Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خطر اسپویل
.
.
.
.
.
من بعد اینکه با trevor جرثقیل کوچیک حمل کننده ی ماشین و کامیون زباله شهرداری رو سرقت کردم و به یک مکانی بردم دیگه ماموریتین یست و فقط مراحل فرعی رو نقشه هست!
الان باید چی کنم!
رو نقشه ی دایره ای سمت چپ هم تصویر مغازه ی لباس فروشی و خونه رو نشون میده که احتمال می دم باید لباس خاصی بپوشیم! مرحله ی قبلتر هم برا هر ۳ کارکتر ماسک و لباس مخصوصی گرفتم که الان تو لباس هام فقط ماسک وجود داره....

Last edited by a moderator:

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
تروفی بخش سینگل رو گرفتم ولی این تروفی انلاین چقد سخته و زیاده اونم با این نتی که ما داریم بعضی تروفیاش هم تنهایی نمیشه رفت که متاسفانه از بازیسنتر اونایی که من ادد کردم کسی نمیاد بازی کنه درکل باید پلات بشه اگه تا اخرین روز عمرم طول بکشه

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دوستان یه سوال این سرور های جی تی ای چرا اینقدر خلوته؟‌کلا 14 نفر توش بودن؟‌
میشه سرور خود ادم انتخاب کنه بره سرور شلوغ؟
کمک کنید :|

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خطر اسپویل
.
.
.
.
.
من بعد اینکه با trevor جرثقیل کوچیک حمل کننده ی ماشین و کامیون زباله شهرداری رو سرقت کردم و به یک مکانی بردم دیگه ماموریتین یست و فقط مراحل فرعی رو نقشه هست!
الان باید چی کنم!
رو نقشه ی دایره ای سمت چپ هم تصویر مغازه ی لباس فروشی و خونه رو نشون میده که احتمال می دم باید لباس خاصی بپوشیم! مرحله ی قبلتر هم برا هر ۳ کارکتر ماسک و لباس مخصوصی گرفتم که الان تو لباس هام فقط ماسک وجود داره....
اگه اشتباه نکنم باید یه ماشین 4 در و خوب رو بدزدی و تو یه جای خلوت پارکش کنی، بعد به فرانکلین یا مایکل زنگ بزنی.

Last edited by a moderator:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان نسخه استرالیایی بازی نسبت به نسخه عادی چه قسمت هاییش سانسور شده؟ کلا از خشونتش کم تر کردن؟
آخه الان همون مرحله ای بودم که ترور و مایکل با هم میرن تو همون نمایش تلویزیونی که دختر مایکل داره میرقصه، ولی اون قسمتیش که تریسی در هنگام رقص لباس زیر دامنشو ( کلمه ای بهتر از این نتونستم پیدا کنم :d:|)درمیاره را نشون نداد. در حالی که تو نسخه آمریکاییش نشون داده بود.

و این که اگه رمز بزنم قابلیت تروفی باز کردن برداشته میشه؟ کلا اگه رمزها را غیرفعال کنم بازم دیگه تروفی نمیده؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تروفی بخش سینگل رو گرفتم ولی این تروفی انلاین چقد سخته و زیاده اونم با این نتی که ما داریم بعضی تروفیاش هم تنهایی نمیشه رفت که متاسفانه از بازیسنتر اونایی که من ادد کردم کسی نمیاد بازی کنه درکل باید پلات بشه اگه تا اخرین روز عمرم طول بکشه
خدا رو شکر کن سینگل ها رو گرفتی و گلیچ نشد
اونارم کم کم خیلی وقت گیر هست

- - -ویرایش - - -

کسی گلیچ چیزی بلد نیست
یه گلیچ بود ماشین می خریدی 6 هزار تا می فروختی 16 هزار تا اون رو کسی بلده؟
اینو خیلی وقته که پچ کردن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان نسخه استرالیایی بازی نسبت به نسخه عادی چه قسمت هاییش سانسور شده؟ کلا از خشونتش کم تر کردن؟
آخه الان همون مرحله ای بودم که ترور و مایکل با هم میرن تو همون نمایش تلویزیونی که دختر مایکل داره میرقصه، ولی اون قسمتیش که تریسی در هنگام رقص لباس زیر دامنشو ( کلمه ای بهتر از این نتونستم پیدا کنم :d:|)درمیاره را نشون نداد. در حالی که تو نسخه آمریکاییش نشون داده بود.

و این که اگه رمز بزنم قابلیت تروفی باز کردن برداشته میشه؟ کلا اگه رمزها را غیرفعال کنم بازم دیگه تروفی نمیده؟
نسخه ریجن 4 هیچ سانسوری نداره
اون قسمت هم هم 3 رفتم هم 4 مشکلی ندیدم از اون نظری که گفتی !

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
GTA Online Heists are live for some players – update is 4.8GB

به نظر میرسه آپدیت Heists برای تعداد انگشت شماری در دسترس قرار گرفته و حجمی معادل 4.8 گیگابایت داره!
GTA Online Heists are live for some players ***8211; update is 4.8GB | VG247
9ht2kt0dlb0bwg70xjii.jpg

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
این پچ چه قسمت‌هایی‌ و به بازی اضافه می‌کنه ؟
مراحل دزدی های بزرگ مثل دزدی از بانک و جواهر فروشی در بخش آنلاین و به صورت گروهی و وسایل نقلیه جدید و اسلحه های جدیدیی که مربوط به همین بخش دزدی های بزرگ هستند.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
وقتی یکی از شخصیتها کشته میشه بعد از اینکه از بیمارستان بیرون میاد 5000 دلار از پولش کم میشه (هزینه های درمانی کمرشکنه :d)
حالا اگه کسی پول نداشته باشه چی میشه؟ واسه همیشه میمیره؟ یا اقساط هم قبول میکنن؟

من چون از اولش میلیاردر بودم (با گلیچ سهام) نمیتونم این مورد رو امتحان کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر