Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
منم بصورت اجباری دانلود کردم موقع لایوش خوب توضیحات که خیلی نوشته برای این دی ال سی اما یکی از دوستان بصورت مختصر بگه ببینیم این چه کارهایی انجام میده ؟؟؟

قضیه این DLC چیه ؟ امروز با این سرعت بیخودِ نت نزاشت پنج دقیقه بازی کنیم :| یکی مختصر و مفید لطفا توضیح بده
لطفا لایو باز ها به تاپیک زیر یه سر بزنن و پاسخ بدن :
http://forum.bazicenter.com/thread84131/#post2955833

خوب خودم نشستم خوندم به طور خلاصه تاتیل ابدیت و این دی ال سی جدید یک سری باگ ها را رفع میکنه + افزایش دریافت xpدر مراحل و ....اکی میکنه و 30 لوکیشن جدید مرحله درحالت انلاین اضافه کرده + یک اسلحه مجانی +چنتا لباس مجانی +یک سری تغییرات در قرار گرفتن وسایل دزدی در پارکینگ و.... اگر کامل میخواید بدونید لینکشو دوستمون در 3 پست قبلتر گذاشته در ضمن برای بازی انلاین این تایتلابدیت و دی ال سی اجباریه نصبش 65 مگابایت تایتل ابدیت 34 مگ دی ال سی
The GTA Online Beach Bum Update is Now Available | Rockstar Games

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
خوب خودم نشستم خوندم به طور خلاصه تاتیل ابدیت و این دی ال سی جدید یک سری باگ ها را رفع میکنه + افزایش دریافت xpدر مراحل و ....اکی میکنه و 30 لوکیشن جدید مرحله درحالت انلاین اضافه کرده + یک اسلحه مجانی +چنتا لباس مجانی +یک سری تغییرات در قرار گرفتن وسایل دزدی در پارکینگ و.... اگر کامل میخواید بدونید لینکشو دوستمون در 3 پست قبلتر گذاشته در ضمن برای بازی انلاین این تایتلابدیت و دی ال سی اجباریه نصبش 65 مگابایت تایتل ابدیت 34 مگ دی ال سی
The GTA Online Beach Bum Update is Now Available | Rockstar Games

ممنون فعلا که بد اسپورت هستیم تا فرداشب نمیشه درست و حسابی بازی کرد هم تایتل آپدیتو گرفتم هم دی ال سی رو اگر تغییراتی تو بازی دیدم حتما ذکر میکنم اینجا
( شما تو فرند لیستم هستید :D )

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
ممنون فعلا که بد اسپورت هستیم تا فرداشب نمیشه درست و حسابی بازی کرد هم تایتل آپدیتو گرفتم هم دی ال سی رو اگر تغییراتی تو بازی دیدم حتما ذکر میکنم اینجا
( شما تو فرند لیستم هستید :D )

دوست من یکم درباره بد اسپورت بودن یا نبودن توضیح بدین منکالآن لول 11 هستم همه بازی ها رو هم تا آخر بازی موندم ولی هیچ جایزه ای بهم نداده ?
شرایط بد اسپورت شدن رو هم توضیح بدین لطفا

By Tapatalk

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوست من یکم درباره بد اسپورت بودن یا نبودن توضیح بدین منکالآن لول 11 هستم همه بازی ها رو هم تا آخر بازی موندم ولی هیچ جایزه ای بهم نداده ?

By Tapatalk
والا منم زیاد اطلاعات ندارم اما اگر اشتباه نکنم بد اسپورت وقتی میشید که از یه کاری یهو بیرون برید ، مردم رو الکی بکشید و خلاصه آماتور بازی در بیارید و به دلیل حرفه ای بازی نکردن مدال دریافت نکنید ، ارتباطی هم به رنک و لول نداره من خودم الان با رنک 51 بد اسپورت شدم ، دیدم افرادی هم با رنک 130 به بالا بد اسپورت شدن کلا یه چیز معمولیه
تا وقتی بد اسپورت باشید فقط میتونید با افرادی که بد اسپورت هستن بازی کنید به همین دلیل نمیشه درست و حسابی ددمچ ، ریس و ... رفت چون تعداد کم هست و هاست ها پر نمیشن
تایمش هم معمولا 3-4 روز هست بعدش خارج میشید از بد اسپورت ، گه گداری هم بالای رهیاب مینویسه تایمی که به بد اسپورت بودنتون مونده رو مثلا مینویسه 3 روز و 10 ساعت و 5 دقیقه

----------------

ما تاپیک زدیم نمیدونم به چه دلیلی حذف شد نه غیر اخلاقی بود ، نه غیر قانونی بود نه بی احترامی داخلش بود و نه بی ربط بود متاسفانه ظاهرا مدیران برای سرگرمی زحمت حذفش رو کشیدن ! اینجا میپرسم البته امیدوارم این پستم حذف نشه بی دلیل !
دوستان میشه با پوینت کارت داخل GTA Online خرید کرد ؟ مثلا خرید خونه ، ماشین و ... ، به عبارتی میشه پوینت رو به دلار GTA تبدیل کرد ؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273

By Tapatalk

تو فروم خود راکستار توضیحات کلی داده اما 2 کار را که انجام بدی خیلی سریع بد اسپرت میشی
اول ماشین شخصی بازیکنان منفجر کنی دوم از داخل ماموریت قبل از اینکه تمام بشه یا بمیری خارج بشی ابن 2 کار بکنی زود بد اسپرت میشی موارد دیگه ای هم هست که میتونی به فروم راکستار مراجعه کنی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
تو فروم خود راکستار توضیحات کلی داده اما 2 کار را که انجام بدی خیلی سریع بد اسپرت میشی
اول ماشین شخصی بازیکنان منفجر کنی دوم از داخل ماموریت قبل از اینکه تمام بشه یا بمیری خارج بشی ابن 2 کار بکنی زود بد اسپرت میشی موارد دیگه ای هم هست که میتونی به فروم راکستار مراجعه کنی

یادت باشه دیشب با هم یه misson رفتیم
در ضمن بعد از اینکه در ماموریت کشته میشید تا اتمام کامل ازش بیای بیرون هیچ امتیازی دریافت نمیکنی مگه اینطور نیست

By Tapatalk

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
در مرحله The Big Score است در روش آ می خواستم بدونم برای این روش به کار خاصی نیاز است یا نه
می خوام بدونم اون 4 تا ماشین هست آخرش سوار میشیم اینا رو باید از قبل شروع مرحله برداشت یا نه؟

mohamad_gamer

کاربر سایت
Sep 8, 2011
109
نام
محمد
دوستان من یک مشکلی دارم واسه یکی از ماموریت ها وقتی میرم به نقطه مشخص بازی ریستارت میشه و میگه storage davic رو عوض کن و چند بار اینجوری شدم تو اون نقطه کلا دیگه نمیتونم ماموریت رو برم :(

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
سلام دوستان من اون ماشینه رو خریدم که اسلحه داره چطور میشه باهاش شلیک کرد؟
و اینکه چطور میشه خونه خرید؟ میخوام برای ترور خونه بخرم
وقتی هواپیما ویا هلیکوپتر میخرم کجا میره؟و چطور میشه اوردش؟ (برای همه کاراکتر ها)
با سپاس :)

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
سـلام دوستان من رسیدم به مرحله ای که یارو عینکیه lasner همیچن اسمی داشت به فرانکلین یه ایمیل میفرسته که 3 تا ماشین هست همراه با نقشه مشخص کرده باید ببرم گاراژ .من ماشین اولی رو راحت پیدا کردم ولی ماشین دومی رو تو نقشه نمیتونم مشخص کنم فقط تیکه خیلی کوچیکی از مپ رو ایمیل کرده میشه کمک کنید جای ماشین های دوم و سوم رو مشخص کنید ممنون میشم.........

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سـلام دوستان من رسیدم به مرحله ای که یارو عینکیه lasner همیچن اسمی داشت به فرانکلین یه ایمیل میفرسته که 3 تا ماشین هست همراه با نقشه مشخص کرده باید ببرم گاراژ .من ماشین اولی رو راحت پیدا کردم ولی ماشین دومی رو تو نقشه نمیتونم مشخص کنم فقط تیکه خیلی کوچیکی از مپ رو ایمیل کرده میشه کمک کنید جای ماشین های دوم و سوم رو مشخص کنید ممنون میشم.........

salam دوست من
علاوه بر عکسی که از نقشه گذاشته اسم منطقه ای که ماشین توشه رو هم نوشته.برو تو مپ و اون پایین سمت چپ یا راست اسم مناطقو نوشته.راحت پیداشون میکنی

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستانی که تو لایو هستن
سرور ها مشکل داره آخه چند روز درست حسابی نمیشه بازی کرد

By Tapatalk
من امروز به سادگی تو یه چتربازی گروهی (8 نفره) بدون لگ شرکت کردم و دوتا ریس انجام دادم و یه ماموریت دو نفره و یه دثمچ :| مشکلی هم نداشتم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر