Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
مخابرات خوب بود ولی تازگی دیگه گند زده ..هم پینگ هم سرعت دانلود جفتشون داغون ..
جی تی ای که میخوایم بازی کنیم کاملا معلومه یه تاخیر 20 ثانیه ای داره :|
طرف رو دیروز میزدم میبینم نمیمیره ..یهو دیدم اون سوار ماشین شد رفت اونور من هنوز داره میزنم ..
اینطوری ضد حال میزنه نت دیگه حس بازی کردن میره ...
کی یه روز خوب بیاد معلوم نیس ....
کره ملت نت دارن ما هم نت داریم ..
واقعا چرا یه نت درست حسابی نداریم!؟

والا من اینترنت دو مگ مخابرات دارم و هنوز نتونستم وصل شم؟!:d

درست میفرمائید همونطور که گفتم مخابرات دیگه بهترینش هست . شرکت های دیگه کلا معلوم الحال هستن و بهتره طرفشون نرید و تنها یک گزینه هست اونم مخابرات هست که اکثرا هم مخابرات دارن . خود منم بعضی وقتا نمیتونم وصل شم و قید بازی رو میزنم ولی کاریش نمیشه کرد دیگه .:d

بهترين شركت براي بازي انلاين پارس انلاينه من ٢ مگ محدود دارم عاليه پينگم براي لندن هم ٩٨ هست
imagepng

- - -ویرایش - - -

imagepng
اگر عكس ها نيومد اينجا بريد :
Speedtest.net by Ookla - My Results

خب پس این فرضیه هم با شکست مواجه شد !!
آقا ما بریم همون بتلفیلدمون و بزنیم ، اصلا GTA به ما نیمده :|

داداش امیدتو از دست نده شاید با اپدیت های بدی درست بشه.با اینکه خودمم دل سرد شدم دیگه.لامصب بازی رو واسه انلاین بازی کردم خریدم اونم این طوری شده.جیبمونم خالی شده دیگه نمیشه رفت از یه شرکت دیگه سرویس گرفت.:d

آره یکی از انتخاب هام همون مخابراته ! . میگیرم احتمالا ، حالا به عنوان back up بد نیست باشه توو خونه !
ولی تا ۵۱۲ نامحدود بیشتر نمیدن انگار

- - -ویرایش - - -

خب پس این فرضیه هم با شکست مواجه شد !!
آقا ما بریم همون بتلفیلدمون و بزنیم ، اصلا GTA به ما نیمده :|
آی اس پیت چی هست؟

نمیشه.
راستی کسی interactive map رو اگر خواست : GTA 5 Map - IGN
با قیلترشکن برین!!
این نقشه انلاین کار می کنه ، کسی افلاینشو سراغ نداره؟

این نقشه آنلاین چرا لجند (راهنما) نداره؟!

یه مقایسه با این نقشه ها داشته باشید: http://forum.bazicenter.com/thread82804/

آره اون یخ سازه تو فیلم هنگ اووِر هم هست ازش شمارشو یادم نیست 1 یا 2 یا 3 :biggrin1:
کلا برای هتل و کافه و رستوران و ... از این یخ ساز ها میزارن حتی چک کنی وقتی بیرون میارتشون کلا یخ زدن و میلرزن :d
والا من دومین باره دارم بازیو تموم میکنم جایی ندیدم با برد ایمیل بازی کنیم ، مطمئنی چشم بصیرت نداری ؟ شاید با ارواح داری ارتباط برقرار میکنی :d
شاید یه برد دیگه باشه یا احتمالش هست از طرف FIB باشه اما من خودم به چشم خودم پیکر بی جان برد رو دیدم LOL :d
هنگ آور3 بود ;;)

این یارو برَد از تو زندان به منم ایمیل داده

1.برد مرده سره همون اول بازی ولی FIB سره ترور رو داره با یه برد خیالی گرم میکنه که ترور مطمئن باشه مایکل مرده و کاری به کارش نداشته باشه.....

2.گیر اصلی داستان هم تنها مرده بودن برد نیست اینه که مایکل از قبل از اون اولین دزدی که توی prologue بازی می بینیم با FIB همکاری می کرده و مایکل هم پاش برا همین پیش FIB خیلی گیر بود که اگر اونا به ترور میگفتن مایکل از قبل از اون داستان با FIB همکاری می کرده و چون بخاطر این قضیه برد مرده ترور میومد میکو پاره می کرد که البته ترور آخرای بازی می فهمه و مایکل سر قبر برد واسه همین ول می کنه میره که به دستگیر شدنش توست این چینیا می انجامه و بقیه ی داستان....

3. نقطه ی شروع داستان هم خراب کردن اون خونه توسط مایکله که معلوم میشه صاحابش این یارو مکزیکی بود کجایی بود میشه ...... که مایکل مجبور میشه برای پرداختن خسارتی که زده 2.5 میلیون دلار بره دوباره تو کار دزدی و این حرفا.....

چه قدر حس خوبي داره وقتي كه توي صحراي بي اب و علف ميدويي و خونت داره كم ميشه بعد كلي ماشين پليس با يه هلي كوپتر هم دنبالت باشن :D
جالبيش اينجاست كه ماشين پليس ها فقط از جاده ها ميان تا بهت برسن...

دوستان برای پول در اوردن از سهام

روش 1 گلیچ:
اگر بازی رو آپدیت کردید یبار delete کنید دوباره با دیسک نصبش کنید ولی این بار آپدیت نکنید با استفاده از گلیچ هر 3 شخصیتو تریلیاردر کنید و بعدشم آپدیت کنید اگر خواستید...

روش 2 عین آدم:

اول بازی رو تموم کنید ولی قبل از تموم کردن بازی هیچ کدوم از ماموریت های Lester Assassination البته به جز یکیش که اجباری هست رو نرید بعد بازی که تموم شد و کاراکترا همه کلی پول داشتن شروع کنید مراحل lester assassination رو برید برای شروع هر مرحله لستر یه تماس با فرانکلین میگیره یه توضیحاتی میده در آخر هم میگه که باید سهام چه شرکتی رو بخرید(در واقع کاری که خود لستر انجام میده که پول در بیاره) ..... در اینجا میرید پول هر سه کاراکتر رو روی شرکتی که لستر گفته سرمایه گذاری می کنید قتل رو انجام میدید 1 یا 2 روز بعد(البته فک کنم دقیق بعد از میشن هم بفروشید جواب بده) همون سهامو میفروشید و مایه دار میشید تمام.....

بزار تو اسپویلر بابا من تا وسطش خوندم دیگه بقیه رو نخوندم :d چون اوایل بازی هستم! از بس ول میچرخم وقت ندارم مراحل داستانی رو برم!راستی این نیکو بلیک که گفتی چی بود؟ همون نیکو بلیک خودمون؟!! iv؟
:دیلستر توی یکی از مراحل اشاره می کنه یه اروپایی که داخل لیبرتی سیتی بوده قرار بوده بیاد که نشده متاستفانه :دی

دوستان هم ابهاماتو برطرف کردن دمشونم گرم!
آخه بنده روی نسل قبل اصلا داستان رو دنبال نکردم.
اون مامورای اف آی بی هم از قصد نگفتم چون اون دوستمون قبل از بنده بهش اشاره کرده بود.
میخواستم با دراگون ایج تعویضش کنم ولی منصرف شدم! :دی
میرزید؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or