laughing::laughing:
درضمن من نمي دونم فيزيك اين بازي مگه چي داره كه كارت فيزيك مي خواد
half life 2 با اون فيزيك خفنش از اين سوسول بازيا نداشت.!! :eek::confused:
در ضمن ريلود كردن اسلحه هاش به غير از چنتاش بقيه خيلي ابتداييه ودر مقابل وگاس هيچي براي گفتن نداره .:sniper:
ولي در كل بازي بدي نيست ومن با دوتاشمارش حال كردم (نه به اندازه ي وگاس);)

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
حالا که میگین گرافیکش بهتر شده و پیشرفت داشته فکری هم برای رنگ بندی محیطها کردن یا نه؟ تو اولی همه رنگها یه چیزی تو رنج کرم تا طوسی بود اعصاب آدم رو خورد میکرد
کنترلش چطور؟ بهتر شده؟ توشماره اول که نوبر بود با اینکه اول شخص و مخصوص کامپیوتر هم بود کنترلش اصلا روان نبود.
این بازی کی عرضه جهانی میشه؟:laughing:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
بابا با تير ميزني تو پاشون ولو ميشن تو سرشون ولو ميشن هر جاشون كه ميزني يه جور ميفتن نه دادي نه فريادي هيچي انگار نه انگار كه بابا تير خوردن درد داره اصلا آدم احساس جنگيدن بهش دست نميده همه جا ساكته من كه ديگه بازيش نميكنم اه اه:sick:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
منم اين بازي رو گرفتم.
گرافيك بازي هيچ شباهتي به نسل بعد نداره و خيلي پايينه.
من همه چيز رو به جز فيزيك رو آخر گذاشتم ولي بازم گرافيك چنگي به دل نميزنه.
البته گيم پلي بازي خوبه.
در ضمن اين يارا به اندازه ملخ هم iq:biggrin1: ندارند.
همه ي اون دشمن ها رو هم خودم ميكشم.البته اونا هم هوش مصنوعيشون پايينه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر