Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
هوا شناسی هنوز آسمون لس سانتوس و برفی اعلام نکردهه؟

تا همین الان بودم هنوز برفی نیس :d

یکی از این special crate هارو گرفتم یه تیشرت داد ، مینی گان داد ، ۵۰۰۰ پول داد فک کنم ۵۰۰۰ هم RP داد
برای این مینی گان رفتم هنو لاک بود نمیشد تیر خرید
تو استارت مشن ها میشه؟

حالا بعدش رفتم یه session دیگه ، مینی گان نداشتم دیگه :| ۵۰۰۰ پولی که داد بود ولی مینی گانه نبود :|

تا همین الان بودم هنوز برفی نیس :d

یکی از این special crate هارو گرفتم یه تیشرت داد ، مینی گان داد ، ۵۰۰۰ پول داد فک کنم ۵۰۰۰ هم RP داد
برای این مینی گان رفتم هنو لاک بود نمیشد تیر خرید
تو استارت مشن ها میشه؟

حالا بعدش رفتم یه session دیگه ، مینی گان نداشتم دیگه :| ۵۰۰۰ پولی که داد بود ولی مینی گانه نبود :|

داداش خب معلومه كه ميره نه پ ميخواي قوانين بازيو بشكني بدون رسيدن به رنك مورد نياز اسلحه رو بگيري؟

سلام به همگی
آقا ما بازی را تا جایی بردیم ولی الان دیگه هیچ مرحله باز نمیشه و فقط برای هر 3 کاراکتر بازی فقط علامت سوال ؟ هستش . ولی بنظرم بازی باز ادامه داشته باشد . و الان دیگه نمیدونم چیکار بکنم .
چطور باید آنلاین بازی کنیم . نیاز به هزینه دارد ؟
کسی نیست ما رو راهنمایی کند ؟

اقا من خیلی سخت ادم پیدا میکنم توی انلاین ه باهمدیگه بازی کنه و چون خارجی هم هستند اصلا مزه نمیده.لطفا منو اد کنین:
RIP-UNKNOWN
منم روی PS3 همچین مشکلی داشتم ! بازی کردن با خارجیا مضخرف ترین چیز ممکنه ! سعی کن دوستای ایرانی پیدا کنی وگرنه بازی اصلا بهت نمیچسبه . منو اد کن Killer_xOne

- - -ویرایش - - -

بازی رو برا ps4 نگرفتم هنوز :|
خو بخر دیگه 8-| نکنه میخوای راکستار بیاد در خونتو بزنه بهت بده :d :d :d

- - -ویرایش - - -

بهتر:|
اقا زیاد این ارمان رو انگولک نکنین بازی رو بگیره این ماشین اینا این ور داستانه , اون ور داستان تانک خوابیدست:d
نخر اقا نخر حرام است خریدن این عنوان :d حرااااام است :d
پ.ن: یکی از دوستام امروز تانک خریده بود رسما زد دهنمونو صاف کرد :d
پ.ن2 : حالا آرمان بخر :d بخر بریم به هوای رفاقت تو گاراجت دلی از عذا در بیاریم :d

اقا من خیلی سخت ادم پیدا میکنم توی انلاین ه باهمدیگه بازی کنه و چون خارجی هم هستند اصلا مزه نمیده.لطفا منو اد کنین:
RIP-UNKNOWN

وای نگو که دلم خونه:|:|
سه تا لابی آنلاین رفتم تو یکیش نصف لابی mental state شون قرمز بود و داشتن سرورو به گند میکشیدن
تو یه سرور با هلیکوپتر و آرپی جی سرویسم کردن
تو یکیشم یارو افتاده بود دنبالم با موتور:|
لابی نیست که دیوونه خونس:|

کسی نیست ما رو راهنمایی کند ؟

آخرین مرحله ای که رفتی چی بود؟
آنلاین پلاس میخواد که خب یعنی هزینه میخواد
وقتی پلاس گرفتی میری توی قسمت online توی منوی بازی و یه کارکتر جدید میسازی بعدشم میپرسه آموزش میخوای یا نه در هر حال پرتت میکنه توی یه لابی رندوم
میتونی با فرندات و با اعضای crew ـت بازی کنی
کلا اگه رفیق خوب داشته باشی خیلی حال میده چون سروراش در برابر سرورای بقیه بازیها مثلا کال آو اصن فوق العادس

امروز بازي رو گرفتم با shadow of mordor هنوز بازشم نكردم ميخوام اول شادو رو تموم كنم،، فقط قبل انلاين بخوام عضو كرو بشم بايد چيكار كنم،،؟ ( سوشال كلاب و اينا)

امروز بازي رو گرفتم با shadow of mordor هنوز بازشم نكردم ميخوام اول شادو رو تموم كنم،، فقط قبل انلاين بخوام عضو كرو بشم بايد چيكار كنم،،؟ ( سوشال كلاب و اينا)
کاری نداره میتونی اکانته social club لینک کنی به psn ات از توی بازی و از همونجا هم اکانت بسازی .
بعدش توی قسمت online گزینه join crew هست.

خیلی حیف شد که برای کاراکتر های زن انلاین صدای مرد گذاشتن:-s
تو بازی میشه فهمید که فرهنگ غرب چطوریه!!!
WHAT ?
شخصیتهای انلاین که اصلا حرف نمیزنن ×_×

فرهنگ رو از روی یه product تشخیص نمیدن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or