Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

mamadps

کاربر سایت
Feb 2, 2014
20
دوستانی که بازی رو گرفتن آپدیت چی داره ؟
یه اپدیت ۱ گیگی داره حالا سوال من اینکه که میشه با کامپیوتر دان کنم بعد به کنسول وصل کنم؟

- - -ویرایش - - -

یه مرد لطف کنه لینک دانلود آپدیت ریجن اروپا رو بده! :D
داداش مشه تو کامپیتر اپدیتشو دان کنیم بعد به کنسول منتقل کنیم؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
بعد دانلود 10 گیگ میشه بازی کرد ؟ چجوری هست ؟ من یادمه فیفا رو 8 گیگ گرفته بودم از تو بازی میپرید بیرون اینم همینجوریه ؟

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
واقعا به us از هر لحاظ اهمیت میدن مخصوصا به پلاس دارا . تخفیفات عجیبی میده . این ماه تمام dlcیای escape plan رو خریدم 4 دلار !! .

آخه مشکل اینجاست مکان راکستار سن دیگوئه کالیفرنیاست .. به طور کل آمریکاییا همیشه باید اولی باشن :d

البته احتمالم میره چون آمریکا مهد سرعت نوره !! توی اینترنت . گفتن مهم نیست کی بزاریم واسه دان :d

Rockstar North بازی رو ساخته که توی Scotland هستش.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
یکی‏ ‏جواب‏ ‏سوال‏ ‏ما‏ ‏هم‏ ‏بده‏.مسئله‏ ‏ی‏ ‏مرگ‏ ‏و‏ ‏زندگیه‏

هیچ فرقی نکرده داداش مثل همون نسخه ps3 هست
------------------------------------------------------------

بیشتر از 1 سال منتظر بازی بودم الان حس خاصی دارم بازی روی کنسول هست ولی باید 1 روز 9 ساعت دیگه صبوری کنم :D
07587295475584591950.jpg

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
جزئیات کامل قابلیت های DualShock 4 در زمان اجرای GTA V

کنترلر DualShock 4 از یک بلندگو بهره می برد به جای تلویزیون، از طریق آن مکالمات رادیویی پلیس پخش خواهد شد. این بلندگو زمانی که از Michael،Franklin و Trevor و دیگر شخصیت ها تماس تلفنی دریافت می کنید نیز وظیفه انتشار صدا را بر عهده خواهد داشت.

پد لمسی از طرف دیگر امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار خواهد داد. از میان آن می توان به جابجایی نمای دوربین، تعویض موج رادیو، تعویض اسلحه و و تغییر زاویه دوربین اشاره کرد. همچنین با استفاده از پد لمسی شما می توانید خیلی سریع یک نارنجک پرتاب کنید.

می رسیم به نوار LED کنترلر. این قسمت از DualShock 4 بسته به شخصیتی که انتخاب کرده اید، تغییر رنگ می دهد و زمانی که تحت تعقیب پلیس باشید نیز تغییر رنگ صورت خواهد گرفت.

---------------

لیست تروفی های نسخه PS4 بازی GTA V منتشر شد (فارسی) | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
تو خماری بازی دارم میمیرم.هرچند که فکر لیتل هم عذابم میده ولی باز اون رو میذارم ارزون تر بشه با فارکرای.اما واسه این حاضرم هرچی بدم.مشکل اینجاست این دیابلو و لگو هابیت رو از بس دیر فروختم حالا هچکس
نمیخره:((

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
خيلى فرق كرده جزييات بيشتر شده نورپردازى عالى شده دوربين اول شخص خيلى باحال دركل توپ
میشه در مورد ترافیکش و npc توضیح بدی بچه ها میگفتن انگار اونطور که ترافیکو نشون داده بودن نیست و غیره راسته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر