PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
مدت زیادی بود که هیچ بازی اینجوری منو میخکوب نکرده بود. تو 2 روز بازی رو 100 درصد و پلات کردم. فوق العاده بود. نسخه دوم در حال دانلوده ولی خیلی ضد حال خوردم وقتی فهمیدم 30 فریم شده :(
ولی عجب جواهری رو از دست داده بودم رو ویتا

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مدت زیادی بود که هیچ بازی اینجوری منو میخکوب نکرده بود. تو 2 روز بازی رو 100 درصد و پلات کردم. فوق العاده بود. نسخه دوم در حال دانلوده ولی خیلی ضد حال خوردم وقتی فهمیدم 30 فریم شده :(
از نسخه‌ی دوم انتظار خیلی بالایی نداشته باش ولی بازم لذت بخشه. فقط یه بخش‌های خیلی رو مخی داره که بشدت هم کنترل رو اعصابه و هم روندش بشدت آهسته‌ست...نسخه‌ی اول بنظرم خیلی بهتره ولی به هر حال 2 هم از نظر مقیاس پیشرفت کرده و میتونه برای ساعت‌های بیشتری سرگرمت کنه. اینارو گفتم با انتظار بالا سراغش نری و تجربه‌ی بهتری در کل داشته باشی :D
کلا یکی از منحصربفردترین سری‌های تاریخه بنظرم...امیدوارم بزودی خبری از نسخه‌ی سومش بشنویم <:-P

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
وقتی یکی میگه GR1 بهتر از دومیه... هیچ جوره درکش نمیکنم:-"
چون GR2 به نظرم همه جوره نسبت به اولی پیشرفت داشت:D همه جوره:p
ولی در کل جفت بازی ها عالی بودن:x Kat عالی بود:x حال و هوای بلزی عالی بود:x
وسط این همه بازی جدی و کاراکترهای غمگین و خشمگین و ... ، کاراکترهایی مثل Kat نیازن:D سر به هوا و شاد و شنگول:-"

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
وقتی یکی میگه GR1 بهتر از دومیه... هیچ جوره درکش نمیکنم:-"
چون GR2 به نظرم همه جوره نسبت به اولی پیشرفت داشت:D همه جوره:p
ولی در کل جفت بازی ها عالی بودن:x Kat عالی بود:x حال و هوای بلزی عالی بود:x
وسط این همه بازی جدی و کاراکترهای غمگین و خشمگین و ... ، کاراکترهایی مثل Kat نیازن:D سر به هوا و شاد و شنگول:-"
درسته شماره دو حرف نداره واقعا یک شاهکار هست :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

5ni8_gif-181221_023007.gif

.........

فقط حیف دیر بازی کردی و بخش های انلاین نسخه دو رو از دست دادی !! چلنج ها و تراوزر هانتینگ ، شیر کردن عکس واقعا لذت بخش بودن این بخش ها !! یعنی چی یه سال نشده سرورا رو خاموش میکنن!
من هنوزم میگم همه به این بازی بد کردن !! به کت و ریون شدید ظلم شد !!!

از خود سونی بگیر که مثل بچه نا خواسته یا سر راهی باهاش رفتار کرد ، تا منتقدا (جالبه بیشتر از همه هم پلی استیشن مگیزین ها ) و گیمرایی که میرن ۱۰۰-۲۰۰ دلار پول جای اسکین و کلاه و چکمه تو بازیا میدن !! ولی یه فرصت به بازیایی مثل گراویتی نمیدن !!! حتی الان که تو تخفیفا واقعا حراج شده !!!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
The PS4’s most underrated game is on sale for $6

اون موقع که باید هوای بازی رو داشته باشین ، با بولدوزر تو نقداتون از روش رد شدید!! حالا دیگه هر چقدر هم مرثیه رو جنازه بخونید ، که تو چقدر خوب بودی ، ما قدرت رو ندونستیم هم چیزی رو تغییر نمیده
.......
بازی تو اکثر نظر سنجی ها most anticipate game رنک های خوبی داشت ، دقیقا سر نقدها ملت پا پس کشیدن و فروشش نابود شد ! بعدم که افتاد تو طوفانی از بازی هایی که تحسین میشدن تا کاملا فراموش بشه !

2a8o_a837227ff5612ba323e535350243a16fef9ef2b8_hq(3).gif

قطعا ناراحت کننده چیزی که از نسل ۸ به یادم میمونه ! خداحافظی ابدی با کت و ریونه !:(
با تشکر از همین اهالی رسانه

دیگه توصیف بهتری ندارم بکنم !

9yee_tenor(2).gif

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

اون موقع که باید هوای بازی رو داشته باشین ، با بولدوزر تو نقداتون از روش رد شدید!! حالا دیگه هر چقدر هم مرثیه رو جنازه بخونید ، که تو چقدر خوب بودی ، ما قدرت رو ندونستیم هم چیزی رو تغییر نمیده
.......
بازی تو اکثر نظر سنجی ها most anticipate game رنک های خوبی داشت ، دقیقا سر نقدها ملت پا پس کشیدن و فروشش نابود شد ! بعدم که افتاد تو طوفانی از بازی هایی که تحسین میشدن تا کاملا فراموش بشه !

2a8o_a837227ff5612ba323e535350243a16fef9ef2b8_hq(3).gif

قطعا ناراحت کننده چیزی که از نسل ۸ به یادم میمونه ! خداحافظی ابدی با کت و ریونه !:(
با تشکر از همین اهالی رسانه

دیگه توصیف بهتری ندارم بکنم !

9yee_tenor(2).gif
البته مشکل بازی متاش نبود:-" چون متاش خوب شد:D
مشکل بیشتر به سونی و عدم تبلیغات گسترده برا این عنوان برمیگرده
یجوری سونی این بازی رو نادیده گرفت که انگار یک بازی ایندی با گیم پلی داغونه یعنی منی که دمو رو بازی کرده بودم و 60 دلار پول پیش خریدش رو دادم این حس رو داشتم:D حالا تصور بکنید اونایی که اصلا نمیدونستن با چی طرفن دیگه اوضاعشون چطوری بوده:D
یجورایی سونی با بی اهمیتی که به این بازی کرد ناخواسته بازی رو نابود کرد
این بازی یکی از بهترین اتمسفرها و گیم پلی ها رو داشت و سونی میتونست با تشویق پلیرا برا تجربش به یکی از تاپ های انحصاریش تبدیلش کنه چون واقعا این پتانسیل رو داشت و داره

• Like
Reactions: M0RSHED and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
البته مشکل بازی متاش نبود:-" چون متاش خوب شد:D
مشکل بیشتر به سونی و عدم تبلیغات گسترده برا این عنوان برمیگرده
یجوری سونی این بازی رو نادیده گرفت که انگار یک بازی ایندی با گیم پلی داغونه یعنی منی که دمو رو بازی کرده بودم و 60 دلار پول پیش خریدش رو دادم این حس رو داشتم:D حالا تصور بکنید اونایی که اصلا نمیدونستن با چی طرفن دیگه اوضاعشون چطوری بوده:D
یجورایی سونی با بی اهمیتی که به این بازی کرد ناخواسته بازی رو نابود کرد
این بازی یکی از بهترین اتمسفرها و گیم پلی ها رو داشت و سونی میتونست با تشویق پلیرا برا تجربش به یکی از تاپ های انحصاریش تبدیلش کنه چون واقعا این پتانسیل رو داشت و داره

این که صد در صد درسته و حق کاملا با شماست !! چون الان یه سایت صاحب امتیاز تو متا این حرف رو داره میزنه ، من از این منظر هم دارم بهش نگاه میکنم که با وجود همه کاستی ها و ظلم هایی که به بازی شد! اگه بازی متاش ۸۴-۸۵ بود که کاملا هم مستحقش بود کاملا جو و فضای و هایپ دور بازی متفاوت میشد ! همون طور که این هایپ به پرسونا ۵ تو غرب کمک کرد ! بعدم درسته متا ۸۰ ه ، ولی متن نقدا خصوصا میکسد ها کاملا سیاهه !! انگار دارن درباره اشغال ترین بازی تاریخ نظر میدن ! در حالی که الان ایندی میسازن یه اتمسفر و اب رنگ و یه موسیقی متن خوب میاندازن روش !!همه هم میان ۹-۱۰ بهش میدن ! ملت هم تحت تاثیر نقدا یورش میبرن بازی رو میخرن ! مگه گرافیک هنری و اتمسفر فوق العاده با موسیقی متن بی نظیر بخش کوچیکی از گراوتی نیست ، چرا تمام نکات مثبت رو ندیدن ، فقط گیر دادن به چهار تا ماموریت فرعی و دوربین (که من خودم هیچ ایراد به دوربین رو قبول ندارم چون هیچ نمونه(بازی) مشابه با یک نمای دید و چرخش دوربین کروری ما نداریم که بخوایم باهاش مقایسه کنیم که دورین خوب بود یا بد و بیشتر بر میگشت به مهارت خود کسی که بازی میکرد تو کنترل کارکتر و دوربین) فقط دنبال اکتشاف نکات منفی بودن ، دیگه وارد داستان و شخصیت پردازی و گیم پلی نمیشم ، مگه کلا گراویتی راش رو چند نفر ساختن ، تیمشون ۵۰ نفرم نمیشه ! ولی .....
در نهایت سیاوش نسل ۸ بود و بازی رو کشتن ! افسوسشم موند برای کسایی که دوست داشتن نسخه های بعدی بازی رو ببینن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟
به زبان انگلیسی خیلی وابسته هست ؟
خریدش رو پیشنهاد میکنید ؟ ( یکش رو بازی نکردم )
سپاس

بخش داستانیش ۳۰-۴۰ ساعت طول میکشه !! برای من پلات کردنش ۹۵ ساعت طول کشید !! البته من خیلی با بازی عشق میکردم ، شاید برای همین انقدر طور کشید !!

بخش داستانی پر دیالوگ و غنی داره ، ولی با یه زبان مقدماتی هم میتونه کلیت داستان رو بفهمی !

بدون بازی کردن یکش هم میشه بازی کرد ، ولی به قول یکی اگه یک رو بازی کرده باشی با aha moments زیادی مواجه میشی !

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بخش داستانیش ۳۰-۴۰ ساعت طول میکشه !! برای من پلات کردنش ۹۵ ساعت طول کشید !! البته من خیلی با بازی عشق میکردم ، شاید برای همین انقدر طور کشید !!

بخش داستانی پر دیالوگ و غنی داره ، ولی با یه زبان مقدماتی هم میتونه کلیت داستان رو بفهمی !

بدون بازی کردن یکش هم میشه بازی کرد ، ولی به قول یکی اگه یک رو بازی کرده باشی با aha moments زیادی مواجه میشی !
پس با این همه تعریف من یکش هم بگیرم
یکش به قشنگی 2 اش هست ؟

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
پس با این همه تعریف من یکش هم بگیرم
یکش به قشنگی 2 اش هست ؟
یکش گیم پلی و گرافیک ضعیف تری داره ، چون در اصل بازی ویتا بوده ، ولی داستانش خیلی خوبه !! هر چند من توصیه میکنم قبلش چند تا تریلر از بازی ببینید ، چون ممکنه با سلیقتون حور نباشه به هر حال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر